Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kiedyś jakiś portal z ogłoszeniami coś takiego oferował i wypadało to różnie bo najczęściej badający z handlarzami znali się. W końcu świat jest mały, no ale może ucywilizowaliśmy się trochę

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Defender 2.2 ... . W  komplecie z nausznikami dają czy w słuchawkach Unitra Tonsil będzie Pan używał pojazdu :D??? . Prosta do boleści konstrukcja , stalowa rama + poszycia z aluminium . Silnik z kombajnu zbożowego , prędkość podróżna 70-80 , powyżej 90 nie słychać ani radia ani pasażera obok , ogólnie dla fanów off w wydaniu pro lub wielbicieli wypraw na koniec świata  . Discovery to inna bajka , proponuję w tą stronę :D.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego kupiłem jeep'a :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się jeździ Defenderem to ja wiem, bo już miałem przyjemność i kilka dłuższych epizodów w przeszłości. No i mieszkam na końcu świata, więc auto byłoby adekwatne ;) Disco2 też zaliczyłem, ładniej wypudrowany ale to na codzień podobna krowa. Ale wszystko jeszcze z silnikiem 2.5. Psuło się mnóstwo rzeczy, ale nie silnik. Dlatego w szczególności interesują mnie informacje o silniku, czy faktycznie taki paździerz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pszemo a czym pomykasz?

ja się wciąż łamię jaką bulwarówkę wybrać, choć GV wydaje się najmniej bulwarowa ale jest sporo mniejsza w środku od CRV

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i wczoraj wieczorem wpadł nam kolejny poroniony pomysł kupna czegoś takiego

Mitsubishi Pajero 3,8 V6

chętnie posłucham/poczytam dlaczego powinniśmy wybić sobie z głowy,

argumentacja przy Jimny do mnie trafiła, zresztą Jimny jest za mały ;)

 

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naprawdę chcesz kupić ponad 10 letnie auto za ponad 50 kzł i jeszcze tak nieoszczędne w spalaniu, a do tego z 2 drzwiami? Nadziwić się nie mogę ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, Ty się jeszcze nadziwić nie możesz? :D ja czuję że to głupi pomysł, ale jesteśmy specjalistami od takich :D

6 letnie jest o około 50% droższe, a mając na uwadze że mój samochód z reguły kilka miesięcy w roku i tak stoi... nie widzę uzasadnienia kupowania czegoś nowego za pierdyliard peelenów, bo ceny tak jak motocykli tak i samochodów zrobiły się absurdalne.

z naszych innych dziwnych pomysłów to:

Jeep Liberty

Jeep Patriot (chyba wielkościowo porównywalny do CRV)

Cheerokee stał sie nieakceptowalny wizualnie, podobnie CRV

z tych mniej poronionych

Mittsubishi Outlander 2.0 lub 2.4

Toytoyka RAV-4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Marcin N napisał:

Pszemo a czym pomykasz?

ja się wciąż łamię jaką bulwarówkę wybrać, choć GV wydaje się najmniej bulwarowa ale jest sporo mniejsza w środku od CRV

Jeep Liberty, albo Cherokee III, ale to to samo. 

Rok jeżdżę i jestem zadowolony. 

3 godziny temu, Marcin N napisał:

Mitsubishi Pajero 3,8 V6

chętnie posłucham

Rama gnije :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Patrol jak prawdziwy Kozak deep offowiec?

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, moje obecne auto rodzinne ostatkiem sił przywiozło nas z wakacji i chyba czas na zmianę...

Mieliście może styczność z Freelanderem 2? Rozważać to, unikać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, MrBodek napisał:

Mieliście może styczność z Freelanderem 2? Rozważać to, unikać?

Ja, całkiem niedawno. Stałem w korku i czekałem jak dojedzie Straż i go ugasi :default_cafe2:

 

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, martab99 napisał:

Ja, całkiem niedawno. Stałem w korku i czekałem jak dojedzie Straż i go ugasi :default_cafe2:

...i jak, mieli coś do roboty czy przed przyjazdem wszystko się wypaliło ??...

Niedawno byłem na palącym się furgonie od Forda, auto półroczne, komora silnika i szoferka doszczętnie spłonęły w ciągu kilku minut.....ehhhh te plastykowe samochodziki :default_icon_rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, martab99 napisał:

Ja, całkiem niedawno. Stałem w korku i czekałem jak dojedzie Straż i go ugasi

To może miałeś czas podpytać właściciela, czy jest zadowolony z auta?

  • Like 4
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To może miałeś czas podpytać właściciela, czy jest zadowolony z auta?
No faktycznie nie podpytałem ale powiem Ci że sprawiał wrażenie jakby nie do końca wszystko mu pasiło. Słyszałem że ma twarde plastiki we wnętrzu - pewnie o to chodziło.
Na pewno się dobrze paliły :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, mogłeś zapytać chociaż o spalanie...

  • Like 7
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szkoda, mogłeś zapytać chociaż o spalanie...
Spalanie wyglądało na bardzo efekty(o)wne :)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w Krakowie było?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, na Opolskiej, przy skrzyżowaniu z Pradnicką. Akurat zapalił się 3 auta przede mną. Chłop wyskoczył z gaśnicą, jeszcze kilku innych ale nie było szans. Mówił że coś mu się zaczęło dymić spod deski rozdzielczej i tyle co się zatrzymał, wyszedł ale już nic się nie dało zrobić. I też tak od słowa do słowa wyszło że co chwilę miał jakieś awarię elektryki

Edytowane przez martab99
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo wszystko trzymam się z daleka od brytyjskich dwuśladów.
Znam kilku użytkowników lub byłych użytkowników freelanderów, range rowerów i disco 4, 5 i drugi raz do tej rzeki nie wejdą. Chyba że auto w leasingu na kilka lat a.potem niech się martwi kolejny właściciel.
Pod nosem mam dealera Roverow i Jagów... co chwilę widzę na lawecie jakieś zarejestrowane auto sprawiające wrażenie nowego i na pewno nie będące uczestnikiem jakiejś kolizji

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idź sobie pojeździć , sam sobie odpowiesz . Nie palą się , nie przyjeżdżają na lawecie / też mam salon BMW-Jaguar-Land Rower naprzeciwko i widzę...:D/ , co ciekawe naprawdę poza obsługą tam nie ma nic do roboty . Wersji na gaz już nie ma bo można ją rejestrować tylko do końca sierpnia - nie spełnia najnowszych norm . Tak że benzyna 1.33 i diesel 1.5 zostały w ofercie . Szał na dzielni to nie będzie tylko CCC . 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale nowe, z gwarancją, bezwypadkowe i przy odbiorze można się poczuć wyjątkowo... No ale ta dzielnia :'(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A znacie kogoś w jakimś serwisie suzuki?
Czy suza ma centralną bazę o swoich pojazdach z polskiej sieci dealerskiej?
Kiedyś lokalnie próbowałem się cos dowiedzieć o jednym aucie to się zasłaniali rodo mimo że interesowało mnie jedynie sprawdzenie auta po VIN a nie dane właścicieli

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie kolejny strzał, bo akurat ktoś sprzedaje po sąsiedzku: Honda CR-V IV w automacie i benzynie 2.0. Będzie to jeździć czy spłonie jak wozy TVN-u? Pociągnie przyczepkę, gdy kiedyś zamarzy mi się wybrać GS-em w Alpy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×