Skocz do zawartości
Xerxes

Linki i opinie o akcesoriach i częściach

Recommended Posts

Witam.

Zastanawiam się czy by nie było dobrze, aby ci co kupili jakieś akcesoria, części i inne gadżety do naszych GS podawali tu linki do sprzedawców, zdjęć, opisów wraz ze swoimi uwagami i opiniami.

Dzięki temu, każdy będzie mógł zobaczyć, co może kupić, do jakiego modelu, czy pasuje na pewno do jego modelu GS i jak się sprawuje..

Nie wiem czy jest sens podawać linki do allegro bo tam po jakimś czasie znika aukcja. Ale do sklepów, producentów lub zdjęć to by było oki.

Przykładowy wpis:

Model i rocznik: .........................................

Link do części lub akcesoria: ......................................................

Opis i uwagi: ...............................................................

W ten sposób stworzylibyśmy "małą encyklopedię".

Nie wiem czy to ma sens do oryginalnych części BMW ale do innych producentów to raczej na pewno opinie poszczególnych użytkowników pomogły by w wyborze części lub akcesoriów.

Co sądzicie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

takich opisów ,relacji, informacji jest multum na forum pod wieloma wątkami w wielu działach - to dobry pomysł, pod warunkiem utrzymania konwencji encyklopedii - piszemy tylko i wyłącznie post wg Twojego schemat i koniec, nie komentujemy, nie dyskutujemy bo się zrobi tasiemiec o wszystkim i o niczym - do dyskusji zakładamy osobne wątki w odpowiednim dziale

ps. pozwolę sobie również przenieść wątek do "inne motocyklowe" - dział "zamierzam kupić" z założenia powstał do debat o kupowaniu motocykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super pomysł z encyklopedią Panie Administratorze. Nie wiem tylko, czy nie trzeba by założyć zupełnie odrębnej kategorii pt. np. "Encyklopedia" albo "Nasze testy". Dla jasności, należałoby rozdzielić testy od samych opinii. Pierwsze trwają jakiś czas i pozwalają solidnie przeanalizować i ocenić "wynalazek" pod wieloma bądź wszystkimi względami. Opinie zaś są ulotne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×