Skocz do zawartości
imnariel

Maria i jej Kobaltowy Honzík czyli Honda XL 125 Varadero, Czaniec

Recommended Posts

Witam wszystkich,

w tym roku zaczęłam przygodę z motocyklami, w końcu na przednim siedzeniu :-). Byłam beneficjentką nowych przepisów(małe moto na prawko kat. B), ale już mam upragniony kartonik).

Moje pierwsze wrażenie przy oglądaniu to "JAKI WIEEEELKII, czy ja dostanę nogami do ziemi?"

Wtedy nie wiedziałam jeszcze jaki motocykl chcę jako pierwszy, ale ten zauroczył mnie już w pierwszej chwili!

Wielka radość z pierwszych kilometrów, pierwszej LwG, każdych kolejnych kilometrów, nawet z pierwszej parkingówy - kolega do tego momentu nie widział by się ktoś przy glebie cieszył ;-). Wielkie zadowolenie i zakwasy z pierwszych szutrów, nieudanych i udanych podniesień cielaka i wszystkiego co poza asfaltem.

Docelowo motocyklem chcę podróżować daleko i niespiesznie, ale do tego jeszcze długa droga nabierania doświadczenia (chociaż po 2 tygodniach już mi zaczęło brakować mocy np pod górkę to jeszcze się powstrzymam przed zmianą - Janek pali tyle co nic!).

W przyszłym roku głównie zwiedzanie Polski - tak mało jeszcze widziałam... A potem Europa i mam nadzieję, że dalej.

Aby jechać dalej przydałoby się coś o większej pojemności, ale wciąż małym spalaniu, póki co moim typem na przyszłość jest właśnie jakaś BMW f/g 650...

W rubryce hobby wpisuję: jazdę po lesie na snowboardzie, CouchSurfing/Servas, kino niemaintreamowe.

Do zobaczenia na trasie :-)

Marysia

post-4020-0-24858100-1419192428_thumb.gif

Edytowane przez imnariel
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć MAryś!

Jak Cię ciągnie w szutry, teren, to pomyśl o czyms co ma 21 cali z przodu.

Np o DRce :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maryś, fajnie :) piosenke fajną znam na Twoj temat, ale chyba za krotko sie znamy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Słuszny kierunek co do wyboru kolejnego motocykla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×