Skocz do zawartości
Adamsik83

co powoduje że jeździsz motocyklem?

Recommended Posts

Temat prosty niby banalny (na forum podobnego nie znalazłem )

zacznę od siebie:

Jeżdżę ponieważ motocykl daje wiele możliwości poznawania nowych ludzi i odległych miejsc jest dla mnie uosobieniem wolności <jest ciekawą pasją która zarażam innych.

znajomi jeżdżą dla szpanu albo dla poczucia prędkości, chętnie poznam wasze zdanie :)

Edytowane przez Adamsik83

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest to jedna z 3 czynności, w czasie których udaje mi się nie myśleć o niczym innym (w tym o pracy). Poza tym wolę jechać niż stać w korku :)

Edytowane przez Jezier
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"co powoduję że jeździsz motocyklem?"

Czasem ktoś się upiera, abym się przejechał, a czasem muszę bo nie potrafi "precyzyjnie gadać" :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie łapcie kolegi za ogonek...

większość z nas chyba lubi to uczucie niezależności i wolności na moto. Korki ograniczają nas w niewielkim stopniu, na odpowiednim moto to nawet rodzaj drogi nie ogranicza.

Ja na moto myślę tylko o drodze, która jest przede mną i o tym gdzie mnie dziś dowiezie:)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie łapcie kolegi za ogonek...

To taka forumowa ulubiona tradycja...

@Adamsik83, edytuj post i zmień "ę" na "e", to wypowiedzi będą bardziej na temat ;)

Jazda motocyklem pozwala mi odpocząć od spraw przyziemnych. Daje możliwość poznawania miejsc i ludzi, jazda jest dobrym lekarstwem na "wkurw" i wiele innych ;)

Edytowane przez lcoo
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To taka forumowa ulubiona tradycja...

@Adamsik83, edytuj post i zmień "ę" na "e", to wypowiedzi będą bardziej na temat ;)

Jazda motocyklem pozwala mi odpocząć od spraw przyziemnych. Daje możliwość poznawania miejsc i ludzi, jazda jest dobrym lekarstwem na "wkurw" i wiele innych ;)

lcoo, to Ty teraz wkurwiony przez rok będziesz, bo słuchy chodzą, że sprzedałeś motocykl. ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lcoo, to Ty teraz wkurwiony przez rok będziesz, bo słuchy chodzą, że sprzedałeś motocykl. ;-)

Mało mnie obchodzą słuchy ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mało mnie obchodzą słuchy ;)

A to dobrze. Jeszcze pojeździmy w tym roku. :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Puszka dupska wozi, a motor dusze.

(w wolnym tłumaczeniu)

:)

Edytowane przez Mister
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh. Też się nad tym czasami zastanawiam trzymając kierę godzinami bez zatrzymania, choć dupa boli. Tak trudno jest się od tego oderwać… Ciekawość co jest 100 metrów dalej? Ciekawość miejsc i widoku, który jest za kolejnym zakrętem, a może ruch, pęd powietrza i trochę adrenaliny? Bas silnika i jego moc , którą się włada za odkręceniem manetki? Podobno 7 dnia Pan Bóg nie odpoczywał, tylko motocykl stworzył …

DSC_0888.JPG

  • Like 11

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mua wraz z nawijaniem kilometrów i miejsc coraz mniej teorii dorabia a jestem coraz bardziej głodny tego "jeszcze". To wciąga jak chodzenie po bagnie:)

pozdrawiam

Artur

Edytowane przez Arthur71
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To najlepsza rzecz na świecie

jaką można robić w ubraniu

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pod warunkiem, że nie trzeba pchać lub kopać przez 30 minut :)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pod warunkiem, że nie trzeba pchać lub kopać przez 30 minut :)

Niektóre motocykle mają opcję "Fitness", żeby ich właściciele nie tracili kondycji ;-)

Dlaczego jeżdżę? Nie mam pojęcia. Ale jak odkręcam manetkę czy wchodzę w zakręt, to z automatu uśmiech na twarzy się pojawia :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem Ci tak okolo maja, ale z tego co pamiętam, to szczenięciem będąc, i ujezdzajac, czulem się... Hmmm... Zajeb*scie! Czulem bardziej bezpośrednio to co mnie otaczalo, zimą bylo zimno, latem gorąco, nie było wyraźnych granic, jedynym ograniczeniem byla kasa na wache, a ta, zawsze jakoś się znajdowała, ech... Bylo pięknie! Dlatego wracam! No i jeszcze dlatego ze mimo ze jestem tu krotko, to polubilem tę bandę oszolomow, nie moge się doczekać zsby poznać ich na zywo, na zlocie, no a przeciez jak przyjadę samochodem, to będą ze mnie ryli do nastepnej gwiazdki :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie gadaj głupot, można przyjechać puszką, jeśli nie ma innej opcji. Od jutra oblegamy Toruń. Wpadnij i tyle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×