Skocz do zawartości
rstyle

Ahoj żegla...

Recommended Posts

Ahoj żeglarze!

...

chciałbym zaprezentować Wam moją Bavarię Cruiser 42...

...

a, ok, to nie to forum/

Sorry za nutkę abstrakcji, ale od kilku dni czytam Wasze forum i jakoś mi w krew weszło. :D

Z tej strony monitora melduje się Piotrek, wielki podróżnik (tak będą o mnie pisać!), student elektroniki i telekomunikacji i dziennikarz-hobbysta na tymczasowej emeryturze.

Od czerwca posiadacz prawo jazdy kat A2 (wiek nie pozwala na więcej), a do grudnia maxi-skutera yp250.

Skuterem wraz z plecaczkiem przejechaliśmy niecałe 9000km odwiedzając między innymi Czechy, Węgry, Bieszczady (polskiearrow-10x10.png) i Tatry (również po polskiej stronie).

Przed zakupem maxi w planach były Włochy (trasa na około 4300km) i Lizbona (ok. 8300km, najbardziej zależy nam na Hiszpanii, ale to już tak blisko, że żal nie odwiedzić), po zakupie zmierzyliśmy jednak siły na zamiary ponownie i okazało się, że nie dalibyśmy rady. Nie no, żartuję. Majestyarrow-10x10.png nie dałaby rady. Gdyby nie było mocniejszych motocykli na prawo jazdy A2 to z pewnością pojechalibyśmy w tym sezonie nim, ale musielibyśmy jeździć lepszymi drogami, co wiąże się też z wyższymi prędkościami - o wyprzedzaniu tira załadowaną majką nie ma mowy. No i tak to się stało, że analizując wszelkie wady i zalety motocykli dostępnych na kategorie A2 (GS500, ER5, KLE500, XJ600 Diversion czy też, wreszcie, F650 - wliczam także te, które łatwo dostać z blokadą) faworytem został F650. Mam nadzieję, że w ciągu miesiąca/dwóch uda się zakupić motocykl (najlepiej "forumowy") i nie trafi się jakaś - podkreślam - prawdziwa (podwójnie podkreślam) okazja nabycia czegoś innego, bo fakt posiadania znaczka BMW na tym zacnym sprzęcie (jestem fanbojem marki, sorry) pozwoliłby niemal 100% zrealizować moje marzenia z dzieciństwa (dalekie podróże z piękną kobietą na pięknym BMW R1150GS - wszystko oprócz modelu będzie się zgadzać!).

Także ten tego, reasumując - melduję się na pokładzie jako majtek, ale ostrzegam, że wiadra kliwatera nie przyniosę! Ale klar na pokładzie zrobię. :evil:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ahoj majtku.

Klarem się nie przejmuj... Mamy tu takich trzech od tych rzeczy ;-)

Twoja studencko dziennikarska emerytura brzmi na tyle intrygująco, że wróżę wysokie firmowe "przebiegi".

JSM (ale z Bawarek, to tylko 2oo własne)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Emerytura póki co tylko dziennikarska. Mam nadzieję, że do studenckiej nie dojdzie. :)

Ja niestety bawarki żadnej nie mam (choć liczę na to, że chociaż ta jedna się pojawi) morskich rejsów za sobą niewiele, choć mam nadzieję, że w tym roku dwa dłuższe wypady zaliczę. A tak to Twisterem 800 i mazurami się muszę zadowalać. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Także ten tego, reasumując - melduję się na pokładzie jako majtek, ale ostrzegam, że wiadra kliwatera nie przyniosę! Ale klar na pokładzie zrobię. :evil:

Spokojnie ... tutaj takie rzeczy się nie dzieją, żeby ktoś z kogoś .... - no chyba, że ... , ale nie ...:D

Witaj!

Majtek mówisz .... Hmmmm... to by sobie trzeba było jakoś z gumki strzelić :lol:

:beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygadany... I z Gdańska... Będzie w ryja! :beer: :beer: :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×