Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prezentuje swoją najnowszą przeróbkę ;) Jeszcze nocą nie miałem możliwości jej wypróbować ale myślę że nie będzie źle :P

post-3950-0-55393100-1421578862_thumb.jpg

post-3950-0-06889500-1421578863_thumb.jpg

Halogeny kupione w Chinach a reszta zrobiona domowym sposobem ;)

http://www.aliexpress.com/snapshot/6400735229.html?orderId=65046286461275

Co o tym sądzicie??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsza gleba i po nich tez tak miałem i przeniosłem po bliskim spotkaniu z ziemia

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sądzę, że osłabiłeś gmole robiąc w nich po dwa otwory w bliskiej odległości. Bardzo też jestem ciekaw co pozostanie z tych lampek nawet przy parkingówce, miejsce co najmniej niefortunnie wybrane. Już widzę je podgięte do góry rysyjące/ łamiące plastiki.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sadze, że osłabiłeś gmole robiąc w nich po dwa otwory w bliskiej odległości. Bardzo też jestem ciekawe co pozostanie z tych lampek nawet przy parkingówce, miejsce co najmniej niefortunnie wybrane. Już widzę je podgięte do góry rysyjące/ łamiące plastiki.

agreSorek, mam pomysł na twój nowy nick Jotocuła... ale trochę racji masz... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale sie cepiacie, kwachu motora nigdy o glebe nie zwali przeciez.

Ja parkingowki, gleby w piachu, na blocie, w terenie, w garazu lapie co najmniej kilka razy w sezonie mimo, ze jezdze od 28 lat. Pechowy jestem i juz.

Do Edyty GSka tez zamowilem podobne LEDy tylko troche mniejsze i bede montowal na obejmach do lag ponizej blotnika. Jako ze jedna z lag leje to wiem jaki jest zakres pracy i ze obejma nie bedzie przeszkadzac w pracy zawieszenia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja się tylko spytam czy mają one homologację drogową?

z drugiej strony... jak widzę jak wygląda przegląd motocykla na stacjach diagnostycznych to śmiech mnie ogarnia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Edyty GSka tez zamowilem podobne LEDy tylko troche mniejsze i bede montowal na obejmach do lag ponizej blotnika. Jako ze jedna z lag leje to wiem jaki jest zakres pracy i ze obejma nie bedzie przeszkadzac w pracy zawieszenia.

Też tak myślałem zrobić. Błotnik (nosek) nie będzie ich zasłaniał?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tak myślałem zrobić. Błotnik (nosek) nie będzie ich zasłaniał?

Teoretycznie nie powinien. Widziałem takie światła mocowane w dolnej części lagi gdzie samo koło mogłoby rownież je częściowo zasłaniać.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tak myślałem zrobić. Błotnik (nosek) nie będzie ich zasłaniał?

Będzie ale i tak oświetlą więcej skręcając się z kołem niż świecąc przed siebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja się tylko spytam czy mają one homologację drogową?

z drugiej strony... jak widzę jak wygląda przegląd motocykla na stacjach diagnostycznych to śmiech mnie ogarnia

nie posiadają homologacji ale mam wywalone na to bo mam paszport polsatu :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ważny bezterminowo? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwachu86 sprawdź w nocy jak świecą a najlepiej zrób foto bo koniecznie muszę coś dołożyć u siebie. Wyglądają ciekawie ale ważne jak w praktyce.

A przy okazji taki pół offtop: możecie przypomnieć nazwę żarówki jaka była polecana na forum "nightbreaker"? Dobrze pamiętam? Osram? Warto ją montować?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osram... wisi na suficie i straszy :)... W GS światło jest słabe, o czym przekonał się każdy... Ale można się do tego przyzwyczaić... Jak się nie ma co się chce, to się chce co się ma... Chętnie zainstalowałbym sobie parę gadżetów świetlnych, ale lubię żyć w zgodzie z prawem. Niby osram nocnyłamacz jest lepsze ale ja nie sprawdzę tego dopóki obecna mi się nie spali... taki już jestem...póki co zostaje mi jeździć wolniej po ciemnościach i uważać, co zresztą doradzam każdemu...

Gs jest o tyle fajną maszyną, że w razie czego można stanąć i przejechać po przeszkodzie.... hmm, ale najpierw cza ją zobaczyć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osram... wisi na suficie i straszy :)...

Ja tam siedząc pod żarówką z takim napisem czułbym się niepewnie. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Osram... wisi na suficie i straszy :)... W GS światło jest słabe, o czym przekonał się każdy... Ale można się do tego przyzwyczaić... Jak się nie ma co się chce, to się chce co się ma... Chętnie zainstalowałbym sobie parę gadżetów świetlnych, ale lubię żyć w zgodzie z prawem. Niby osram nocnyłamacz jest lepsze ale ja nie sprawdzę tego dopóki obecna mi się nie spali... taki już jestem...póki co zostaje mi jeździć wolniej po ciemnościach i uważać, co zresztą doradzam każdemu...

Gs jest o tyle fajną maszyną, że w razie czego można stanąć i przejechać po przeszkodzie.... hmm, ale najpierw cza ją zobaczyć :)

Nawet jeśli wolniej to oczy jakoś bardziej się męczą w ciemnym. Co do zgody z prawem to ja jakoś wolę bezpieczniej niż w zgodzie z prawem. Ale to chyba zależy ile kto jeździ po zmroku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W GS światło jest słabe, o czym przekonał się każdy... Ale można się do tego przyzwyczaić...

Moge sie zamienic :). O ile w GSie swiatlo jest slabe to w x-ch fabryczne jest chu....... Co do rozwiazan to juz jest w toku i w odpowiednim momencie sie pochwale. Prawo? No coz... Tez wole bezpieczniej.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×