Skocz do zawartości
DanielB

Wydech-tłumiki

Recommended Posts

Witam! Próbował ktoś wymienić w GS'ie tłumiki na sportowe? Bo widzę,że tylko są zmiany z 2 na 1. Nie ma w sprzedaży jakiegoś trójnika?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy jakto trójnika? Zresztą GS ma ładny wydech i imo szkoda go kaleczyć montując pojedynczy czy jakiś inny wynalazek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam! Próbował ktoś wymienić w GS'ie tłumiki na sportowe? Bo widzę,że tylko są zmiany z 2 na 1. Nie ma w sprzedaży jakiegoś trójnika?

Jest tego troche. Z reguły są to pojedyńcze puszki bo o wiele tańsze i wiecej ich na rynku. Jeśli chcesz 2 w 2 to tez sie znajdzie ale jest ich coraz mniej. Z tego co pamietam robił Sebring i Remus. Ceny zaporowe. Oryginalne tłumiki posiadają katalizatory.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie,pojedyńcza puszka psuje cały wizerunek. A lubię jak motorek ładnie mruczy. Nie widziałem nigdzie takiego stereo dlatego pytam.Przynajmniej wiem,że mogą się trafić. Dzięki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj masz wydech stereo Remus'a. Cena zabijala. Grubo ponad $1000. Zabijala bo system nie jest juz dostepny. Fotka Cyklego z podrozy po USA. Motocykl nalezy do mojego pzyjaciela i mechanika. Spiesze z odpowiedzia. Nie, nie sprzeda

IMG_0390.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukiwanie tłumika zanim się kupi motocykl, to ciekawa koncepcja.

Znasz może Seb-a?

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukiwanie tłumika zanim się kupi motocykl, to ciekawa koncepcja.

Znasz może Seb-a?

Do czegoś w końcu trzeba ten motocykl dokręcić a każdy wie, że motocykle dokręcone są do tłumików. ;-)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×