Skocz do zawartości
Andy

Fenix z popiołów!

Recommended Posts

Nie takie sprzęty tu wskrzeszano. Będzie dobrze. :beer:

Niektóre to nawet wychodziły z warsztatów gorsze niż od sprzedawcy, ale po ... są nówkami :lol:

Witaj!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Dzięki za przywitanie i cenne uwagi na temat mojego sprzętu. Myśle że trochę popieścimy i pojedziemy ;-) .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Również go oglądałem, ale że był juz na górnej granicy budżetu wolałem kupić jakąś ładną eFkę za mniej a resztę przeznaczyć na doprowadzenie do jak najlepszego stanu :-) jako że był tak tani, dołożysz trochę i będziesz wiedział co masz, szerokości :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Również go oglądałem, ale że był juz na górnej granicy budżetu wolałem kupić jakąś ładną eFkę za mniej a resztę przeznaczyć na doprowadzenie do jak najlepszego stanu :-) jako że był tak tani, dołożysz trochę i będziesz wiedział co masz, szerokości :beer:

Witam Ziomala!

Dzięki za wiadomość, a może znasz dobrych macherów od silnika w naszym regionie!Musze sprawdzić zawory i rozrząd(bo to najważniejsze).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heja!

Jeśli masz smykałkę do kluczy i kombinerek, to polecam ściągnięcie sobie serwisówki i zabawę w upiększanie. Ja aktualnie poszukuję sprzęta a poprzednio posiadałem Yamahę WR250F, którą kupiłem w okazyjnej cenie i po iluśtam godzinach lekkiego dopieszczania oraz kilku sezonach szaleństwa w okolicznych błotach i lasach sprzedałem ją za cenę zakupu.

Znadź kogoś, kto rzetelnie sprawdzi moto, bo to podstawa, by uchronić się przed poważnymi wydatkami spotęgowanymi awarią w czasie jazdy i bierz się za usprawnianie! Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Ja tu jestem świeżak, a widzę, że to forum niezłych jajcarzy.

Nie ma się co przejmować tekstami o przebiegach i stanie Twojego motka. Bierz to z przymrużeniem oka, a na poważnie zabierz się za sprawdzenie maszyny i doprowadzenie jej do porządku.

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ahoj,

ja kupilem podobny przypadek ;) na pewno czekac Cie pare niespodzianek, ale mimo za czasem bywaja dosc przykre to wszystko mozna ogarna i frajda jest! pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×