Skocz do zawartości
tomekm

Nowy F650GS

Recommended Posts

Witam,

właśnie od wczoraj jestem posiadaczem BMW F650GS, 2005 :-) - nie ma róży bez kolców, więc moto ideałem nie jest - zauważyłem, że lekko puszcza olej z przedniego zawieszenia oraz nie działa ogrzewanie prawej manetki :-(

Czy ktoś z Was ma pomysł jak naprawić ogrzewanie?

Pzdr

Tomek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

awarie raczej typowe :)

w manetce zapewne zerwał się jakiś cieniutki drucik - jak zciągniesz gume zobaczysz jak to jest wykonane - wróże raczej pracochłonną dziubanine :roll: ja po zmianie kierownicy w ogole narazie odciołem i zwinołem kabelki - na jesień będe myslał...

a uszczelniacze na lagach to sie zdaża - komplet uszczelniaczy ok 60zł - olej do lag (2x550ml) do 100zł - no i z 3,4godziny zabawy w garażu -klucz do sukcesu to przy rozkładaniu na części całej lagi zapamiętać kolejność elementów :)

...mysle że w serwisach dużo za tą robote nie zedrą :)

ważne że z obiema wadami da sie spokojnie jezdzić więc ciesz sie jazda! - Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-) dzięki za odpowiedź, faktycznie pod manetka BYŁ przerwany drucik, a wyciek oleju na razie sobie odpuszczę, zrobię go w zimowej przerwie.

Pzdr

Tom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i jeszcze jedno - motocykl jest z Anglii, więc świeci w lewo, zastanawiam się czy szukać naklejki na lampę czy nowej europejskiej lampy. Jakie jest Wasze zdanie? Sam skłaniam się ku naklejce - bo tańsza. Orientujecie się gdzie można kupić taką sprytna naklejkę.

Pzdr

Tom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×