Skocz do zawartości
agreSorek

G650 X-Challenge poszukuję.

Recommended Posts

Dzięki, nie widziałem. Zadzwonię, pogadam, zapytam jakim cudem się uchował taki rodzynek.

Zatraciłeś czujność , pół litra Slanczew Briaga się należy :) . Chyba, że kupisz i dasz się bujnąć :)
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopiero do domu wróciłem, ok. Jedno albo drugie, tak czy inaczej jesteś zwycięzcą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... i oponuf nowuf ma

Tylna bez homologacji :-P

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to znaczy "posiada ABS, wentylator chłodnicy", czy to jakieś dodatkowe wyposażenie ten wentylator? Widzisz Agre jaki niefart? Jakbym się nie połamał to mógłbym Ci obejrzeć to moto, Świecie ode mnie to przysłowiowy "żabi skok", chyba, że poprosisz Blachę. On tam mieszka.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to znaczy "posiada ABS, wentylator chłodnicy", czy to jakieś dodatkowe wyposażenie ten wentylator? Widzisz Agre jaki niefart? Jakbym się nie połamał to mógłbym Ci obejrzeć to moto, Świecie ode mnie to przysłowiowy "żabi skok", chyba, że poprosisz Blachę. On tam mieszka.

Dzięki za chęci, Blachy nie znam - to może jego? Jak z maszyną wszystko ok to raczej wart swojej ceny? Nie wygląda na umęczonego, aczkolwiek 4,5 tys km zaoranego pola też robi wrażenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za chęci, Blachy nie znam - to może jego? Jak z maszyną wszystko ok to raczej wart swojej ceny? Nie wygląda na umęczonego, aczkolwiek 4,5 tys km zaoranego pola też robi wrażenie.

Blacha ma Dakara więc jakieś pojęcie o tego rodzaju motocyklach ma, a poza tym to motocyklista z krwi i kości :lol: więc na pewno środowisko motonitów i handlarzy z okolic Świecia zna. Jest u nas na forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż taki rodzynek to to nie jest, widziałem mniej wytarte wahacze od butów :-P

koło przednie jest podgięte przynajmniej w 2 miejscach, to oczywiście jest do naprostowania, a może być i kwadratowe jak to często bywa, bicie ma na pewno :-P

Boczek prawy tez widać że ma drachę, może tylko powierzchowną :-)

Tylne kierunki są jakieś takie chińsko-inne ale to nie musi oznaczać niczego, poza tym na tych zdjęciach co tu pisać ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż taki rodzynek to to nie jest, widziałem mniej wytarte wahacze od butów :-P

koło przednie jest podgięte przynajmniej w 2 miejscach, to oczywiście jest do naprostowania, a może być i kwadratowe jak to często bywa, bicie ma na pewno :-P

Boczek prawy tez widać że ma drachę, może tylko powierzchowną :-)

Tylne kierunki są jakieś takie chińsko-inne ale to nie musi oznaczać niczego, poza tym na tych zdjęciach co tu pisać ;-)

Następny rzeczoznawca :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Następny rzeczoznawca :-D

W odpowiedzi na Twój debilny wpis - informuję ze nie zgadza mi się stan konta ;-) :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie! Dobre i na początek dzięki. Jeszcze ze 2 - 3 lata i przejdzie Ci wstyd na słowa: proszę i przepraszam.

Ależ ja się nie wstydzę, kiedy uważam, że trzeba to używam. Sytuacja się komplikuje jeżeli chodzi o Twoją osobę. Z chęcią bym Ciebie przeprosił gdybym czuł taką taką potrzebę. Uważam też, że nie jesteś bez winy w tej całej sytuacji i to co "było" częściowo się Tobie należało i zdania nie zmienię nawet za lat 10. Zgadzam się, że ew. należy Ci się "przepr" ;-) A dziękuję zawsze jak np.pomożesz, rzadziej w sensie, że żyjesz. Proszę tez you're welcome niż please :cool: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż taki rodzynek to to nie jest, widziałem mniej wytarte wahacze od butów :-P

koło przednie jest podgięte przynajmniej w 2 miejscach, to oczywiście jest do naprostowania, a może być i kwadratowe jak to często bywa, bicie ma na pewno :-P

Boczek prawy tez widać że ma drachę, może tylko powierzchowną :-)

Tylne kierunki są jakieś takie chińsko-inne ale to nie musi oznaczać niczego, poza tym na tych zdjęciach co tu pisać ;-)

Dzięki :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież i tak byś w moje przepraszam nie uwierzył :) Jeżeli chodzi o naszą wspólną przyszłość to jestem dobrej myśli i wwierzę, że Tobie też przejdzie wstyd i zdobędziesz się przynajmniej na "aszam" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W szczere zawsze!

W głupie, nieszczere ... też zawsze!

Dla Twojego nieszczęścia potrafię to rozróżnić ;)

Mam taką samą umiejętność. Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz głębokich przemyśleń i wynikających z nich słusznych wniosków :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie przesadzaj, z pełną powagą twierdzę, że jesteś moim mechanicznym guru, wzorem niedoścignionym i autorytetem niepodważalnym. Co do reszty...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł weź ty qwa załóż wątek " Potyczki Jarkowo - agreSorkowe" beda se tam chłopy przepraszanki z podzienkowankami składały

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wejscie na hasło,

hasło za sms, 4,99 za/mc :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, spoko, to mój wątek i będę słodził ile chcę :) 50 % mój deal.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie wątek Sorka tylko mój ale i tak nie możesz, chyba, że swoje wpisy Arek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż taki rodzynek to to nie jest, widziałem mniej wytarte wahacze od butów :-P

koło przednie jest podgięte przynajmniej w 2 miejscach, to oczywiście jest do naprostowania, a może być i kwadratowe jak to często bywa, bicie ma na pewno :-P

Boczek prawy tez widać że ma drachę, może tylko powierzchowną :-)

Tylne kierunki są jakieś takie chińsko-inne ale to nie musi oznaczać niczego, poza tym na tych zdjęciach co tu pisać ;-)

Ale my chyba rozmawiamy na temat motocykla przeznaczonego do uzytkowania w terenie, a nie kapiacego chromem Cruisera czy wypolerowanego turystyka.

Wedlug mnie stan motocykla pokazanego na zdjeciach wykazuje minimalne slady uzytkowania zgodnego z przeznaczeniem tego motocykla. To ze ma slady otarcia na wahachu od butow to akurat dla mnie plus, ktokolwiek nim jezdzil, jezdzil w odpowiednim obuwiu, a nie trampkach. Znaczy nie byl jakims laikiem. Stan przedniej felgi tylko potwierdza powszechnie znana opinie o bardzo slabej jakosci felg uzywanych w BMW, a juz szczegolnie w tym modelu. Ja mam w swoim felge Excel zapleciona na grubych szprychach. Na pewno przygladnalbym sie przedniemu zawieszeniu i sprawdzil czy prosto jedzie, ale nie jest to nic co by mnie odstraszylo. Rysy na boczku? A kto z nas nie wyglebil chociaz raz w terenie? To wsytarczylo, bo geniusze z BMW pomalowali plastiki i nakleili folie, ktora schodzi pod myjka cisnieniowa...

Dla mnie ciekawa pozycja, a niski przebieg uwazam za tyle wazny, zeby przypiac temu egzemplarzowi etykiete rodzynka do zweryfikowania.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekamy na opinię "oglądacza". Jak się odezwie będziemy wiedzieć więcej.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale my chyba rozmawiamy na temat motocykla przeznaczonego do uzytkowania w terenie, a nie kapiacego chromem Cruisera czy wypolerowanego turystyka.

Wedlug mnie stan motocykla pokazanego na zdjeciach wykazuje minimalne slady uzytkowania zgodnego z przeznaczeniem tego motocykla. To ze ma slady otarcia na wahachu od butow to akurat dla mnie plus, ktokolwiek nim jezdzil, jezdzil w odpowiednim obuwiu, a nie trampkach. Znaczy nie byl jakims laikiem. Stan przedniej felgi tylko potwierdza powszechnie znana opinie o bardzo slabej jakosci felg uzywanych w BMW, a juz szczegolnie w tym modelu. Ja mam w swoim felge Excel zapleciona na grubych szprychach. Na pewno przygladnalbym sie przedniemu zawieszeniu i sprawdzil czy prosto jedzie, ale nie jest to nic co by mnie odstraszylo. Rysy na boczku? A kto z nas nie wyglebil chociaz raz w terenie? To wsytarczylo, bo geniusze z BMW pomalowali plastiki i nakleili folie, ktora schodzi pod myjka cisnieniowa...

Dla mnie ciekawa pozycja, a niski przebieg uwazam za tyle wazny, zeby przypiac temu egzemplarzowi etykiete rodzynka do zweryfikowania.

No ale czy ja napisałem że to o nim źle świadczy?

Czy wytknąłem tylko "drobne" wady które zauważyłem? :-)

Dla jednego są to poważne wady dla innego nic nie znaczące pierdoły, mój egzemplarz jest w dużo gorszym (wizualnie) stanie, ale mi to nie przeszkadza, bo dla mnie dużo ważniejszy jest stan techniczny.

Wydając opinię nt. jakiegokolwiek motocykla na podstawie zdjęć, zawsze staram się zrobić to rzetelnie, tym bardziej że być może w tym wypadku agresorek kupi ten motocykl i później napisze że czegoś nie wytknąłem, a na zdjęciach było to widać, a napisano na samym początku że uchował się taki rodzynek. :-)

Pogięta felga - każdy wie że są słabe - ale przy zakupie warto chyba wiedzieć i liczyć się z ewentualną jej wymianą, a to ja akurat wiem że takie tanie nie jest, tu nie ma excela i trzeba go zakupić, więc do ceny należy dodać.... :-P

Dla mnie to również ciekawa propozycja, choć cenowo już niekoniecznie, bo nie wszystko złoto co się świeci, tym bardziej że nikt tego motocykla na żywo jeszcze nie widział ;-)

Miałem napisać, że żyleta i kupuj z zamkniętymi oczami? Chyba nie na tym polega próba rzetelnej oceny :-)

Nie rozumiem problemu ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Problemu nie ma i nie było :) Poprosiłem o ocenę kogoś kto ma taki model i kol Daniel spisał się świetnie. Odezwał się kol. Blacha ze Świecia i dzisiaj ma oblukać, sprzęt i będziemy wiedzieć więcej. Za - jest rocznik, przebieg no i nie najgorszy stan. Przeciw na pewno cena jak za golasa. 15 KK było by w miarę ok. Co dalej - trzeba zobaczyć na żywo, posłuchć, pomacać, pojeździć, pogadać ze sprzedawcą no i historia. Wszystkim dziękuję za pomoc i czekamy na diagnozę.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×