Skocz do zawartości
Pawel

[R] PRACA W SALONIE BMW MOTORRAD

Recommended Posts

PRACA W SALONIE BMW MOTORRAD

Jeżeli chcecie pracować w branży motocyklowej lub już w niej pracujecie, ale chcielibyście zmienić pracodawcę, to jest ku temu okazja. Dealer BMW Inchape Motor Warszawa poszukuje pracowników.

Do obsadzenia jest stanowisko Doradcy Serwisowego Działu BMW Motorrad. Mile widziani są pasjonaci marki, którzy jednocześnie posiadają obszerną wiedzę techniczną. Mile widziane są nie tylko aplikacje od mężczyzn, ale również od pań, które chciałyby podjąć pracę w branży motocyklowej i doskonale znają jednoślady marki BMW.

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie BMW Inchape Motor lub mailowo na adres rekrutacja_warszawa_serwis@bmw-imp.pl.Więcej o motocyklach BMW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chyba nigdy nie dostane zatrudnienia - genetycznie nie jestem w stanie wypełnić tak głupiego formularza :roll:

Ładnie wyglądam w niebieskim - ten kolor pasuje mi do oczu, ale po co to pisać ??? Głupie ankiety !

A poza tym się nie znam - muszę sobie radzić sam ... - bez tych wszystkich ISO :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Formularz stanowi klasę samą w sobie.

Stosunek do służby wojskowej - wiadomo, do BMW montuje się czasem różne akcesoria, w zależności od okoliczności. Warto być obcykanym w temacie.

O ile w językach to jeszcze jak cię mogę, to już w obsłudze komputera nie wiem czym różni się "bardzo dobry" od "płynny". Nie widziałem tych programów w postaci płynnej. A może chodzi o walnięcie lufy przed klawirką na dobry początek?

Teraz się nie dziwię, że jak wchodzę w Szczecinie do salonu BMW to wszyscy patrzą na mnie jak na intruza, który przylazł dupę zawracać i przeszkadza w pracy zwłaszcza osobnikowi co ma skończone MBA.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam kogos kto byl, a moze nadal jest tam mechanikiem. Praca jak praca. A formularz pewnie prosto z centrali. Angielski taki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chyba nigdy nie dostane zatrudnienia - genetycznie nie jestem w stanie wypełnić tak głupiego formularza :roll:

Ładnie wyglądam w niebieskim - ten kolor pasuje mi do oczu, ale po co to pisać ??? Głupie ankiety !

A poza tym się nie znam - muszę sobie radzić sam ... - bez tych wszystkich ISO :lol:

jakoś dasz radę .... tylko ta płeć , mile widziana nieco inna .... da się coś z tym zrobić ?
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak to jest jak tlumaczy sie angielski dokument wprost fluent - przetlumaczyli na plynny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak to jest jak tlumaczy sie angielski dokument wprost fluent - przetlumaczyli na plynny

Widac, ze faktycznie potrzebuja kogos nie tylko z bardzo dobra znajomoscia jezyka obcego ale nawet plynna ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×