Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich - jestem Klaudia. Pochodzę z Nowego Sącza zaś studiuję w Krakowie.

Od razu zaznaczę że nie jestem znawczynią motorów(co nie znaczy że ich nie lubię, ahh ten wiatr we włosach :D) i na forum trafiłam przez czysty przypadek, a dokładniej przez mojego dziadka. Otóż on lubi poszaleć więc postanowił zakupić kolejny motor - wybór padł na f650gs. A że on szybciej kupuje niż myśli to nie dostał instrukcji napraw i obsługi. Więc poprosił mnie abym poszukała w Internecie tego i owego skoro jestem 'tą co lubi komputery'. Odmówić nie mogłam i zaczęłam poszukiwania. Jeden jedyny egzemplarz w PL znalazłam własnie na tym forum, przez co założyłam tu konto i napisałam do jednego 'żeglarza', który ją posiadał :D Szczerze, to miałam już skasować to konto i nawet tu nie zaglądać, ale uznałam że skoro coś od was biorę to przynajmniej się przywitam :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmmm.... Ja to myślę, że dziadek wie co dobre i jak on jeździł, to większość z nas jeszcze równowagę n nocniku łapała, więc witaj, a przynajblizszej okazji, wsiadaj za dziadkiem i poczuje ten wiatr na wlasnych włosach ;)

Pozdrawiam

Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ahoj,

ta instrukcja to pikus. tu znajdziesz wieeele sietnych rozwiazan na wiele problemow, zawsze ktosc cos podpowie, jesli temat nie byl juz poruszony.

no i niepowtarzalne poczucie humoru Forumowiczow! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mało tego, instrukcji mozesz nawet nie znaleźć, widzisz, ja nawet nie mam jeszcze moto, bedzie na wiosnę, ale mozesz mi wierzyć, tutaj znajdziesz tylu pozytywnie zakreconych czubow, że nie sposób się od tego uwolnić, wiec uważaj, to forum uzależnia, ja jestem tu od niedawna, a już wdepnalem na amen!

A skąd wiem że nie zmienię do wiosny zdania? Że nie zmienię modelu i forum do wiosny??? Bo widzisz, w zyciu jest tak, że albo od razu coś Ci przypasuje, albo nie, tutaj od pierwszego dnia, poczułem sie jak w domu, jakbym ich znał od zerowki, wiec nie moge się doczekać pierwszego zlotu na którym poznam ich live, zobaczę ich reset przy ognisku i kaca o świcie, ja to wiem, ze dla takich widoków warto do tej wiosny poczekać;)

Czego i Tobie życzę

Seb

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sebo,

w uzależnieniu do forum chyba faktycznie masz rację, bo sam fakt że miałam nic nie pisać, a jednak napisałam to coś znaczy :D

Żeglarzu,

jak będą jakieś problemy odnośnie maszyny to już wiem gdzie znajdę rozwiązanie, będę pisać, pisać i szukać rozwiązań :)

Mriku,

póki co zostaję, nigdy nie wiadomo co się wydarzy, a motory zawsze są fajne :D

P.S. kiedyś na pewno kupię sobie motor, to więcej niż pewne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Twój dziadek to musi być niezły colo

Wie co dobre :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×