Skocz do zawartości
Jerzy77

Sima Gieesiarze ;-)

Recommended Posts

Witam Forumowiczów,

Obecnie jestem sprzedawcą motocykli BMW w Firmie Zdunek, motocyklami BMW zajmuję się już ponad 5lat, wcześniej byłem weekendowym użytkownikiem motocykli enduro, i do tej pory płaszczyzna enduro jest mi bardzo bliska.

Jestem w stanie pomóc w wielu tematach bo przez te parę lat wiele sytuacji mnie spotkało jak i moich kolegów obecnych użytkowników motocykli nie tylko BMW.

Tematy w których mogę co nieco pomóc:

-techniki jazdy enduro motocyklami lżejszymi(F650GS) i ciężkimi(R1200GS/ADV)

-przygotowanie motocykla do wyjazdu, wyprawy

-doradztwo co do wyboru ogumienia szosowego lub terenowego

-sprawdzenie motocykla przed zakupem nie tylko BMW

-transport motocykla na terenie Polski i nie tylko

-ewentualne usterki i sposoby napraw motocykli BMW

-diagnostyka motocykli BMW

-doradztwo przed zakupem, porównania modeli z różnych roczników

-itp. itd.

Oczywiście wszystko z umiarem i rozsądkiem,

Bezpośredni kontakt

Jerzy 0668470045

jerzy.gryciuk@bmw-zdunek.pl

Gadu-28163006

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Poraz pierwszy pierwszy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc,

a z jakiego miasta jestes, co by bylo wiadomo w kwestii zasiegu geograficznego ewentualnej pomocy np. przy zakupie sprzetu :D

Toster

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czesc,

a z jakiego miasta jestes, co by bylo wiadomo w kwestii zasiegu geograficznego ewentualnej pomocy np. przy zakupie sprzetu :D

Toster

Daj znać czego szukasz to ci coś poradzę.

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

miło gościć tak doświadczoną osobę - bardzo chętnie skorzystamy z Twoich rad, ale najchętniej byśmy widzieli to na zasadach "forumowych" - wypowiedzi w wątkach, odpowiedzi na problemy, tak by wszyscy korzystali i również ci czytelnicy w przyszłości. Forma w jakiej podałeś zakres wiedzy/możliwości i kontakt do siebie, nie wiem czemu, ale skojarzył mi się z ofertą działalności usługowej, działalności bynajmniej nie charytatywnej :? zapewne zupełnie nietrafne skojarzenie...

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Jerzy :-D, ja od razu z pytaniem viewtopic.php?f=7&t=1313 ile to kosztuje u Zdunka (i czemu tak drogo :-D), czy pasuje na błotnik zwykłego gs-a (lub czy jest wersja na błotnik zwykłego gs-a)?

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj zupełnie przypadkiem rzuciłem hasło o rabatach i upustach dla członków forum i proszę...prawie natychmiast pojawił się pierwszy sprzedawca :D

Wszystko kosztuje, także wiedza. Jeżeli kolega Jerzy77 gotów dzielić się z członkami Forum posiadanym know-how, to byłoby pięknie. Miło jednak i uczciwie postąpił, że przedstawiając się, postawił sprawę jasno i chyba warto to docenić. Ja doceniam!

Bywam od czasu do czasu na forum łazików http://www.ngt.pl i tam Admin wprowadził fajne, jasne, czytelne zasady: chcesz reklamować swój towar i usługi wśród Forumowiczów, to powiedz, to wprost. W innym wypadku, wylot z forum. :)

Układ mają zdrowy, bo sprzedawcy dają im sprzęt do testowania, rabaty dla użytkowników forum itd.

W zamian, testerzy z ngt.pl zamieszczają opinie o testowanych produktach. Fajnie, bo są szczerzy. :)

Znam przypadek sprzed kilku ładnych lat, gdy jakiś dziennikarz dostał do testów autko marki BMW. Miał kilka uwag, którymi podzielił się z czytelnikami. Tak się złożyło, że po publikacji, o kolejnym BMW do testów, mógł zapomnieć. :)

To Forum nie jest tak zasobne w użytkowników i zgromadzoną wiedzę, jak ngt.pl, ale taki czas nadejdzie. Administratorzy, bądźcie gotowi!!! :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło powitać na forum.

Ps: Mam nadzieję, że mój kask jeszcze leży gdzieś u was w magazynie- podjadę i go odbiorę przy zapisie na Mikołaje. :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Jerzy, miło mi że tak szybko zareagowałeś logując się na nasze forum po naszej wtorkowej rozmowie. Koleżanki i koledzy, Jerzy jest sprzedawcą reprezentującym oficjalnego dealera BMW Zdunek z Gdańska. Sam go zaprosiłem na forum, ponieważ wielokrotnie pytamy się nawzajem i mamy rózne doświadczenia ze sprzedawcami, a dlaczego nie mieć "gościa" pod ręką? Podał do siebie bezpośrednie numery telefonów przedstawiając się i to chyba najlepszy kontakt dla potrzebujących- chyba nikt nie liczy na to że Jerzy wypisze nam na forum cenę całej serwisówki? Dodam jeszcze, że najprawdopodobniej uczestnicy zlotu poznają osobiście Jerzego na Ramlejach 20 maja, ponieważ uzgodniliśmy, że Zdunek BMW jest zainteresowany współpracą z naszym forum. Co do szczegółów współpracy to proszę kontaktować sie osobiście z Jerzym. Co do szczegółów współpracy na samym zlocie, uzgodniłem z Jerzym że to ma być niespodzianka dla uczestników i na forum nic na ten temat nie będzie pisane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miło powitać na forum.

Ps: Mam nadzieję, że mój kask jeszcze leży gdzieś u was w magazynie- podjadę i go odbiorę przy zapisie na Mikołaje. :D :D

Ok. Zapraszam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Da sie cos takiego http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1 odblokowac na 50KM i podnies zawieszenie czyli zrobic z niego normalnego GSa i ile to w przyblizeniu by kosztowało

Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Z tego co pamiętam powinno się dać w prosty sposób podnieść moc, sprawdzę co i jakie koszta, co do zawieszenia przednie lagi wyglądają mi na standard tylnego zawieszenia nie widzę ale jeżeli został zastosowany krótszy amortyzator to tylko wymiana amortyzatora wchodzi w grę. Chyba że oryginalny amortyzator jest osiągnięty na sprężynie?

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj Jerzy :-D, ja od razu z pytaniem http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=7&t=1313 ile to kosztuje u Zdunka (i czemu tak drogo :-D), czy pasuje na błotnik zwykłego gs-a (lub czy jest wersja na błotnik zwykłego gs-a)?

pozdrawiam

Przedłużenia błotnika czarne do tego modelu to 121zł detal brutto jako dla pierwszego klienta 105zł ( błotnik nie pasujący do modelu Dakar po > 2004r.)

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×