Skocz do zawartości
nokian66

(K) wiatrówka pistol

Recommended Posts

Jako że od dawna związany jestem z strzelectwem sportowym (broń ostra) a pojawiła się możliwość potrenowania oka na sportowej strzelnicy wiatrówkowej, szukam wiatróweczki pistola sprężynowego, ewentualnie PCA, nie chcę brnąć w wyczynowce które kosztują kilka tysiaków gdyż zakup podyktowany jest zabiciem czasu w czas zimy a i nie mam też zamiaru brać udziału w jakiś zawodach wiatrówkowych.

Może ma ktoś na zbyciu coś koniecznie w cal. 4,5 i oczywiście pistolet.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie, szukam typowego strzeladła tarczowego, ten waltherek jest tylko rekreacyjnym puszkobijcą, raczej coś w temacie http://foto.onet.pl/...o8mo4o04,u.html

Pistol tarczowy musi spełniać minimalne wymagania strzelectwa tzn. chociaż jakaś regulacja przyrządów celowniczych, gwintowana lufa i śrucina typu diabolo :-P

Ps. z takiego jak mi proponujesz zdarza mi się strzelać, tyle że w cal. 9x19mm :cool:

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moich czasach używało się do szybkiego strzelania Marrgolin'ów Ja jednak siedziałem w "długiej"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku mam ładną długą wiatróweczkę na optyce czeskiej "Meopta" ale jest w cal. 5,5 mmm a na tej strzelnicy nie strzelamy z takiego kalibru;) w dodatku głupio by było z takiej luśni jak moja meopta celować na 10m w takiej salce :cool: . Strzelnica została dopiero co otwarta http://www.belsport.pl/inne/11122-strzelnica-juz-gotowa-dzisiaj-otwarcie.html

Nawet parę rzeczy pomagałem zrobić z wyposażenia, jako członek sekcji strzeleckiej czasami podglądam i ukierunkowuję trening narybku :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko, że ja nie strzelałem z wiatrówek i jak już to na 50m ;) Z wiatrówki tylko prywatnie do .... ;) :roll:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiedziałem Jarku, że z Ciebie taki cyngiel. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiedziałem Jarku, że z Ciebie taki cyngiel. ;)

Mało kto o mnie wie "to i owo" ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://www.militaria...,5_mm_p3521.xml baikał to sensowny sprzęt dla zabicia czasu. Lufa oczywiście gwintowana, 4,5mm regulowana szczerbinka i spust.
Tak, widziałem go, te sprzęty na dzień dobry są do poprawki żeby strzelac do tarczy, twardy spust i kopią, na razie patrzę może za jakimś sprawdzonym, przerobionym na sprężone pow. czeskim Lov-em, są jakieś na allegro, tyle że z nieznanej ręki można zdechlaka kupić, puki co szukam wśród znajomych czegoś używanego i sprawdzonego. Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tylko, że ja nie strzelałem z wiatrówek i jak już to na 50m ;) Z wiatrówki tylko prywatnie do .... ;) :roll:
a ja ze wszystkiego co mi wpadnie w rękę :-D a poważnie to jeżdżę na zawody strzeleckie prowadzone w formie wieloboju : pistolet centralnego zapłonu, karabin, rzut granatem. Przeważnie jest to Glock, Walther P99, AK-47, PM Glauberyt.

Jakoś nie ciągnie mnie do broni typowo sportowej typu kbks czy jak pisałeś Margolin - którego nawet w rękach nie miałem, chociaż chętnie bym popukał :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×