Skocz do zawartości
wili

Prosba o cenę oferty / sprzedawcy - R1200GS

Recommended Posts

Kwestia ile kto z plecakiem jeździ.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwestia ile kto z plecakiem jeździ.

A może plecaczek woli w domciu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może plecaczek woli w domciu ?

Kto powiedział, że plecaczek zabiera się z domu ;)?!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto powiedział, że plecaczek zabiera się z domu ;)?!

Tego nie przewidziałem , dzisiaj takie czasy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego nie przewidziałem , dzisiaj takie czasy ;)

Co Ty nie powiesz ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do dylematów wililililili ;)

Co byś Icoo wciągnął (motocykle) :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak by mnie było stać, to bym brał 1200 do turystyki, do przeważającej jazdy po mieście i kniejach 800.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i właśnie to powinien przeczytać wili :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak by mnie było stać, to bym brał 1200 do turystyki, do przeważającej jazdy po mieście i kniejach 800.

No bo wiadomo ..., jak człowieka stać to jest wożony przez kierowcę, a wtedy ważne, żeby i plecaczkowi było wygodnie - inaczej to bez sensu :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomnij o tym rozwiązaniu .

To się rozpędziłeś :o

Nie wiem czego maiłoby brakować... mocy?

@wili - jak będziesz zdecydowany na 800tę i z jakiegoś powodu Łasicy nie będzie Ci odpowiadać, to daj znać. Moja szara sztuka szeptała coś o nowym domu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Icoo, Ben, mój Plecaczk krzyczy, że woli w domu... :shock:.... :-D

Wracając do tematu;

nie szukam motocykla do jazdy pomieście i do pracy.

Knieje...trochę ciągnie wilka do lasu... :cool: ale przecież większość i tak bedzie szosa. Po lasach (legalnie) nie moża a już jestem za stary aby się ścigać z leśnikami i policją. A zakładam, że na szersze dukty leśne i łąki tkaże dam radę wjechać 1200.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Icoo, Ben, mój Plecaczk krzyczy, że woli w domu... :shock:.... :-D

Wracając do tematu;

nie szukam motocykla do jazdy pomieście i do pracy.

Knieje...trochę ciągnie wilka do lasu... :cool: ale przecież większość i tak bedzie szosa. Po lasach (legalnie) nie moża a już jestem za stary aby się ścigać z leśnikami i policją. A zakładam, że na szersze dukty leśne i łąki tkaże dam radę wjechać 1200.

No to decyzja chyba jest oczywista ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wili

Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie przecież zawsze możesz zmienić. Jak kupisz i Ci nie podpasuje to co będziesz się męczył sprzedasz kupisz drugi nie ma innej metody jak organoleptycznie to ty masz się dobrze na nim czuć i jazda ma Ci sprawiać przyjemność, a nie zastanawiać się co ja zrobiłem. Ku przygodzie.

Chyba Ci już trochę naświetliłem telefonicznie nie słuchaj innych idź z rozsądkiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie. Wracamy do pierwotnego planu. Szukam zatem spokojnie zaprzęgu R1200GS, rok produkcji od sierpnia 2006 w górę... :cafe4:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ben, Czekam zate na informację zwrtoną od Jarka.

Ta oferta jest w necie juz od dłuższego czasu. Mam jednak duże wątpliwości co to "dobraj jakości motocykla"

Troche to wygląda na cud: rok 2007, licznik tylko 18 tys., i suepr cena. Dlaczego do tej pory już nie poszedł?

Może któśc mógłby się wypowiedzieć na temt Dealera F.U.H. MOTOBOX. Prosze pisać na priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może któśc mógłby się wypowiedzieć na temt Dealera F.U.H. MOTOBOX. Prosze pisać na priv.

W kwestii opinii(zasadnej opinii) o sprzedawcy nie ma co uskuteczniać PW, tylko pisać otwarcie, żeby inni też się nie głowili czy coś tam kupić ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...l-M4143811.html

Może Jarek zna powyższego sprzedawcę .

Ben, Czekam zate na informację zwrtoną od Jarka.

Jarek tyle: unikam tego miejsca ja ognia. Raczej doświadczenia smutne - mnie się z Bielska nie chce tam jechać, ale może ktoś znajdzie lepszą komunikację ze sprzedającym. Bez pełnej gotówki wyłożonej na stół raczej się nawet nie przejedziesz na 1 po placu, ale ten przebieg .... ;) Ktoś się skusi na pewno :roll:

Kiedyś stała tam "eFka" - dla nich igła, dla mnie złom.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szukamy wiec dalej , jest cala zima :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rasta - powiedz coś na temat tego motka, skoro już tam byłeś (zdjęcia 5 i 6) :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rasta - powiedz coś na temat tego motka, skoro już tam byłeś (zdjęcia 5 i 6) :beer:

Dave, da radę w dwójkę na 800tce?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dave, da radę w dwójkę na 800tce?

No jak nie, jak tak :D

Pewnie widziałeś moje wakacyjne foty. Objuczony więcej niż na max-a w 2 osoby i mocy mi nie zabrakło ani na atuostradach ani w Alpach. O normalnych drogach nie wspominając.

Hamulce oczywiście też robią robotę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szukamy wiec dalej , jest cala zima :-D

Z tego co wiem problemem ( potencjalnym ) braku zainteresowania motkiem Cykli'ego jest parę miesięcy i inny system ABS'u - bo ten "starszy" czasami się potrafi zepsuć - tak jak nowszy, ale powiedzmy statystycznie trochę częściej ( tak plotki internetowe niosą ). W czym zatem jest problem? No chyba jedynie w cenie naprawy jak taki przypadek się przydarzy, a przydarzyć się nie musi i najczęściej jednak się nie przydarza. Czy nie warto rozważyć motek który oferuje do sprzedaży Cykli, a potencjalne ryzyko uszkodzenia / naprawy ująć w konkretnych negocjacjach cenowych ??? Szukanie "obcego" ma to do siebie, że kosztuje ( jazdy, kilometry, dni zmarnowane ... ), a i tak zakup "igły" wiąże się z ryzykiem, wadami ukrytymi ....

No chyba, że ktoś ma coś do Cykli'ego to co innego ;) - choć według mnie on podobnie jak ja tylko wygląda groźnie :beer:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może Jarek zna powyższego sprzedawcę .

Przebieg miszcz :-)

A tak swoją drogą ... jakbym tam wpadł z GS911 i powiedział, że muszę się podpiąć do wtyczki bo chcę sprawdzić przebieg z komputera to chyba następne wpisy o mnie można by znaleźć w wątku "Ostanie pożegnanie" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×