Skocz do zawartości
Czarny

Moto w komisie - prośba o weryfikację - Konstancin

Recommended Posts

No, widziałem, tylko przerasta trochę na chwilę obecną moje możliwości finansowe. Ale dzięki za trzymanie ręki na pulsie.

A może ktoś mieszka w okolicy Zduńskiej Woli???

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-nie-dakar-nx-dr-super-stan-M4128510.html

Haha. Jakby co to się polecam... Pomijając przebieg na oko nie wygląda najgorzej, cena chyba też zastanawiająco przystępna...

Edytowane przez Czarny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach nie ma się do czego doczepić. Jeżeli Ci nie przeszkadza, że to zupełny golas to ja bym na Twoim miejscu zaryzykował i pojechał obejrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cena dziwna, nawet nie polska, przebieg tudzież, ale co można się spodziewać po 13 letnim motocyklu ;-)

A w tym Konstancinie to przepiękną R-ke mają... aż się rozmarzyłem

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się podczepię pod temat, nie będę nowego zakładał. Chciałem się Was dopytać, bo przeglądam ostatnio sporo ogłoszeń. Wspomniane tutaj też zwróciło moją uwagę. Te przebiegi to z dużym przymrużeniem oka trzeba traktować ?

Ja patrzę na roczniki 2000-02, jaki przebieg jest rozsądny dla takiego motocykla ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma reguły, znam ludzi którzy robią 30 tys rocznie ale i takich którzy robią 2 tys. Według mnie ważniejszy od przebiegu jest stan techniczny motocykla, poza tym pewnie im miał mniej poprzednich właścicieli tym lepiej.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrzenie na przebieg ma sens przy w miarę nowym motocyklu ze znaną historia serwisową. Po 8 czy więcej latach ani nie mamy pojęcia ile kilometrów motek zrobił naprawdę (6-ty właściciel też tego nie wie, więc to co pisze to bzdury) i jakie miał przygody, głównie z niekompetentnymi mechanikami chyba. Naprawdę ważny jest stan rzeczywisty i tyle się liczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://f650gs.pl/top...0gs-dakar-2001/

A mój dakar nadal do wzięcia i w cenie jak ten oglądany w okolicach Wawy :) Może przebieg większy ale 100% prawdziwy :)

Cena tez do dogadania, także zapraszam na PW zainteresowanych ;-)

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do przebiegow, moj quad ma 5 lat i 2000km. Da sie? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój samochód słuzbowy ma pół roku i dwa tysiące km ;)

o motocyklu nie piszę ;) bo już go muszę odstawić na 8 lat na parking, żeby sie potem przebieg zgadzał z ogłoszeniowymi ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten sprzedawca ze Zduńskiej Woli od kilku lat wystawia ślicznie wyglądające motocykle różnych marek. O ile pamiętam, to motocykle te zawsze mają relatywnie niski przebieg.

Czyżby zbieg okoliczności? ;-)

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem. Żaden z tych, nad którymi się tu rozwodziliśmy. Trzeba będzie poświęcić parę chwil zanim zacznie wyglądać i działać tak jak powinien... Ale to się wszystko zrobi.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia będą, obiecuję. Na razie sprzęt stoi rozbabrany, bo się zawziąłem żeby wymienić reflektor z brytyjskiego na właściwy. Nawet nie zdążyłem przed tą demolką zrobić zdjęcia do awatara, hehe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A myślałem, że nie masz po prostu światła w garażu!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten sprzedawca ze Zduńskiej Woli od kilku lat wystawia ślicznie wyglądające motocykle różnych marek. O ile pamiętam, to motocykle te zawsze mają relatywnie niski przebieg.

Czyżby zbieg okoliczności? ;-)

pozdro

Myślę,że to ten sam "sprzedający"

http://otomoto.pl/bmw-f-650-nie-gs-dr-nx-super-stan-M4123961.html

Byłem, oglądałem i się załamałem.

Nigdy nie widziałem tak podpicowanego motka......

Karcher miał co robić,jeszcze woda wylewała się z pod siedzenia. Jeszcze nie jeżdziłem a logi już były zaolejone itp i td...Szkoda czasu i pieniędzy.Handlarz i cwaniaczek. Napisałem to ku przestrodze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×