Skocz do zawartości
cykli

Smaczne dobre jedzenie na trasach

Recommended Posts

Mygosia, ja słaby z matmy byłem. Podaj sumę za obiad. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podawaj z napojami, ale zup było 4 nie 6. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już gdzieś chyba polecałem restaurcję Podzamcze w Starym Drawsku, kawałek za Czaplinkiem w drodze na Połczyn

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok - strzelam: zupa, drugie danie, herbata - 14pln :-D

Albo nie - 14,50 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja obstawiam na 15zł. Kalkulacja zbliżona do mygosi - na Śląsku 9 zł za drugie to nie rzadki przypadek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zajazd u Chmiela w Kowalowie (Komir, to niedaleko od ciebie). Świetne domowe jedzenie w ilościach olbrzymich i za śmieszne pieniądze. Knajpka z pozoru taka sobie, ale chłopaki tak gotują, że palce lizać. Jakiś czas temu wybraliśmy się tam na niedzielny obiad. Było nas 8 osób. Wzięliśmy 6 zup i 8 drugich dań. Do tego napoje. Gdy jedzenie wylądowalo na stole, to sądziłem, że pomyłka: miska zupy o objętości średniej wielkości garnka, drugie dania utrzymane w podobnym tonie. Teraz uwaga! Ile mogło to wszystko kosztować?

Ogłaszam konkurs. Kto zgadnie albo będzie najbliżej prawdy, wygrywa obiad u Chmiela. Ja stawiam. :) ;) :D Konkurs trwa do końca dnia. :)

Kurcze. :!: Jak jadę z Kostrzyna do Rzepina (30 km) to nigdy jeszcze nie zgłodniałem :oops: :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kurcze. :!: Jak jadę z Kostrzyna do Rzepina (30 km) to nigdy jeszcze nie zgłodniałem :oops: :oops:

Bo na czczo trzeba jeździć Komirku, na czczo... :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mamy wyniki. Liczyłem co prawda na większąfrekwencję, ale nie jest źle.

Za obiad zapłaciłem 120 zł (razem z napiwkiem). Bez napiwku wyszło ok. 110 zł.

W związku z tym zapraszam na obiad Mygosię, Wojbm6-a (zrób coś z tym nickiem, bo trudno się odmienia :) ) i Tomasza. Kiedy jedziemy do Kowalowa? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo trzeba zaśpiewać a nie odmieniać :) ;) :D Zwierz z rodziną przemianowali mnie na Organista - choć grałem na gitarze :) - ale w sumie może być - tylko jak zmienić ?

Tu prośba do Adminów - a za zaproszenie dzięki - dla mnie każdy termin jest dobry na obiaad w dobrym towarzystwie Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Restauracja Pod Bocianem w miejscowosci Nowy Kosciol. Na trasie złotoryja - kamienna góra.

Bardzo fajne i przyjemne miejsce. Ceny w miare OK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

leff - jeśli o mnie chodzi, to jak będe w pobliżu, to się odezwę. Na pewno nie zapomnę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, nie spodziewałem się, że trafię. :) Ja też będę pamiętał o wygranej. :lol: Na razie windykacja nagrody wstrzymana bo z Kłodzka wróciłem z cieknącą olejem lagą :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
leff - jeśli o mnie chodzi, to jak będe w pobliżu, to się odezwę. Na pewno nie zapomnę ;-)

3mam cię za słowo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kurde, nie spodziewałem się, że trafię. :D Ja też będę pamiętał o wygranej. :D Na razie windykacja nagrody wstrzymana bo z Kłodzka wróciłem z cieknącą olejem lagą :evil:

A widzisz! To prawie jak 6 w totka. :)

Co do lagi, to cytując klasyka: "Koń kuleje". - wiecie kto to powiedział i w jakiej sytuacji? Wszyscy poniżej 30 roku życia, zapewne nie będą wiedzieć, ale jeśli ktoś w tym wieku lub młodszy zgadnie, to kolejny obiad stawiam "U Chmiela". :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to z racji wieku się nie załapię :-) ale o jakiego K.....o chodzi to wiem :-) Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tobie Leff lat nie będzie liczył :) :lol: zawsze masz 18 :oops: wiec się załapiesz Jeszcze parę takich konkursów i będziesz miała fajny wyjazd na Wielkopolskę z zapewnionym wiktem :D :D Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a był taki fajny wątek a tu go zaśmiecamy niechciałbym szukać smacznego jedzenia na trasach tu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:oops: Sorry masz rację

a kiedy sie wybiersz?

Paweł ze Świnoujścia żem jechał ale był straszny deszcz jeść się nie chciało tylko pić ciepłego

ale każdemu się zdarza zaśmiecać :) - jest nas więcej i bardziej sie znamy stąd problem - ale masz rację Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:oops: Sorry masz rację
a kiedy sie wybiersz?

Paweł ze Świnoujścia żem jechał ale był straszny deszcz jeść się nie chciało tylko pić ciepłego

ale każdemu się zdarza zaśmiecać :) - jest nas więcej i bardziej sie znamy stąd problem - ale masz rację Pzdr :beer:

dlatego napisałem zaśmiecamy :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×