Skocz do zawartości
heffi74

Koło przednie 21 cali od bmw f650gs dakar rok prod moto 2003

Recommended Posts

kupię Koło przednie 21 cali z tarczą hamulcową od bmw f650gs dakar rok prod moto 2003. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powodzenia - bedzie potrzebne. Towar z drugiej reki praktycznie nie do zdobycia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze szybciej i w sumie taniej dopasujesz koła od katal

a miałeś nie sprzedawać tylko dokupić drugi :shock: - "trytki" puszczają, że idzie na części :?: ;-) :-D :-D :-D Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale moj jest w całości

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kombinowałem inaczej z kołem do dakara, można kupić koło od np. kawasaki klr 650 (około 150zł) zamówić szprychy pod odpowiednia długość i przepleść z 19 na 21 cali lub dokupić nową felgę Excela za 350 zł. I masz koło 21 cali bez zmiany zawieszenia itd ;] Ja kupiłem nową felgę excela przeplotłem u Króla w Bielsku i jest cacy. Szprych nie dorabiałem bo były już od Dakara.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byly kiedys az dwa jednoczesnie w maju na allegro z tarcza i sie zawahalem bo cena 1100 zl i teraz zaluje , mam przedni widelec juz na kolo 21 cali i mam takie kolo , ale chce drugie na szybkie zmiany z terenu na asfalt aby opon nie przekaladac. Na tyl juz mam dwa kola i jest fajnie i szybko i teraz na przod potrzebuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z moich doświadczeń zauważyłem, że asfaltowe opony w małym gs-ie są trochę bez sensu. Też kiedyś chciałem dwa komplety kół ale jak zauważyłem, że na kostce na asfalcie wcale nie ma aż tak wielkiej różnicy to stwierdziłem, że lepiej jeździć na kostce niż się bawić w jakieś podmienianie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I w jakich warunkach... Miedzy MT21 rallycross a Attackami roznica jest spora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no oczywiście, że kostka kostce nie równa. TKC + E09 . I pojechałem na tym na Bałkany i tragedii nie było. Nawet na mokrym. A złożenia bywały całkiem spore. A i można w miarę bezstresowo na pobocze zjechać (mniej lub bardziej celowo :) ).

Edytowane przez krzbur

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co Wam na asfalt 21 cali? Z dostępnością 19 nie ma problemu i kosztuje 1/4 ceny 21.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co Wam na asfalt 21 cali? Z dostępnością 19 nie ma problemu i kosztuje 1/4 ceny 21.

A próbował ktoś zakładać 19 w miejsce 21 bez zmian w lagach? Nie jest od tego za bardzo pochylony do przodu? Bo taka podmianka to byłaby już całkiem sensowna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A próbował ktoś zakładać 19 w miejsce 21 bez zmian w lagach? Nie jest od tego za bardzo pochylony do przodu? Bo taka podmianka to byłaby już całkiem sensowna.

Ven próbował bo coś chciał sprawdzić :-D

Tylko weź to teraz znajdź :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ja mam 19. Zaryzykuję tezę, że na asfalcie jest nawet lepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ja mam 19. Zaryzykuję tezę, że na asfalcie jest nawet lepiej.

Uderz w stół :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uderz w stół :beer:

Mój nowy Tapatalk ma takie funkcje, że jak ktoś o mnie wspomina to dostaję smsa :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po co Wam na asfalt 21 cali? Z dostępnością 19 nie ma problemu i kosztuje 1/4 ceny 21.

Bo takie koło wsadziła fabryka :D

pozdrawiam

Artur

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×