Skocz do zawartości
cykli

[S] BMW R1200GS 2006r.

Recommended Posts

Tak jak w temacie:

link:

https://onedrive.liv...nt=folder%2cjpg

Jak zwykle, forumowicz może liczyć na negocjacje cenowe :-D

Mnie i moją Kobyłę większość zna. Rozstaję się trochę z żalem, ale cóż, na pewno chciałbym żeby dalej wiernie służyła na forum jak mój poprzedni motocykl.

opis:

Sprzedam motocykl BMW R1200GS, rok produkcji 2006, przebieg 72250. W moim posiadaniu od prawie 3 lat. W Polsce jestem drugim właścicielem, zrobiłem nim około 25 tys. km przez 3 sezony. Motocykl posiada normalne ślady użytkowania, nie miałem na nim żadnego wypadku ani kolizji. Zdarzyły mi się dwie niegroźne gleby parkingowe. Bez szkód w wyposażeniu. Motocykl jeżdżony po asfalcie i szutrze, nie jeżdżony po terenie. Garażowany. Zadbany i cyklicznie serwisowany (olej, filtry, świece, uszczelki itd. sprawdzenie stanu technicznego co rok przed sezonem). Oczywiście aktualne ubezpieczenie i badania techniczne (09.2015). Wyposażenie: -mocowania kufrów bocznych ze stelażami -kufry vario BMW regulowane -torby dedykowane do kufrów regulowane -poszerzenie błotnika przedniego -halogeny BMW -deflektor szyby -gmole komplet -osłony cylindrów BMW -osłona aluminiowa układu wydechowego -kratownica lampy przedniej -osłona chłodnicy -podnóżki kierowcy metalowe -osłona błotnika tylnego -wodoszczelne gniazdo ładowania na kierownicy -osłona potencjometru Touratech -crashpad wału Kardana -koła odlew aluminiowy -podgrzewane manetki oczywiście dwustopniowe -światła awaryjne -odblaskowe naklejki na kufrach -uchwyt na napoje na kierownicy -boczne osłony przeciwbryzgowe Adv -podwyższenie kierownicy Dodatkowo w aukcji zaktualizowana nawigacja TomTom Rider z uchwytem na kierownicę ze stacją dokującą i kablem przyłączeniowym - 1000 PLN. Opony mają po około 3,5 mm więc do wymiany na przyszły sezon. Motocykl w codziennym użytkowaniu, sprawny, gotowy do jazdy. Motocykl od motocyklisty, nie od handlarza. Tel. 609054670

tutaj zdjęcia:

https://onedrive.liv...nt=folder%2cjpg

Kobyła czeka na nowego właściciela!

Coś nie mogę powklejać porządnie zdjęć-sorry!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogłoszenie niestety nadal aktualne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena pod choinkę: 27000+1000 za navi. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Niech ktoś kupi od Roberta tego 1200.

Robert, pa tu ;-)

http://bmw-inchcape.otomoto.pl/bmw-k-1600-gtl-salon-polska-M4188353.html

wysłano z daleka

Znam motocykl. Widziałem go jak tylko wrócił z oklejania. W Polsce bywam żadko, ale we właściwych momentach.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak w temacie, nowa promocyjna cena 26500:

link:

https://onedrive.liv...nt=folder%2cjpg

Jak zwykle, forumowicz może liczyć na negocjacje cenowe :-D do 5%!

Mnie i moją Kobyłę większość zna. Rozstaję się trochę z żalem, ale cóż, na pewno chciałbym żeby dalej wiernie służyła na forum jak mój poprzedni motocykl.

opis:

Sprzedam motocykl BMW R1200GS, rok produkcji 2006, przebieg 78000 km. W moim posiadaniu od prawie 4 lat. W Polsce jestem drugim właścicielem, zrobiłem nim około 35 tys. km przez 4 sezony. Motocykl posiada normalne ślady użytkowania, nie miałem na nim żadnego wypadku ani kolizji. Zdarzyły mi się dwie niegroźne gleby parkingowe. Bez szkód w wyposażeniu. Motocykl jeżdżony po asfalcie i szutrze, nie jeżdżony po terenie. Garażowany. Zadbany i cyklicznie serwisowany (olej, filtry, świece, uszczelki itd. sprawdzenie stanu technicznego co rok przed sezonem). Oczywiście aktualne ubezpieczenie OC i AC i badania techniczne (10.2016). Wyposażenie: -mocowania kufrów bocznych ze stelażami -kufry vario BMW regulowane -torby dedykowane do kufrów regulowane -poszerzenie błotnika przedniego -halogeny BMW -deflektor szyby -gmole komplet (obecnie-czarne) -osłony cylindrów BMW -osłona aluminiowa układu wydechowego -kratownica lampy przedniej -osłona chłodnicy -podnóżki kierowcy metalowe -osłona błotnika tylnego -wodoszczelne gniazdo ładowania na kierownicy -osłona potencjometru Touratech -crashpad wału Kardana -koła odlew aluminiowy -podgrzewane manetki oczywiście dwustopniowe -światła awaryjne -odblaskowe naklejki na kufrach -uchwyt na napoje na kierownicy -boczne osłony przeciwbryzgowe Adv -podwyższenie kierownicy. Dodatkowo zaktualizowana nawigacja TomTom Rider z uchwytem na kierownicę ze stacją dokującą i kablem przyłączeniowym - 1000 PLN. Opony Anaakee 2 nowe, nowy akumulator. Motocykl w codziennym użytkowaniu, sprawny, gotowy do jazdy, zatankowany po korek. Motocykl od Cykliego, nie od handlarza. Tel. 609054670

tutaj zdjęcia:

https://onedrive.liv...nt=folder%2cjpg

Kobyła czeka na nowego właściciela!

Jak będę miał czas wkleję aktualne zdjęcia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak w temacie, nowa promocyjna cena 26500:

link:

https://onedrive.liv...nt=folder%2cjpg

Jak zwykle, forumowicz może liczyć na negocjacje cenowe :-D do 5%!

Mnie i moją Kobyłę większość zna. Rozstaję się trochę z żalem, ale cóż, na pewno chciałbym żeby dalej wiernie służyła na forum jak mój poprzedni motocykl.

opis:

Sprzedam motocykl BMW R1200GS, rok produkcji 2006, przebieg 78000 km. W moim posiadaniu od prawie 4 lat. W Polsce jestem drugim właścicielem, zrobiłem nim około 35 tys. km przez 4 sezony. Motocykl posiada normalne ślady użytkowania, nie miałem na nim żadnego wypadku ani kolizji. Zdarzyły mi się dwie niegroźne gleby parkingowe. Bez szkód w wyposażeniu. Motocykl jeżdżony po asfalcie i szutrze, nie jeżdżony po terenie. Garażowany. Zadbany i cyklicznie serwisowany (olej, filtry, świece, uszczelki itd. sprawdzenie stanu technicznego co rok przed sezonem). Oczywiście aktualne ubezpieczenie OC i AC i badania techniczne (10.2016). Wyposażenie: -mocowania kufrów bocznych ze stelażami -kufry vario BMW regulowane -torby dedykowane do kufrów regulowane -poszerzenie błotnika przedniego -halogeny BMW -deflektor szyby -gmole komplet (obecnie-czarne) -osłony cylindrów BMW -osłona aluminiowa układu wydechowego -kratownica lampy przedniej -osłona chłodnicy -podnóżki kierowcy metalowe -osłona błotnika tylnego -wodoszczelne gniazdo ładowania na kierownicy -osłona potencjometru Touratech -crashpad wału Kardana -koła odlew aluminiowy -podgrzewane manetki oczywiście dwustopniowe -światła awaryjne -odblaskowe naklejki na kufrach -uchwyt na napoje na kierownicy -boczne osłony przeciwbryzgowe Adv -podwyższenie kierownicy. Dodatkowo zaktualizowana nawigacja TomTom Rider z uchwytem na kierownicę ze stacją dokującą i kablem przyłączeniowym - 1000 PLN. Opony Anaakee 2 nowe, nowy akumulator. Motocykl w codziennym użytkowaniu, sprawny, gotowy do jazdy, zatankowany po korek. Motocykl od Cykliego, nie od handlarza. Tel. 609054670

tutaj zdjęcia:

IMG_1352.JPG

IMG_1353.JPG

IMG_1354.JPG

IMG_1357.JPG

IMG_1360.JPG

Kobyła czeka na nowego właściciela!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech ktoś kupi od Roberta tego 1200.

Robert, pa tu ;-)

http://bmw-inchcape....a-M4188353.html

wysłano z daleka

jakos tak się głupio składa że może bedzie k1600gtl mojego szefa do sprzedania . stan w zasadzie nowy , przebieg 3000 kilometrów :-D koniec 2011 pochodzenie inchcape motor wrocław . może czyli chce sprzedać ale jakiś ktoś z rodziny mu dooopsko zawraca że kupi , tak że jakiś czas do odczekania bedzie . 65000 bez negocjacji , niska faktura /było w firmie.../ . kolorek granatowy nawigacja itp itd ... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gural dał dyla na Karaiby, cholera...a Kobyła czeka... :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze dwa tygodnie czekam na ewentualnych chętnych i zostawiam Kobyłę na kolejny sezon...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie czekaj, sprzedaj

Albo tak, albo poczekaj i nie sprzedawaj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chcę sprzedać, bo mam na widoku inny model. W końcu na Biłgorajską Nutę chciałbym pojechać już innym sprzętem. :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to czuję, że jak zawita konkretny klient z gotówką w kieszeni to na drogę mu zatankujesz do pełna za swoje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to czuję, że jak zawita konkretny klient z gotówką w kieszeni to na drogę mu zatankujesz do pełna za swoje :)

jak z konkretną gotówka to tak. Stoi zatankowany!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobyła pojeeeeeechała z nowym właścicielem! :cry:

  • Like 11

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że wątek zamknięty bo są w śród nas pytający: za ile sprzedałeś, komu, ile napisałeś na umowie, skąd nowy właściciel miał na to kasę, co zrobisz ze swoją .... ??? :lol:

Dawaj nowy wątek ze zdjęciami "nowego sezonu" :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×