Skocz do zawartości
cykli

Smaczne dobre jedzenie na trasach

Recommended Posts

- Spichrz Toruń - bardzo smacznie ale dość drogo, za to bardzo stylowo i elegancko.

- Karczma Uroczysko - trasa nr 20 Gdynia -Żukowo miejscowość Małkowo 2 km przed Żukowem. Jedzenie tzw swoiskie ale bardzo smaczne, gotowane i smażone na płycie na piecu a nie żadna mikrofala. Syty obiad w granicach 15-20 zł, na normalnym talerzu i stalowe a nie plastikowe sztućce. To jakby Cykliego w domu w Żukowie nie było, bo jak będzie to coś w kuchni znajdzie wink.pngwink.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zapomniałeś kolego o sławetnej Stopce między Bydgoszczą, a Mąkowarskiem (kierunek na Koszalin)?

Tam to jest żarełko wink.png ... huhu... POLECAM grillik, kiszone ogóry ze słoika, pajda ze smalcem i skwarami, oczywisćie karkóweczka itp. i to bardzo tanio!!! :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam, Stopka między Bydgoszczą a Mąkowarskiem jest ok, tylko warunki sanitarne w WC trudne do akceptacji. Dakarowy, a jak tam się je w zimie? Też na swierzym powietrzu? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KARCZMA w Podrzewiu między Poznaniem, a Pniewami. Super żarełko i akceptowalne ceny.

Świetną kawę z ekspresu ciśnieniowego serwują w barze na Wydziale Budownictwa Uniw. Zielonog. Cena ok. Jagienka świadkiem, że wystarczyło mi drobnych, na dwie cafe latte. wink.png :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o Toruń to zacytuję sam siebie wink.png

No to jak już przy toruńskich kulinariach jesteśmy to ze swojej strony mogę polecić Damrokę z kuchnią polską (przy skansenie nieopodal urzędu wojewódzkiego ul. Szosa Chełmińska), restauracja hotelu Petite Fleur na ul. Piekary nieopodal rynku, Neapolitano (włoska z ręcznie robionym makaronem) na Mostowej (wystrój paskudny ale dobre jedzenie), Dom Sushi na Franciszkańskiej (można też zjeść na ciepło), w sumie niezłe jest chińskie na Szosie Lubickiej no i Manekin z naleśnikami na Rynku Głównym.

pozdrawiam

Bydgoszcz, a właściwie Osielsko - Chata Myśliwska - na wylocie z Bydzi na Gdańsk

Łódź - Anatewka (Manufaktura)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki, co wy wiecie o dobrym jedzeniu :-)

W moich stonach polecam Zagrode w Zagórzu śląskim. Fantastyczny klimat - w wiejskiej chacie kominek i szwędające się między nogami koty + wieeelki bernardyn. Niezłe jedzonko (żurek w świeżo pieczonym chlebku, mniam mniam)

50°45'28''N, 16°25'16''E (dla tych co mają)

http://gory.info.pl/zagroda/

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecę restaurację Zameczek w Książu Wielkim przy drodze krajowej nr 7 Kraków-Kielce. Zarąbiste placki ziemniaczane po królewsku (w sosie) ... duuuuża porcja wink.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Świetną kawę z ekspresu ciśnieniowego serwują w barze na Wydziale Budownictwa Uniw. Zielonog. Cena ok. Jagienka świadkiem, że wystarczyło mi drobnych, na dwie cafe latte. :) :drinkbeer:

:D :) :)

Następnym razem przyjedź kiedy nie mam zajęć, to w porządnej cafe usiądziemy i może nawet w filiżankach dostaniemy :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Następnym razem przyjedź kiedy nie mam zajęć, to w porządnej cafe usiądziemy i może nawet w filiżankach dostaniemy :?

Znaczy się, porcelana nas czeka. :D

To ja się zbiorę i mam nadzieję, że przed śniegami zdołam wlecieć. W Palmiarni kiedyś namiętnie pijałem elgreja z mlekiem. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gdyby ktoś z Was zwiedzał okolice Kłodzka to mogę polecić knajpe BIKER's CHOICE

kultowe miejsce bikerów 8-) ale i dojazd tam jest bardzo atrakcyjny ;)

P4250065.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17 Warszawa -Lublin ok 15 km przed Lublinem - restauracja BIDA - polecam

7- Warszawa - 3 City - ok 5 km przed rozjazdem na Olsztyn/3 city - Tokaj - doskonały gulasz z dzika

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na trasie W-wa - Płock, parę kilometrów za Płońskiem jest Gospodarstwo Chociszewo. Polecam :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za Płońskiem? Przecież to przy drodze na Płock, czyli w Zakroczymiu dajemy na drogę 62. Ale jasinek masz apetyt, jak już 50 km od wawy cateringi testujesz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na trasie Rzeszów - Lublin kilka kilometrów przed Janowem Lub. w lesie jest taki malutki zajazd ,,Przy kominku'' . Lepszą golonkę to tylko moja żona robi laugh.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Za Płońskiem? Przecież to przy drodze na Płock, czyli w Zakroczymiu dajemy na drogę 62. Ale jasinek masz apetyt, jak już 50 km od wawy cateringi testujesz ;)

Mam czujnego nosa :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stacja Shell po prawej stronie "na Warszawę" między Olsztynkiem i Nidzicą, chyba około 190km, wczoraj znowu tam obiadowałem i znowu się nie zawiodłem. Duża restauracja, wygodne siedzenia, smaczne i szybko przyrządzane jedzenie, również zupy, normalnie gotowane i smażone, nie odgrzewane w mikrofali, spory wybór potraw, można palić papierosy w środku, sztućce stalowe, nie plastik lub aluminium. Na zewnątrz również ławy i stoły (ładne, drewniane), ogromny parking, dobrze zaopatrzona stacja Shell, jeden pompiarz to też motocyklista. Polecam! Można płacić kartą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
można palić w środku, również stoły (ładne, drewniane)

Cykli, zwariowałeś? :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Papierosy, nie gumy!!! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko mojej Żonie nie mów! (polonistka!) :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
można palić w środku, również stoły (ładne, drewniane)

Cykli, zwariowałeś? :lol: :lol:

Napisałeś że można palić w środku, również stoły ... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, już poprawiłem, chyba się starzeję, im starszy tym więcej błędów stylistycznych i ortograficznych. A kiedyś ich w ogóle nie robiłem. Chyba że to ten stres związany z moim małżonem? :lol:

W każdym bądź razie polecam jedzonko na tej stacji Shella.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś może polecic jakies atrakcyjne jedzonko na trasie Swinoujście-Karpacz ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a kiedy sie wybiersz?

Paweł ze Świnoujścia żem jechał ale był straszny deszcz jeść się nie chciało tylko pić ciepłego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×