Skocz do zawartości
cykli

Smaczne dobre jedzenie na trasach

Recommended Posts

Przepraszam wszystkich za śmiecenie. Już się poprawiam... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trasa Iwonicz do Rymanów,(podkarpackie) Restauracja "Jaś Wędrowniczek" po lewej przy drodze - WARTO biggrin.png :!: Może na zlocie jadąc w Bieszczady coś wrzucimy na ruszt :!: :!: :!: :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bistro AGA w Przeźmierowie vis a vis kościoła. Może nie jest tanio, ale też nie przesadnie drogo, za to bardzo smacznie. Wystrój w stylu lat 70-tych. smile.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby ktoś się zapędził w okolice Szczecina to polecam "knajpeczkę" w Glewicach (E28 w kierunku na Nowogard, około 4km od lotniska w Goleniowie, zielony dach). Świeżo, smacznie. Pyszny sernik można zjeść na deser smile.png

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gdyby ktoś się zapędził w okolice Szczecina to polecam "knajpeczkę" w Glewicach (E28 w kierunku na Nowogard, około 4km od lotniska w Goleniowie, zielony dach). Świeżo, smacznie. Pyszny sernik można zjeść na deser smile.png

pozdro

W okolicach mamy też Chojnę, a tam w samym centrum iopodal katedry i magistratu, kanjpka, któej włosko brzmiąca nazwa nie wróży nic dobrego. Życie jednak weryfikuje takie uprzedzenia. Jedzenie jest I klasa!!! smile.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gdyby ktoś się zapędził w okolice Szczecina to polecam "knajpeczkę" w Glewicach (E28 w kierunku na Nowogard, około 4km od lotniska w Goleniowie, zielony dach). Świeżo, smacznie. Pyszny sernik można zjeść na deser :D

Czyżby bar 12? To mój stały punkt programu w drodze do/z Niemiec (pyszne naleśniki) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczywiście wątek miał być spójny i informacyjny a więcej tu spamu i hłamu niż tematu wątku :evil: ktoś wpada chce coś znaleźć i mysi brnąć przez to całe bajdurzenie :-|

Na krajowej 3ce odcinek między Nowym Miasteczkiem a Polkowicami (lub odwrotnie) - Gaworzyce przy radarze, placyk (po zachodniej stronie drogi) "domowe obiady" (czy jakoś tak) ... Panie i Panowie za 18zł taaaaaaki schabowy, kopa ziemniorów i trzech surówek co niemiara - jutro będę tam 4ty raz jadł wracając ze służbowych lubuskich wojaży (jutro Krosno ;) )

http://www.zumi.pl/,...PointY=51.63452

Zdj%2525C4%252599cie0184.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyżby bar 12? To mój stały punkt programu w drodze do/z Niemiec (pyszne naleśniki) laugh.png

Cichy, a ty gdzieś tam na końcu świata w Azji...może wrzuć info o jakichś tamecznych knajpkach. Kto wie, czy nie przydadzą się komuś takie informacje. GS dojedzie wszędzie. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha. Dużo by można o tym pisać. Singapur tudzież Malezja to tygle narodowościowe wiec i kuchni rożnych multum.. Praktycznie na każdym winklu można znaleźć dobrą knajpkę do wyboru do koloru wszelakiego pochodzenia. Kuchnia malajska, chińską, tajska, japońska, czy tez hinduska. Jedna zasada to jeść z dala od skupisk turystów. Jest dużo drożej, może wykwintniej ale tak nie azjatycko.Z dala od turystów nie znajdziecie białych obrusów ale czasami klimaty są naprawdę nie do opisania szczególnie w miejscowych "food courtach" gdzie są małe kuchenki specjalizujące się w paru daniach i można wybierać spośród nich płacąc jeden rachunek. Jak się rozliczają miedzy sobą do dzisiaj nie wiem. Niemniej znalazłem jeden rodzynek: w środku Chinatown jest barek z ... niemiecko/austriackimi wurstami i preclami :-D. Taki heimat folklor.

Dwie dodatkowe obserwacje które mogą kosztować drogo (kary drakońskie):

1. żucie gumy w miejscach publicznych. Gumę do żucia można kupić tylko w aptece na receptę od lekarza :-D

2. Nie próbujcie jeść duriana w miejscach publicznych szczególnie bez wentylacji :-D Owoc pyszny ale zapach to mieszanina skunksa, oczyszczalni ścieków i jeszcze paru rzeczy powodujących odruchy wymiotne.

Podsumowując: tutaj z głodu się nie umrze i można jeździć cały rok bo śniegu brak ( no możne leje czasami deszcz w formie cebra ale są przecież przeciwdeszczowki i dużo mostów pod którymi są specjalne zatoczki dla moto na przeczekanie :-D

Ps. Mam nadzieje ze MiKo mnie nie pogoni za tą azjatycką opowiastkę... .

Edytowane przez Cichy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opowiastka bardzo ciekawa i sądzę, że Miko również przeczyta z wypiekami na twarzy. Może w wolnych chwilach wrzuciłbyś więcej informacji o lokalnych azjatyckich klimatach. Na pewno będzie ciekawie, a i sporo zajawek dot. 2oo też może się pojawić i oświecić mieszkańców Starego Kontynentu, co by wiedzieli jak się zachować i na co uważać, gdyby zdarzyło się nam wybrać na baaardzo Daleki Wschód. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Planując trasę polecam zahaczyć o Elbląg i wpaść do:
http://strzecha.elblag.pl/
Doskonała Zupa rybna i inne też doskonałe ...tak się zaśliniłem,że już wbijam w nawigację i chyba się wybiorę@dawid650 wstawiaj zupę na ogień...@przemekdab pakuj się



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobiór - Zajazd pod Dzikiem

www.advgirl.eu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MT z Kropką sądząc po krótkiej wiadomości tekstowej z obrazkiem którą dzisiaj otrzymałem , pałaszują właśnie różne smaczne rzeczy w Czarnogórze / Sveti Stefan , główna ulica , knajpa na pierwszym piętrze z dużym trarasem , winogronami i innymi rzeczami nad głową /  :default_icon_beer: , czego wszystkim również życzę . Bałkańskie żarcie jest najlepsze w Europie , przynajmniej dla mnie . 

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MT chyba się obraził i ... przestał pisać. 

Wieje nudą :default_laugh:

Edytowane przez Pszemo
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjechał na urlop :default_icon_beer: , popija piwko , je cievapi i mesane meso . Ja w czwartek pojem Macedońskich przysmaków - lecimy na tydzień do Ochrydy . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dopiero sensacyjna wiadomość :) a maja tam fotoradary ? :) jak tak to uważaj


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, FALCON napisał:

I w Krynicy Morskiej :)


Wysłane z garażu

Akurat w Kątach Rybackich :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×