Skocz do zawartości
honda-hybryda

Stałem się szczęśliwym posiadaczem f650gs:)

Recommended Posts

Witam wszystkich

Od tygodnia stałem się posiadaczem bmw f650gs rocznik 03 abs i tam inne pierdułki:) .Moja przygoda z motocyklami zaczeła się od poczciwej motorynki potem była Wska Mztka po drodze zachaczyłem też o crosy i enduro i zatrzymałem się na sporcie a dokładnie na Hondzie Cbr f2 . Po 2 latach rozstałem się z Hanią i rok nie miałem motocykla . Pieniądze poszły na remont ślub itp. niestety mus to mus. Od roku czasu buduję quada na silniku od hondy cb 500 owiewki yamaha grizzly ogólnie mówiąc buduję go z myślą o polataniu w terenie:) Czas budowy taki długi bo pół roku kompletowałem części:) potrzebne do tej budowy. Tydzień temu zadzwonił do teścia znajomy mówiąc że ma moto do sprzedania marki BMW .Pojechałem obejżeć moto dogadałem się i za namową żony kupiłem GS-a wymieniłem olej filtry i ciesze się jazdą:)) To by było na tyle

post-3778-0-71661800-1405099251_thumb.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Pozazdrościć takiej żony, która sana nalega na kupno motocykla.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Pozazdrościć takiej żony, która sana nalega na kupno motocykla.

TO było tak kupuj bo jak teraz nie kupisz to wcale :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TO było tak kupuj bo jak teraz nie kupisz to wcale :))

Czyli taki mały szantażyk ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli taki mały szantażyk ;)

szczerze to żona nie lubi motocykli od małego się bała jeździć choć niedawno przełamaliśmy bariery i wsiadła na BMW i nawet odbyła swoja 1 przejażdżkę:)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szczerze to żona nie lubi motocykli od małego się bała jeździć choć niedawno przełamaliśmy bariery i wsiadła na BMW i nawet odbyła swoja 1 przejażdżkę :)

Jak jej się spodoba to jej z motka nie wygonisz, u mnie było podobnie :) , bezawaryjnej jazdy i do zobaczenia na trasie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jej się spodoba to jej z motka nie wygonisz, u mnie było podobnie :) , bezawaryjnej jazdy i do zobaczenia na trasie :)

jestem w trakcie budowy quada poj 500 bede probowal nauczyc żonę jeździc to bede miał kompana do jazdy po terenie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×