Skocz do zawartości
agreSorek

G650 X-Challenge poszukuję.

Recommended Posts

Już się ozłociło i pasuje do wystroju nowej Świątyni przy wlocie do Torunia od strony Bydgoszczy i ostrzegam, że jak dotrze do Ciebie to może powodować zakłócenia w domowym rtv bo elementy metalowe przystroiły się na odpowiednią częstotliwość.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nosz kurde.... Byłem wczoraj w Bydgoszczy i zadnej łuny nad miastem nie widziałem... :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się idzie na kolanach to nie widać co u góry ;-)

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nosz kurde.... Byłem wczoraj w Bydgoszczy i zadnej łuny nad miastem nie widziałem... :lol:

Łuna jest na południowy wschód od Bydgoszczy...:lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja sie nie bawie... Jezdze na jednym cisnieniu. Inaczej musialbym ciagle pompowac i upuszczac ale za to nie mam problemu z felgami :lol:

Na asfalcie można spokojnie pociągnąć na niższym ciśnieniu do stacji garażu czy auta. Jesli chcesz szybciej to kwestia założenia rimlockow. Ta "zabawa" moze uratować od bubu. A felgi jak sie maja uginać to sie ugną

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, wiem :) Jednak kolko z mniejszym cisnieniem bedzie na pewno bardziej podatne na uszkodzenia. Mozesz napisac skad czesci i kto bedzie skladal? Krol? Szprychy zostawiasz oryginalne? Nyple wytrzymaja operacje rozplecenia i ponownego zaplecenia kola?

Kiedys tez mnie to czeka :). Jest niby oryginalne gotowe kolo do wziecia ale moim zdaniem szkoda nafty. Lepiej za ta kase zaplesc od poczatku na nowym excelu.

podbijam pytanie.

Juz wiem. Qrcze potrzebuje pośrednika w rozmowie z Królem bo moje odległości to juz kosmos

Moje już jest zrobione, tylko płynie jak towar z Chin, obecnie uduchawia się w Toronto :-D

Na szczęście i o dziwo pękła/uszkodzona została tylko jedna szprycha, więc zostały oryginalne, co nie podniosło kosztu operacji :-)

Robił Król, a całą sprawę łącznie z rafką załatwiał mi Jarek :beer:

Na zaostrzenie apetytu

photo%2B1.JPG

wiem, wiem uszczleniacze do wymiany. To bylo przed sezonem

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez looksgoodinblack
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na asfalcie można spokojnie pociągnąć na niższym ciśnieniu do stacji garażu czy auta. Jesli chcesz szybciej to kwestia założenia rimlockow. Ta "zabawa" moze uratować od bubu. A felgi jak sie maja uginać to sie ugną

I like, dokladnie! :)

sie pytasz kto ci pomoze ? No wez, oczywiscie ze wal do mnie!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×