Skocz do zawartości
mario2007

kupię przednią felgę f650cs

Recommended Posts

kupię w rozsądnych pieniądzach przednią felgę lub całe koło do f650cs .

myslałem że mam krzywą tarczę hamulcową a okazało sie że tarcza fakt faktem nie jest prosta ale do tego jej punkty mocowania są nie w jednej płaszczyźnie ... . przyroda . bicie jest niewielkie ale denerwuje mnie jak coś mam w pojeździe nie do końca idealnie .

601 573 863 lub pw bardzo proszę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Da się tarczę dopasować do mocowania - to tak na marginesie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

da się podkładkami , robiłem to w rowerach regulując położenie jarzma względem ramy . nawet mam pełny zestaw o pasującej chyba srednicy . ale to rzeźbiarstwo dla mnie przy motocyklu . niestety chyba będę musiał to zrobic ponieważ panowie z alledrogo uznają przednie koło do cs za rarytas i chcą za nie tyle co za komplet kół do mojego 330i :) . już nawet chciałem jednemu panu dać 500 pod warunkiem że jest toto proste i nie ma wad ukrytych , to mnie spuscił na drzewko .

aha , zapomniałem . poddałem sięprzy wymianie tylnej opony w cs , pojechaliśmy do serwisu bmw ponieważ nikt nie miał nasadki 56 mm na 3/4 cala . ile kosztuje wymiana opony w tym dziwnym motocyklu przed rabatem ? komplet z wyważeniem w serwisie ??? ja juz wiem :kiss: . to niezły temat na konkurs z nagrodami .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

da się podkładkami , robiłem to w rowerach regulując położenie jarzma względem ramy . nawet mam pełny zestaw o pasującej chyba srednicy . ale to rzeźbiarstwo dla mnie przy motocyklu . niestety chyba będę musiał to zrobic ponieważ panowie z alledrogo uznają przednie koło do cs za rarytas i chcą za nie tyle co za komplet kół do mojego 330i :) . już nawet chciałem jednemu panu dać 500 pod warunkiem że jest toto proste i nie ma wad ukrytych , to mnie spuscił na drzewko .

aha , zapomniałem . poddałem sięprzy wymianie tylnej opony w cs , pojechaliśmy do serwisu bmw ponieważ nikt nie miał nasadki 56 mm na 3/4 cala . ile kosztuje wymiana opony w tym dziwnym motocyklu przed rabatem ? komplet z wyważeniem w serwisie ??? ja juz wiem :kiss: . to niezły temat na konkurs z nagrodami .

Jakie podkładki ?!?! :shock: - nie zajmuję się paściarstwem, ale ja to ja ;)

Aaaa..... a ja mam klucz 56 bo lubię mieć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jaki masz pomysł na to ? trzy punkty mocowania tarczy są w linii , dwa są cofnięte o około 0,6-0,7 mm ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... bicie jest niewielkie ....

to jaki masz pomysł na to ? trzy punkty mocowania tarczy są w linii , dwa są cofnięte o około 0,6-0,7 mm ?

Żyjemy w innej rzeczywistości. Dla mnie 0,6 0,7 mm to .....

Bicie niewielkie to setne mm, a nie dziesiąte ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żyjemy w innej rzeczywistości. Dla mnie 0,6 0,7 mm to .....

Bicie niewielkie to setne mm, a nie dziesiąte ... ;)

Aptekarz. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i tak będziemy sobie udowadniali wyższość świąt wielkiej nocy ... . pytam o pomysły na poprawe stanu , nie pytam czy to dużo czy mało .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aha , zapomniałem . poddałem sięprzy wymianie tylnej opony w cs , pojechaliśmy do serwisu bmw ponieważ nikt nie miał nasadki 56 mm na 3/4 cala . ile kosztuje wymiana opony w tym dziwnym motocyklu przed rabatem ? komplet z wyważeniem w serwisie ??? ja juz wiem :kiss: . to niezły temat na konkurs z nagrodami .

No widzisz - trzeba było pisać na forum, to by się nasadka 55 we Wrocławiu znalazła :-) - ja zapłaciłem standardową kwotę za ściągnięcie koła, wymianę i montaż jak przyjechałem z własną nasadką ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a nie wpadłem że ktoś może mieć we wrocławiu , to fakt . teraz bedą dwie bo sobie zamówiłem . cztery dychy w aso kosztuje to ustrojstwo i jak widać trzeba je mieć .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a nie wpadłem że ktoś może mieć we wrocławiu , to fakt . teraz bedą dwie bo sobie zamówiłem . cztery dychy w aso kosztuje to ustrojstwo i jak widać trzeba je mieć .

A co zamówiłeś - jakiś serwisowy klucz bmw, czy tę plastikową nasadkę, która jest w narzędziach pokładowych w CSie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest platikowe ? to nie odbiorę . pan twierdził że to klucz do tylnego koła , plastikiem się nie osiągnie 160 nm ... .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak wygląda to z narzędzi (od góry jest zdaje się 24mm do założenia nasadki z przedłużką)

f650csklucz.jpg

Edytowane przez kptBurek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i tak będziemy sobie udowadniali wyższość świąt wielkiej nocy ... . pytam o pomysły na poprawe stanu , nie pytam czy to dużo czy mało .

Czy naprawdę chcesz ze mną o tym porozmawiać ? Czy tylko prowokujesz ? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ktoś tym próbował coś odkręcać ?

Ja nie próbowałem tą plastikową :) W necie można różne opinie znaleźć - jednym się udało wiele razy, innym już nie (pewno zależy od tego jak i kto wcześniej zakręcił tę śrubę :-))

Za 4 dychy można mieć metalową rurową jak Jarek pisał: http://allegro.pl/na...4439562823.html

Albo za trochę więcej już "normalne":

http://narzedziak.pl/jonnesway-klucz-nasadowy-szesciokatny-3-4-19-70mm-s04h61.html

http://narzedziak.pl...m-12-katna.html

http://allegro.pl/ya...4412056183.html

Edytowane przez kptBurek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To plastikowe jest za luźne na nakrętkę tylnego koła (przynajmniej u mnie) - nawet nie wiem po co to jest bo próbowałem wszędzie dopasować i nigdzie nie szło, ale wożę...

Klucz 55 czy tam 56... hehe Pan Hubert z motogumy.pl też powiedział że pierwszy raz się z czymś takim spotyka i nie ma klucza, ale sam dokupił i nic więcej nie policzył za to. To jest obsługa! :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest 55 mm . kupię normalną nasadkę i będę miał na wieki wieków ... .

ale to dalej nie załatwia podstawowego problemu czyli przedniego koła .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kwiatków ciąg dalszy , sprawdzenie naciągu paska skończyło się diagnozą . tak że już nie bedę mówił że drogo było przy wymianie opony , tylko że całe szczęście że oddałem do serwisu bo zapewne długo bym nie sprawdzał naciagu paska , w końcu jest nowy ... . prawidłowe napięcie pasa uwidoczniło koniec łożyska z prawej strony , pasek sie zsuwał. jarek to robił jakis czas temu , znalazłem temat . szkoda że nie jestem z krakowa :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×