Skocz do zawartości
DanielB

Aprilia Strada

Recommended Posts

Witam!

Aprilia Strada

Miał ktoś do czynienia z tym motocyklem?

Kilka razy już wpadł mi w oko.

Sinik z Yamahy xt660 o ile dobrze zapamiętałem.

Jak go oceniacie w porównaniu z Dakarem ..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb... jednak to Ty? :lol:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, czy ten temat, to konkurencja dla Seba???, a może Dakarowy ma rację???

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, uważaj z kim tańczysz, możesz nie dotrzymać kroku...

9c281026206_uwazaj_z_kim_tanczysz.jpg

Hehe :D a tak serio, to do tej pory ja byłem królem tematów - "co sadzicie o..." stąd te "podśmiechujki" chłopaków, nie zrażaj się, są git ;)

O Stradzie możesz poczytać w moim temacie o Pegaso, nie pamiętam na której stronie :D jest nawet jedna malinowa na sprzedaż, nie pamiętam kto, mario bodajże ma sąsiada który chce pogonić, piękna wersja, piękny stan, zajebista cena, tylko że... Do dakara to się nijak ma, kompletnie inne motocykle, z mojego szerokiego czytelniczego doświadczenia Ci to mówię :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozkręcił się w dziale kask :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ten tydzień wystarczy :D

Ale miejcie się na baczności, bo musze jeszcze kupić spodnie, buty, kurtkę, rekawice, a także gacie, skarpety, koszulki, kominiarkę i taaaaakie tam :D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ten tydzień wystarczy :D

Ale miejcie się na baczności, bo musze jeszcze kupić spodnie, buty, kurtkę, rekawice, a także gacie, skarpety, koszulki, kominiarkę i taaaaakie tam :D

O QRWA :-D :-D :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na ten tydzień wystarczy :D

Ale miejcie się na baczności, bo musze jeszcze kupić spodnie, buty, kurtkę, rekawice, a także gacie, skarpety, koszulki, kominiarkę i taaaaakie tam :D

Rękawice i skarpety omawiaj pojedyńczo :)

pozdrawiam

Artur

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rękawice i skarpety omawiaj pojedyńczo :)

pozdrawiam

Artur

I oczywiście osobno lewe i osobno prawe :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No a jak myślałeś?

Właśnie tak :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb , a motoru już upatrzyłeś ;) , no już jak sie ubierzesz w to wszystko to czym pojedziesz ? :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech kupi najpierw motur bo pozniej kolorystycznie do kasku nie bedzie pasowal :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem właśnie, myślałem pożyczyć od Ciebie, ale nie wiem jaki z Ciebie "równiacha", ja bym pożyczył :D :D :D

A tak serio, to już powinienem kupić, ale kompletnie nie mogę się zdecydować :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja rozpoczołem już przed zeszłym sezonem szukać motka. Z jednej strony są zalety,bo zaczęło się od TDM-ki,póżnej starsza F-ka, GS..teraz Dakar się marzy.Tylko te z dolej półki to maja daleko do Dakrów.Oczywiście w trakcie było kilka innych zachcianek .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie to jest masakra, na chwile obecną wiem że chcę coś co da mi jak najmniej ograniczeń, czyli pojedzie i w krzaczory i z bólem po asfalcie, nie na odwrót i tak:

DR650

KLR650

XT660R

Dakar

Chciałbym X-challenga, ale w tym roku nie ma szans finansowo, nie łudze się nawet.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DR650

KLR650

XT660R

Dakar

1. Jak masz kogoś za oceanem to tak

2. j.w.

3. taniej niż BMW

4. Drożej niż XT

JCNWTP :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Jak masz kogoś za oceanem to tak

2. j.w.

3. taniej niż BMW

4. Drożej niż XT

JCNWTP :D

hm, hm, hm...

Taka sztuke kupilismy na jesien.

DR650.jpg

2012 rocznik, zawieszenie Trail Tech/Ricor, kompletny wydech FMF i jeszcze kilka innych pierdol za $4000. Dla nas tanio, ale z dolarem po 3.80 PLN to juz nie tak tanio :)

KLR'a kupisz duuuzo taniej.

Jakby dolar spadl to sluze pomoca.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
JCNWTP
Padre nie chcesz tego, zaufaj mi :D :D :D

Artex, to jest test na inteligencję, ja go zdałem jakiś czas temu śpiewająco, no ale ja - to ja :D

W USA mam trochę znajomych, mam nawet kumpla tutaj który prowadzi firmę zajmującą się ściąganiem z hameryki aut, więc to nie jest problemem, problem może być z bieżącą eksploatacją, w EU kariera KLR-a i DR zakończyła się dawno temu, wszystko co młodsze zostało ściągnięte z USA, Kanady czy Australii, teoretycznie wszystkie części są dostępne w Polskiej sieci dilerskie, ale czeka sie bardzo długo na większość, a to już mnie nie urządza. Podoba mi się i DR i KLR, bardziej KLR chyba, jest taki jak lubię - prosty w budowie i nie do zajebania, tyle że w EU to już stare motongi, i ciągnie to za sobą wiele problemów jak na przykład znikomy rynek akcesoryjny, głupie gmole czy stelaże pod bagaż najczęściej chłopaki dłubią samemu, co ciekawsze rzeczy to trza importować ze stanów najczęściej, a to za tani i za stary motek żeby się tak nad nim spuszczać moim zdaniem. Choć może się zdarzyć tak ze jak się trafi w miarę wyposażony i w dobrym stanie to łyknę. Tyle że takie egzemplarze juz podchodzą cenowo pod w miarę młode XTR-y do których w zasadzie wszystko można dostać od ręki, rynek akcesoryjny zapchany, rynek części używanych również nie biedny. Może to nie jest ideał, może ciut podlej wykonany, ale nie oszukujmy się - nikt nie jest idealny, każda firma i każdy model ma swoje słabe punkty i typowe usterki, to nie jest prom kosmiczny, to ma jeździć, a zepsuć czy zużyc to się może wszystko, problem nie istnieje wtedy kiedy od ręki możemy dostać części.

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×