Skocz do zawartości
iHawran

Oryginalność tłumika LEO VINCE carbon

Recommended Posts

Cześć,

nie jestem znawcą, nie mam takiego doświadczenia jak Wy, dlatego proszę o pomoc.

Co sądzicie na temat tego komina? Dużo jest podróbek?

post-3768-0-07151900-1406547888_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale to jest oryginał (oceniając po 1 zdjęciu) ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

więcej zdjęć nie mam, było jedno na aukcji, chłop też zarzeka się, że to nie jest fake. wziąłem przesyłkę z możliwością otwarcia... choć niewiele mi to pewnie da.

p.s a to jest model EVO II jak sądzę?:)

Edytowane przez iHawran

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, to są X3. A jaką cenę Ci zaśpiewał jeżeli można wiedzieć?

W zestawie powinien być jeszcze uchwyt, śruby, dystanse, sprężyny montażowe i oczywiście zamontowany db-killer; aaa i jeszcze naklejka homologacyjna, którą powinieneś przykleić pod siedzeniem (najlepiej na ramę). Jeżeli brałeś za pobraniem i coś się bedzie nie zgadzać, to masz prawo przy kurierze spisać protokół i odsyłają do nadawcy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

slyszałem go w 800 - fajnie brzmi :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak się własnie zastanawiam jakie są różnice w brzmieniu poszczególnych tłumików LEO. Niby model X3 jest właśnie przeznaczony do motocykli enduro... ktoś może się wypowiedzieć w temacie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

więcej zdjęć nie mam, było jedno na aukcji, chłop też zarzeka się, że to nie jest fake. wziąłem przesyłkę z możliwością otwarcia... choć niewiele mi to pewnie da.

p.s a to jest model EVO II jak sądzę? :)

jak odbierzesz to daj cynk, gościo ma też X3 do G60X tylko, że bez dolotu, ale za tę cenę może wezmę ... podobno ma możliwość dopasowania (dorobienia ) dolotu tylko musiałbym wysłać swój oryginał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście dam znać, z tego co chłop mówił, to ma więcej tych tłumików. Dzisiaj rano nadał pocztą. Jak odbiorę i zamontuję, to dam znać:) Mam nadzieję, że będzie ładnie chodził zwiększenia mocy czy momentu nie spodziewam się...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak odbierzesz to daj cynk, gościo ma też X3 do G60X tylko, że bez dolotu, ale za tę cenę może wezmę ... podobno ma możliwość dopasowania (dorobienia ) dolotu tylko musiałbym wysłać swój oryginał.

Za ile ma x3? z ciekawości pytam ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za ile ma x3? z ciekawości pytam ;-)

840 zyli tylko ze bez kolektora, a nie bardzo wiem gdzie i za ile można kupić kolektor

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

840 zyli tylko ze bez kolektora, a nie bardzo wiem gdzie i za ile można kupić kolektor

a po co kolektor? ja zamontowałem, wyciągnąłem db killera i bardzo mnie cieszy jego dzwięk:) jutro wrzucę film jak chodzi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

840 zyli tylko ze bez kolektora, a nie bardzo wiem gdzie i za ile można kupić kolektor

Dolot dorobi Ci ogarnięty spawacz, wydechy "z lewej ręki" nie mają dolotu - swoją drogą - za x3 który jest zwykłym aluminiakiem to tanio nie jest, taka cena za carbona byłaby do przyjęcia ;-)

a po co kolektor? ja zamontowałem, wyciągnąłem db killera i bardzo mnie cieszy jego dzwięk:) jutro wrzucę film jak chodzi...

Chodzi o dolot a nike kolektor, kolektor zostaje oryginalny, puszki wydechu na kolektor chyba nie zakładasz? :-D

Na zdjęciu masz puszkę i dolot ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a po co kolektor? ja zamontowałem, wyciągnąłem db killera i bardzo mnie cieszy jego dzwięk:) jutro wrzucę film jak chodzi...

E..... liczyłem na to że bedzie trochę głośniej, katalizator psuje zabawę ;-) , ale wygląd jest ok. Mam nadzieję ze puszka jest oryginalna bo akcesoria montażowe są dorabiane. W tej cenie nie będę specjalnie marudził alternatywą były tylko wyroby dominatora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×