Skocz do zawartości
Serek

Zamierzam Kupić BMW F650 GS Dakar

Recommended Posts

Hej zastanawiam sie nad zakupem tego motorku BMW F650 Dakar http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-dakar-abs-stan-salonowy-M4157498.html

Nie jestem pewien czy to 100% Dakar czy zwykła GS przebrana w Dakara..

Ocencie i napiszcie co sądzicie o motorze

z Góry Dzięki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jak chcesz to się spiesz bo takiej drugiej sztuki nie znajdziesz. Nikt Ci nic nie napisze jak nie wypowiesz hasła, tylko ja taki miętki jestem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

......

Ocencie i napiszcie co sądzicie o ...

z Góry Dzięki :)

Hej

Sądzę że nie jest ładnie zaczynać bez Przywitalni

Tak oceniam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten Dakar był już kiedyś wystawiany, ale to dawno było

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym dakaże brak dodatkowego pojemnika kompensacyjnego przy tylnym amorku to zwruciło moją uwage

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowłaśnie koło przud małe brak dodatkowego pojemnika kompensacyjnego w tylnym amorku, na oko wydaje sie że ma niskie zawieszenie, i tak podejżewam czy to nie jest zwykła GSa przebrana za DAKARA :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowłaśnie koło przud

No właśnie, ten przód :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plastiki ma z dakara

Plastiki najważniejsze. Jak będą sobie jakieś laski robić zdjęcia przy motorach to na pewno przy dakarze a nie przy jakichś zwykłych żółtych, szarych czy czarnych. A to jest najważniejsze w motocyklu :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plastiki najważniejsze. Jak będą sobie jakieś laski robić zdjęcia przy motorach to na pewno przy dakarze a nie przy jakichś zwykłych żółtych, szarych czy czarnych. A to jest najważniejsze w motocyklu :) .

Mimo, iz kierownik był kurduplem? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo, iz kierownik był kurduplem? ;)

Jak nakleisz dostateczną ilość naklejek mocy to wzrost kierownika nie ma nic do rzeczy. A i konstrukcja sztywniejsza. Ewentualnie można sobie jakąś drabinkę ułatwiającą wsiadanie zamontować. Ale to już kwestia samej jazdy a to w posiadaniu motocykla już jest rzeczą drugoplanową :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakaże, zwruciło, nowłaśnie, przud, podejżewam, uwage itp.nie przejdą, siadaj "pała", do poprawy.

Edytowane przez agreSorek
  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i koło z przodu chyba takie trochę małe.

Za przednie podobno można nieźle zatankować :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakaże, zwruciło, nowłaśnie, przud, podejżewam, uwage itp.nie przejdą, siadaj "pała", do poprawy.

Cholera, 40 minut wcześniej i był by mój...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłby Twój ;)

Ta, chyba coś innego na początku tam było ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy każdy dakar ma dodatkowy pojemnik kompensacyjn przy tylnym amorku?? Bo widziałem pare Dakarów które go nie mają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy każdy dakar ma dodatkowy pojemnik kompensacyjn przy tylnym amorku?? Bo widziałem pare Dakarów które go nie mają

Kazdy ma. Niektore z wczesniejszych modeli, mysle ze te z poczatku produkcji mialy tylko ten zbiorniczek schowany w miejscu pompy ABS. Tzn pod siedzeniem przy miedzy zbiornikiem a airboxem. Moj z 2002r mial juz na wierzchu a kolegi Tomasza tez chyba z tego rocznika schowany. Tak samo jest z roznym umiejscowieniem regulatora. Moze ktos fotke zapoda?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HEJ poszukiwania Dakarki dalej trwają i pociągne dalej ten post bo znalazłem coś nowego mianowicie taką Dakarke http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-dakar-abs-nowe-opony-i-naped-M4143117.html trapi mnie to że cena Dakarki jest dość wysoka i nie wiem czy warto aż tyle kasy dawać za nią czy to ma sens… no niby coś tam nowego ma opony , napęd ale mimo to i tak sporo kasy :/ co myślicie n ten temat??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli ma byc po taniosci to bierz Dakara od Tomasza. Wystawiony za niecale 10 tys. Sam musisz zdecydowac co chcesz i za ile. Ktos juz tu szukal Gsa za 5 tys. zł. Jesli liczysz na cuda to mozesz sie nie doczekac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie szukam GS na lata żeby przez dłuższy czas nim pojeździć kupić raz a porządnie no i żeby był w jak najlepszym stanie chociaż co do stanu nigdy nie można mieć pewności w 100%

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×