Skocz do zawartości

Recommended Posts

Już myślałem że zapomniałeś jak się skończyła ta wyprawa i nie dokończysz relacji :roll: ale brawo, brawo . Pamiętaj że chłop bez nogi to nie kaleka :P wracaj do zdrowia i kuruj się szybko bo trza planować kolejny wyjazd . Zdrowia życzę :drinkbeer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Epicka relacja. :beer:

Kolana i łokcie to chyba najgorsze rzeczy do "liftingu", ale od czego są te rehabilitantki.. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bosze Dyroton kto cie tak pocerował?!! i dlaczemu nie udał sie przeszczep? ja miałem w prawym rekonstrukcję i nawet śladu, robota atroskopowa, do dzisiaj odpukać zero negatywnych konsekwencji a bedzie to juz z kilkanaście lat od zabiegu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki że się wtrącam w temat ale Tobie kolego NOKIAN66 zabieg musiał robił lekarz skoro nie ma śladu a DYROTONOWI :-o zrobił to "znajomy"

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bosze Dyroton kto cie tak pocerował?!! i dlaczemu nie udał sie przeszczep? ja miałem w prawym rekonstrukcję i nawet śladu, robota atroskopowa, do dzisiaj odpukać zero negatywnych konsekwencji a bedzie to juz z kilkanaście lat od zabiegu.

Nokian a kto mówił że przeszczep się nie udał? To dopiero 4 tydzień po operacji! Ciężko Panie mówić czy się udał czy nie. Co do cięcia to miałem do wyboru :-D Ma być ładnie czy solidnie wybrałem solidnie :-D :!: :!: :!:

Sorki że się wtrącam w temat ale Tobie kolego NOKIAN66 zabieg musiał robił lekarz skoro nie ma śladu a DYROTONOWI :-o zrobił to "znajomy"

Podpadasz Andreas oj podpadasz :-D ale i rację masz :roll: :roll: :roll: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian a kto mówił że przeszczep się nie udał? To dopiero 4 tydzień po operacji! Ciężko Panie mówić czy się udał czy nie. Co do cięcia to miałem do wyboru :-D Ma być ładnie czy solidnie wybrałem solidnie :-D :!: :!: :!:

Podpadasz Andreas oj podpadasz :-D ale i rację masz :roll: :roll: :roll: :beer:

no tak, blizny dodają męskości :-D Trzymam kciuki żeby efekt był taki jak u mnie, pamiętaj podstawą teraz to rehabilitacja, ćwicz ostro :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×