Skocz do zawartości
g650wroclaw

nie odpala po jeździe

Recommended Posts

Cześć ,Mam problem z moim g 650 ,jak jest zimny odpala za 1 razem,natomiast jak wylącze go po jeździe i za 2-5 min chce go odpalić nie zapala (nie zawsze tak się dzieje ale jest to denerwujące ) ,akumulator kręci , z rury widac że wydobywa się gaz,ale nie chce zapalic jakby nie dostawał benzyny ,odstoji trochę np. ok 10 min i wtedy odpala. Co to może być? pozdr

Edytowane przez g650wroclaw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o zalewanie świec? jeśli tak to nie wiem nie odkręcałem nigdy w motocyklu świec (mam pytanie czy nasadka na świecy jest wciskana zwyczajnie czy ją jakoś inaczej się ściąga),czuje wydobywane się gazu z ruru przy próbie odpalenia ale nie chce zaskoczyć ,co może być przyczyną zalewania?

Edytowane przez g650wroclaw
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chodzi o zalewanie świec? jeśli tak to nie wiem nei odkręcałem nigdy w motocyku świec (mam pytanie czy nasadka na świecy jest wciskana zwyczajnie czy ją jakoś inaczej się ściaga),cuje deżenai gazu z ruru przy próbie odpalenia ,co może być przyczyną zalewania?

"Cuje deżenai gazu z ruru" , nie, no spoko, pogadajmy :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem motocyk jest lepszy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"dzie", " akumlator "(kręci z rury), " wiadac ", " zaplic", miszcz :)

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz odkręcić świece to procedura w g650 (G 650 GS) jest pewnie podobna jak w BMW f650 gs twin spark.

Wygląda ona mniej więcej tak:

musisz zdajc siodo i otkrecic nibybak potem wlot od airboxa a nie pamietam moze airbox też ale na pewno akumolato i ta podstwake pod nim wyjąc. Tam jest uchwyt ktury musisz odkrecic on trzyma cewkofajki jak go zdejmiesz to juz mozesz wykrecić świece.

P.S. Zobacz jak to się czyta i poproszę popraw błędy w Twoim poście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz odkręcić świece to procedura w g650 (G 650 GS) jest pewnie podobna jak w BMW f650 gs twin spark.

Wygląda ona mniej więcej tak:

musisz zdajc siodo i otkrecic nibybak potem wlot od airboxa a nie pamietam moze airbox też ale na pewno akumolato i ta podstwake pod nim wyjąc. Tam jest uchwyt ktury musisz odkrecic on trzyma cewkofajki jak go zdejmiesz to juz mozesz wykrecić świece.

P.S. Zobacz jak to się czyta i poproszę popraw błędy w Twoim poście.

Zwracając uwagę na pisownię popraw swoją ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeśli chcesz odkręcić świece to procedura w g650 (G 650 GS) jest pewnie podobna jak w BMW f650 gs twin spark.

Wygląda ona mniej więcej tak:

musisz zdajc siodo i otkrecic nibybak potem wlot od airboxa a nie pamietam moze airbox też ale na pewno akumolato i ta podstwake pod nim wyjąc. Tam jest uchwyt ktury musisz odkrecic on trzyma cewkofajki jak go zdejmiesz to juz mozesz wykrecić świece.

P.S. Zobacz jak to się czyta i poproszę popraw błędy w Twoim poście.

Zdajc, siodo, otkrecic, akumulato, podstwake, ktury. Dobranoc.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwracając uwagę na pisownię popraw swoją ;)

Ja to zrozumiałem jako zapis błędów z premedytacją ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak błędów pełno ,pisałem szybko z komórki z nie najlepszą klawiaturą (fakt troszkę jest śmiesznie ) , dostęp do świecy jest po prawej stronie ,mam do niej dostęp tylko ,że nie mogę ściągną nasadki a nie chcę na siłę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to zrozumiałem jako zapis błędów z premedytacją ;-)

A ja nie! :lol:

:beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwracając uwagę na pisownię popraw swoją ;)

Oczywiście, że porawię - chciałem tylko zwrócić uwagę, że źle się czyta tekst z błędami ortograficznymi i składniowymi. Jeśli prosimy kogoś o pomoc to uszanujmy jego czas poświęcony na czytanie naszego posta.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że porawię - chciałem tylko zwrócić uwagę, że źle się czyta tekst z błędami ortograficznymi i składniowymi. Jeśli prosimy kogoś o pomoc to uszanujmy jego czas poświęcony na czytanie naszego posta.

To poraw :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli prosimy kogoś o pomoc to uszanujmy jego czas poświęcony na czytanie naszego posta.

W moim przypadku już nawet nie chodzi o czas na czytanie. Zwyczajnie - jak nie rozumie tekstu, nie rozumie pojęć czy slangu to nawet nie próbuję się zastanawiać w czym problem. Oczywiście konsekwencją jest "niepisanie" - no chyba, że głupoty jakieś.

Co do błędów ... sam czasem coś mi przeskoczy na klawiaturze. Czasem zamiast "ż" przycisnę klawisz "rz" - małą mam klawiaturę i palce mi się nie mieszczą :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym "nie rozumie" takie słodkie. Poradowski, tak ma na nazwisko mój znajomy z BB, tubylcze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

agreSorek - a w ryj, to nie chcesz przypadkiem?

:twisted:

Gosia daj spokój. Już to raz pisał, a ja nic ;) Człowiek inteligentny nie musi się powtarzać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doskonale się uzupełniacie w puszczaniu jadu ;-)

Prawdziwa przyjaźń rodzi się w bólach :-D

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doskonale się uzupełniacie w puszczaniu jadu ;-)

Prawdziwa przyjaźń rodzi się w bulach :-D

wysłano z wodoszczelnego

Jesteś administrantem, chociaż Ty pis bez błendów ;-)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gosia daj spokój. Już to raz pisał, a ja nic ;) Człowiek inteligentny nie musi się powtarzać ;)

Ja wiem Jarku, że już pisałeś, ale jak takie słowa mówi kobieta, to mężczyźnie daje to co nieco do myślenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×