Skocz do zawartości
ozon.00

Kamerka GoPro

Recommended Posts

Jakby było mało white, silver i black to jeszcze jest 3 i 3+.

Nie mogłem się zdecydować, chciałem mieć "na już" i tymczasowo kupiłem SJ4000.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest sporo filmów z porównaniem Silver vs Black, widać na nich sporą różnicę na + Silver.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby było mało white, silver i black to jeszcze jest 3 i 3+.

Nie mogłem się zdecydować, chciałem mieć "na już" i tymczasowo kupiłem SJ4000.

Bierzesz 3+ Black i na pewno nie będziesz żałował. Kupisz coś innego to zawsze będzie niedosyt. 3+ Black ma niedoścignioną jakość jak na tego typu sprzęt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym jak bedzie mial tylko jedna to nie zauwazy roznicy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest sporo filmów z porównaniem Silver vs Black, widać na nich sporą różnicę na + Silver.

Dobrze rozumiem? Silver nagrywa lepiej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze rozumiem? Silver nagrywa lepiej?

Nie sądzę. Wszelkie porównaniowe filmiki z Youtube można sobie w buty wsadzić. Kodowanie obrazu jakie robi Google srugle w Youtube absolutnie dyskwalifikuje jakiekolwiek walory porównawcze. To tak jak gdyby chcieć ocenić, który sprzęt grający ma lepszy dźwięk słuchając obu przez telefon.

Black zawsze miała bezkonkurencyjny obraz, co ma swoje odzwierciedlenie w cenie, niestety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mojej wiedzy :

Black 3 z wyłączonym protune < Silver 3 < Black 3 z włączonym protune i po obróbce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że temat uróśł.

Co do cen, to pytania na priv proszę przysyłać, bo ceny w sklepie są aktualne, ale wiadomo, że dla forumowiczów zawsze są lepsze ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że temat uróśł.

Co do cen, to pytania na priv proszę przysyłać, bo ceny w sklepie są aktualne, ale wiadomo, że dla forumowiczów zawsze są lepsze ;]

Ja bardzo chetnie ale to juz dopiero chyba w przyszlym roku bo teraz mam deficyt budzetowy. Wtedy pewnie bedzie juz hero 4... :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja bardzo chetnie ale to juz dopiero chyba w przyszlym roku bo teraz mam deficyt budzetowy. Wtedy pewnie bedzie juz hero 4... :shock:

Idealnie, 3+ stanieje ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja właśnie za radą Daniela, poszukałem różnic między black a silver, co zakończyło się kupnem silver. I jestem zadowolony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja do swojego pilota dokupiłem taki zestawik, lekko pokombinowałem i ładuje baterię podczas jazdy :lol:

pdp_image_WiFi_Remote_MountingKit.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aby go zawiesić jak brelok . Wyciągamy kluczyk aby zrobić miejsce na wtyk ładowania

Wysłane z mojego Nexus 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Np. tak, jak pokazane przy lewej manetce.

maxresdefault.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już jestem, po dłuższej przerwie :D

co do kamerki, to zdecyduję się jednak na GoPro 3 silver z wifi i pilocikiem. Niestety ciężko znaleźć hero 2, która nagrywa ładniejsze filmiki niż hd 3 white i silver. Ale pilocik, wifi i możliwość podglądania na smartfonie przemawia na korzyść hd 3 silver

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

silver nie ma pilota w zestawie chyba, że osobno dokupisz

Tak, trzeba osobno dokupić. Ale równie dobrze można wykorzystać do tego iPhona ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, trzeba osobno dokupić. Ale równie dobrze można wykorzystać do tego iPhona ;)

No, jak stoisz na postoju to tak ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja szczerze polecam Pelka :)

Dziś pobawiłem się trochę kamerką podjarany jak czterolatek ipadem i muszę przyznać, że możliwości pilota i apki gopro na telefon to jest dokładnie to czego mi zawsze brakowało. Nie lubię kręcić długich ujęć bo później niewygodnie się montuje taki film dlatego włączenie nagrywania pilotem w kluczowych momentch powinno oszczędzić nie tylko miejsce na karcie ale i czas w montażu.

Gopro 3 w porównaniu do jedynki ma też zdecydowanie łatwiejszy interfejs użytkownika i duży plus za szerszy kąt kamery. Zagadką jest jeszcze tryb protune. Tak mi się podoba, że chyba jutro coś skręcę :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie ten protune coś się nie podoba w black 3+ u kumpla w bodajże black 3 albo silver 3 jest jakiś taki o niebo lepszy nie wiem z czego to wynika :roll:

oczywiście na co dzień nie używam protune bo to i duże pliki i komp ma co robić, ale chciałem sprawdzić jak to działa i przy jeździe popołudniowej/wieczornej w lesie była kompletna porażka :roll:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Porażka, ponieważ materiał w Protune jest obrazem prosto z matrycy. Trzeba poddać to potem ręcznie post-processing'owi wedle uznania. Kupa roboty, a publika i tak powie, że film chujowy, bo nie było gleby. :D

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×