Skocz do zawartości
ReddyS

Proszę o opinię, poradę...

Recommended Posts

Jedz po czarnego, dobrze wyglada i BJ (bau jahr :-) ) jest ok. W porównaniu do tego niebieskiego ma nowszy silnik z dwoma swiecami. Jedz, ogladaj, zaproponuj 13000, zapłać 13500 i na zlocie sie widzimy! Trzymam kciuki. Jedna rzecz to naklejki i kierunki nie orginalne, z DAKAREM to on ma nie wiele wspólnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarny miał coś robione przy pompie wody bo zaciski na wężach nie są oryginalne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czarny miał coś robione przy pompie wody bo zaciski na wężach nie są oryginalne.

O, co wprawne oko, to wprawne:)

Chyba sobie odpuszczę tego czarnego, kilkaset km podróży zaoszczędzone:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale może pompa ciekła i ktoś ją uszczelnił czyli to + :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SLASH .... znaczy ReedS yyy ReddyS :D cytat z kolegi Data7 dotyczy Dakarów one były w całej historii tylko w trzech malowaniach - GSy nieDakary malowane były wielorako i niezależnie od roczników :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SLASH .... znaczy ReedS yyy ReddyS :D cytat z kolegi Data7 dotyczy Dakarów one były w całej historii tylko w trzech malowaniach - GSy nieDakary malowane były wielorako i niezależnie od roczników :)

Zgadza się, tylko GS z mojego linku miał naklejki Dakara:) 2005 i czarny:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a racja sorki nie zauważyłem - to został naklejony na normalnego GSa zestaw Dakar od jednego ze sprzedawców z aaledrogo specjalizujących się w zestawach "z plotera na moto" :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Postanowiłem podpiąć się pod wątek, który zacząłem:)

Chciałem podziękować leff (tu mam problem, nie wiem jak odmienić;P) za pomoc w oglądnięciu GSa. Bez jego cennych spostrzeżeń, mógłbym napytać sobie biedy, z moim 0 doświadczeniem:) Serdecznie mu dziękuję za poświęcony czas, tym bardziej że to była niedziela:) a poprosiłem go w sobotę koło północy :mrgreen:

Mam duuuuży dług wdzięczności i duuuużo :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer: bo niestety dzisiaj była tylko kawka :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
leff (tu mam problem, nie wiem jak odmienić

Nie odmieniamy Reddys. Ja nie odmieniam, Ty nie odmieniasz, on, ona, ono... :D

dziękuję za poświęcony czas, tym bardziej że to była niedziela

I bardzo dobrze, że niedziela, bo jutro bym mógł się nie wyrobić. Fajnie było poznać Ciebie i Twoich druhów. :)

:drinkbeer: :beer: :drinkbeer: :beer: :drinkbeer: :beer: :drinkbeer: :beer: :drinkbeer: :beer: :drinkbeer:

Wychylić kilka browarków nie grzech. W dobrej kompanii, to już zasługa w Niebiesiech. :mrgreen:

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja się spotkać, a co do moto, to rzuć okiem tutaj:

http://www.bmw-motorrad.de/de/de/index.html

i tutaj

http://www.motoscout24.de/Public/Detail.aspx?id=dgrbkwodgg

i tutaj

http://www.schwitzler.de

Powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×