Skocz do zawartości
looksgoodinblack

K75 i cos jeszcze

Recommended Posts

Chcemy jezdzic, maly tez chce jezdzic. Z reguly niecierpliwi rodzice motocykliscie staja przed takim dylematem.

Co mysliscie?

IMG_0611_resized_zps1869781f.jpg

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetny pomysł i piękny zestaw :)

Czy ten wózek ma też napęd i hamulce?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma hamulce. Nie ma napedu i wstecznego biegu. Jutro jade sie przejechac :cool:

Ma ponad 100 tys mil przebiegu, ale na silniku tylko 35 tys. Cena jest zachecajaca

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysl z zestawem jest ciekawy. Ja jednak wybralbym raczej cos w stylu Urala ewentualnie lzejszego. Tutaj troche nie pasuje mi sam kosz tzn jest zbyt masywny w stosunku do samego motocykla. To moja czysto subiektywna opinia. Zycze powodzenia :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam Ural pozostawia wiele do życzenia w kwestii jakości i jest absurdalnie drogi. Myślałem nad zainstalowaniem Uralowskiego kosza do V Stroma, koszt wahał sie miedzy 6-10 tys dolarów. Miałem na oku GS1150 z koszem od urala w świetnym stanie za $11500...

Ten zestaw ma kosztować $5000. Sam kosz piękny napewno nie jest, ale jest bardzo lekki, wodoszczelny, a sam zestaw prowadzi sie bardzo dobrze dzięki pchanemu widelcowi i amortyzatorowi skrętu. Zobaczymy

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to teraz Mateuszek-Dyktator całkowicie będzie miał nad Wami władzę! :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysl z zestawem jest ciekawy. Ja jednak wybralbym raczej cos w stylu Urala ewentualnie lzejszego. Tutaj troche nie pasuje mi sam kosz tzn jest zbyt masywny w stosunku do samego motocykla. To moja czysto subiektywna opinia. Zycze powodzenia :beer:

BMW ma takie zestawy, to pod turystykę, natomiast Ural czy Dniepr to z pochodzenia wojskowe sprzęty, wózki w nich nie były robione pod kątem turystyki, ładowności czy wygody, miał być żołnierz i RKM. Jazda takim zestawem to nie przelewki, trzeba naprawdę to opanować i myśleć w czasie jazdy bo można się przykryć koszem.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem kiedyś podobny zaprzęg BMW K75 z wózkiem Velorex od Jawy.

IMG_1230.jpg

Największą zaletą tego wózka było to, że można było go szybko odpiąć i jeździć solo ;)

Jak wózek był dociążony to nawet nieźle się to prowadziło, jazda z pustym to była masakra.

Ogólnie rzecz biorąc taki zaprzęg to świetna sprawa pod warunkiem, że komuś nie przeszkadza stanie w korkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wozki Velorexa prowadza sie ogolnie dosc ciezko chyba, ze zastosowane sa ulepszone mocowania. W tym zestawie pomaga Unifork, amortyzator i elektroncznie regulowane zawieszenie w wozku. Mam nadzieje, ze masakry nie bedzie. Zaprzeg zostal oddany do dopieszczenia tzw detailing i musze czekac do wtorku na jazde probna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczylem, przejechalem sie i sprobujemy. Zakretu w prawo wymagaja zelaznych nerwow. Ogolnie inna bajka niz cokolwiek co mialem okazje prowadzic. Mam tylko nadzieje, ze mlodemu sie spodoba. Jesli nie to bede mial zestaw na sprzedaz w przyszlym roku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziala, dziala i to jak!

Obawialem sie, ze nuda, ze to nie motocykl, ale zapewniam was wrazenia sie rownie wspaniale!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziala, dziala i to jak!

Obawialem sie, ze nuda, ze to nie motocykl, ale zapewniam was wrazenia sie rownie wspaniale!

mnie nie musisz przekonywac, poganiam takim zaprzegiem od 2 lat, tyle ze ja swojego bardziej traktuje jako ...czołg;)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×