Skocz do zawartości
JacekJ

Może nie motocyklista, ale świetny gość.

Recommended Posts

Zmarł Stanisław Mikulski. Każdego to czeka, dożył słusznego wieku, ale i tak przykro. Cytaty z jego ról pozostaną w naszej codzienności na zawsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był odcinek w którym latał jakąś beemą z koszem.

O właśnie.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, bo gosc jest/był kultowa postacia. Nie tylko jako Kloss ale rowniez i Pan Samochodzik lub chociazby wujek dobra rada :)

http://youtu.be/E9JoOh9fBR0

Był odcinek w którym latał jakąś beemą z koszem.

O właśnie.

BWM R71 Sahara choc podejrzewam, ze w filmie wystapily blizniaczo podobne M-72 radzieckiej produkcji. Ekspertem nie jestem. Poscig z tym dziobatym koszem to juz w ogole nie wiem od czego.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był gość i tyle. Szacun dla niego i jego dorobku! [*]

6358978_nie-ze-mna-te-numery-bruner.jpg

Moja ulubiona para z tego serialu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już od dłuższego czasu tak sobie myślę co to będzie jak odejdzie stara gwardia aktorska, np. taki Kobuszewski, Pokora, Kowalewski, Tym....Jest dużo dobrych młodych aktorów ale to już inny klimat, no i nie przebierają w produkcjach filmowych. Te nazwiska, które przewijają się już przez wiele lat na ekranach filmowych gwarantują jakiś poziom produkcji, w których występują natomiast Ci młodsi występują w czym popadnie. Większość Polskich produkcji ostatnich lat to po prostu żenada :-(.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tak jak z autami i motkami. Te dawne budzą sentyment, a nowe czasem fajne, ale bez emocji. Coś w tym jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykle są jeszcze fajne ale nowymi samochodami już dawno przestałem się interesować. Są dla mnie równie pasjonujące co sprzęt AGD w moim domu ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O czym Wy tu naprawdę?

A bo jakoś tak temat zmigrował ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już od dłuższego czasu tak sobie myślę co to będzie jak odejdzie stara gwardia aktorska, np. taki Kobuszewski, Pokora, Kowalewski, Tym....Jest dużo dobrych młodych aktorów ale to już inny klimat, no i nie przebierają w produkcjach filmowych. Te nazwiska, które przewijają się już przez wiele lat na ekranach filmowych gwarantują jakiś poziom produkcji, w których występują natomiast Ci młodsi występują w czym popadnie. Większość Polskich produkcji ostatnich lat to po prostu żenada :-(.

Trochę w tym prawdy Ven. Jednak o tym czy film dobry czy zły zależy od wielu czynników w tym także od postprodukcji. Doskonały montaż może uratować szitowo nakręcony film, a montaż nijaki położy każde (potencjalne) arcydzieło X muzy.

A Mikulskiego szkoda… ostatnio katowałem "Stawkę…" na audiobooku. Nie muszę wspominać, że czytał J-23 i robił to świetnie… ehhh...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stara gwardia odchodzi, bohaterowie moich czasów ehhhh

Coś w tym jest, jak patrzę na dzisiejsze seriale rozgrywające się w czasach ww2... żal.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tak jak z autami i motkami. Te dawne budzą sentyment, a nowe czasem fajne, ale bez emocji. Coś w tym jest.

tak jak mówisz...

poza tym pokój jego duszy [*]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już od dłuższego czasu tak sobie myślę co to będzie jak odejdzie stara gwardia aktorska, np. taki Kobuszewski, Pokora, Kowalewski, Tym....Jest dużo dobrych młodych aktorów ale to już inny klimat, no i nie przebierają w produkcjach filmowych. Te nazwiska, które przewijają się już przez wiele lat na ekranach filmowych gwarantują jakiś poziom produkcji, w których występują natomiast Ci młodsi występują w czym popadnie. Większość Polskich produkcji ostatnich lat to po prostu żenada :-(.

Tak źle chyba nie będzie. Te g... ludzie zapomną, a z tych lepszych się coś powybiera. Widzieliście "Bogowie"? Jak dla mnie - to właśnie ten promyk nadziei.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stanisławie , będzie nam Ciebie brakowało ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda czlowieka,a z drugiej strony to czeka to nas wszystkich.jednych predzej drugich pozniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×