Skocz do zawartości

Recommended Posts

Temu roweru? GS ma plastikowy :-). Tak jak pisałem, na zdjęciach nic specjalnego nie widać oprócz zgubionego ozdobnika baku, przebieg to z pewnością fikcja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę,że nie ma żadnych komentarzy na temat tego ogłoszenia.

Nie widzicie żadnych wad? :|

http://olx.pl/oferta...html#f9e063af0e

Wolisz nieznane...

A może jednak wołałbyś znane...?

Troszkę droższy, ale .... http://f650gs.pl/top...7-w-dobre-rece/

Mogę ewentualnie obejrzeć, sprawdzić co w komputerze i w ogóle ... ;)

Rekomendacja to bardzo dużo w przypadku używanego pojazdu...

Sam kupowałem Gs-a na tym forum i jestem zadowolony...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam już temat,ale drogo. A przeważnie kupuje na sezon dwa,bo potem okazuje się,ze nie mam czasu jezdzic. I będę się z nim bujał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to na sezon czy dwa moto nie musi być w dobrym stanie? Nie piszę o konkretnym motku, ale ktoś kto serwisuje i dba o swój sprzęt raczej nie będzie chciał go darmo oddać. oczywiście cena sama w sobie też nie jest gwarancją.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co tam widać,to ten Dakar jest wystawiony od 8-sierpnia. Też daje do myślenia. Wspaniały,polecany,a nikt go nie chce. Oczywiście nie mówię,że coś z nim nie tak,bo nawet na zdjęciach nie widziałem.Może po prostu za wysoka cena.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może po prostu za wysoka cena.

A może go lepiej trzymać niż "brać parę złotych" ;)

To nie jest sprzęt, który był kupiony, aby jeździł rok czy dwa i poszedł w inne ręce - a niech się ktoś martwi ...

Najlepiej się wypowiadać na temat czegoś czego nawet zdjęć się nie widziało :roll:

Dla mnie rocznik 2000 różni się od 2007 - to jest 2 razy więcej, a cena nie jest 2 krotnie większa - no może z tą różnicą, że tan z 2000 będzie miał 13 000 lub około 30 000 km przejechane, a taki 2007 najczęściej ma więcej. No tośmy sobie pogadali o wartości, stanie, filozofii podejścia do ... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można by to ciągnąć w nieskończoność. Ja motka w odróżnieniu od Ciebie nie widziałem,więc się więcej nie udzielam.Zresztą trzymacie razem.. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie za duzy?

za duży to byłby dla Ani, a dla mnie byłby w sam raz ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia,motek stoi pod domem od soboty.Pozostałem przy tym z Lubartowa: http://olx.pl/oferta/bmw-650-gs-dakar-13030km-CID5-ID6jK5J.html#f9e063af0e

Dziękuje Wszystkim za pomocne informacje w szczególności JackowiJ,który obejrzał dla mnie Dakara przed kupnem. Bo w ciemno jechać ponad 600km to nie dla mnie.

Jak na razie praca w delegacji,a teraz pada..więc dalej pozostaje czekanie na jazdę.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×