Witam jak w temacie sprzedam mojego rumaka którym jest BMW F650GS z 2004r z ABS na dwóch świecach motocykl według wskazań licznika ma w tej chwili 31200km moto kupiłem z przebiegiem 23tyś km motocykl został sprowadzony z Włoch jeździła nim tam kobieta co przełożyło się na stan sprzęgła bo ślizgało się i nie można było wyregulować następstwem tego było wymiana tarcz sprzęgłowych ( i stał się cud inny motocykl ) po zakupie motocykl oddałem dla kolegi z forum mario282 który zrobił mi przegląd i powymieniał następujące części : - olej Motul 5100 10W40 - filtry powietrza, oleju - akumulator jeszcze rok gwarancji - tarcze sprzęgła - olej i uszczelniacze w lagach - napęd - dwie świece - klocki zostały wymienione przed moim wyjazdem do Chorwacji w sierpniu tego roku komplet p/t BMW F 650 GS jest wyposażone - hand bary - deflektor - grzane manetki - ABS - kufer centralny GIVI + bagażnik - osłona silnika - stelaż do sakw ( kufrów ) sakwy mogę dorzucić jak dostanę dobrą cenę za motocykl - światła awaryjne - osłona silnika Tyle z bajerów ale i są minusy a właściwie jeden jest problem z obrotomierzem dziwnie się zachowuje i nie wiem co mu się stało jednak to w żaden sposób nie wpływa na pracę i frajdę jaką daje ten motocykl. Pisząc że motocykl od kobiety nie ściemniam mam zdjęte przybliżenia kierownicy firmy SW motech które mogę sprzedać oddzielnie lub razem z motocyklem i mam kopie Włoskiego dowodu rejestracyjnego. Na dzień dzisiejszy oceniam motocykl na super stan w bardzo dobrej kondycji lać paliwo i połykać kilometry bo to fajny motocykl za który chciałbym dostać ok 13700zł chętnych zapraszam na jazdę próbną . Pozdrawiam Jerzy 665166077