Skocz do zawartości
willard

Ciuchy moto wszystko co mi zostało KLIM ACERBIS 661

Recommended Posts

Panowie i Panie idzie sezon - resztki po sprzedazy mojego dakarka rok temu. Sprzet byl uzywany od 1 do 3 lat. Najdluzej rekawice klim, kurtka 2 sezony na zmiane z modeka. Jezdzilem 50/50 droga lekkie tereny wiec rzeczy niue byly topione w blocie czy wypalane na pustyni icon_smile.gif Wszystkie ciuchy byly moje od nowosci i sprzedaje je znajac historie (np. kaski). Zostaje mi tylko bielizna, ale to byscie i tak nie kupili icon_smile.gif

Jak potrzeba wymiarow ciuchow to piszcie. Ja mam 179cm, pas 80-85, klatka 98, glowa 57cm i wszystkei te ciuchy byly na mnie z tym ze kurtka, spodnie spokojnie dadza rade wiekszej osobie.

1. kurtka POLO PHARAO, rozmiar M (48-52) ale jest taki jak modeka L52, ja z 75kg i 180cm wchodzilem w nia ze zbroja 661. W komplecie z ocieplaczem, ochraniaczami barkow, lokci i

plecow, super wentylacja w rozpinanych do polowy rekawach, pod pachami i plecy. Stan jak na foto - wszystkie zamki, zeby etc idealne. 450 zł

4. spodnie KLIM chyba REVOLT, rozm. 34, nogawki na buty, wchodza spokojnie na formy terrain tx stan idealny, patrz foto. 490 zł

2. rekawice KLIM chyba model dakar, rozmiar M, uzywane - zmechacone od gripow ale pociagna jeszcze min 1 sezon, nic nie przetarte mocno! 30 zl

3. rekawice modeka bodajze sahara, rozmiar 9 (M), na lewym kciuku jak na foto przetarcie od kierunkowskazu ale tylko wierzchniej warstwy skaju. 40 zl

5. kask UVEX enduro rozmiar M, stan jak na foto - zmatowienie na szybce od daszka (gdy szyba jest w gornym polozeniu ociera o daszek). wszystko dziala, super wyciszenie, mozliwosc

jazdy bez szyby i w goglach albo bez daszka, mam gdzies zapasowe srubki. 350 zł

6. kask NOLAN N102 rozmiar M. stan jak na foto. brak uszkodzen, lekkie ryski od uzywania, jest do niego blenda, pinlock 250 zł

7. torba duza LOUIS granatowa. Zero uszkodzen, troche brudna od spodu od plyty bagazowej. 50 zł

8. kamizelka odblaskowa na siatce na zamek. rozmiar regulowany uniwerslany. 60 zl

9. buty gaerne explorer (43, 9R, membrana drytech - zakonserwowane, zero uszkodzen, wszystkei zapiecia, membrana super. nie mam chorob stop icon_smile.gif 300 zł

10. buty forma terrain tx z zawiasem, 42, zero uszkodzen, nie topione, nie smierdzace! 500 zł

11. zbroja 661 pressure suit, rozmiar M, jak nowa, ledwie kilka jazd pod kurtka. Odpinany zolw, swietna wentylacja, dodatkowa plytka na klatce w celu ochrony srodpiersia przed

rolnikami icon_smile.gif. 350 zl

12. deszczak czerwony nowy LOUIS rozmiar 3XL - wchodzi na mnie (180cm, 75kg) w pelnych ciuchach. bardzo porzadne wykonanie nie jakis gumowy kondom z chin. 90zl

13. ochraniacze kolan acerbis impact, najlepszy element wyposazenia jaki mialem, gumy nie spekane, lekkie odbarwnienie na krawedziach od butow/spodni, wszystkie wysciolki cale,

nie smierdza icon_smile.gif 120 zł

14. gogle PROGRIP, stan na foto, malo uzywane, guma nie sparciala. 70zl

15. bluza siatkowa FOX szara - rozmiar M - wchodzi na zbroje 661 ale nie jest dosc luzna, za to fajna przewiewna np. na rower. zadnych uszkodzen. 35 zl

16. spodnie jeans+kewlar MOTTO, rozmiar S ale wychodzi 33" i nogawki na 182cm. Brak sladow uzywania, sa wkladki na kolana. Nowe kosztowaly 340zl. 120 zl.

zdjecia sprzetu: https://plus.google....074592182382193

odbior osobisty w tychach/katowicach; wysylka kurierem ryczalt 16 zl.

chec zakupu piszcie w tym temacie jako wyraznie "BIORE" a przez telefon moge informacji udzielic 504 800 534. nie chce sytuacji ze przez telefon sie dogaduje a tu ktos na forum bierze zdecydowany. telefon/PM - info , wpis w temacie=zaklepane.

Edytowane przez willard

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rownolegle ogloszenie na advrider.pl, wykreslilem co juz ludzie klepneli: deszczak, nolan, ochraniacze, gogle.

szefcunio - torba zaklepna czeka na wplate, brak wplaty i wraca do sprzedazy.

PS

5141 jest na nieplacacych kupujacych

PS

Buty danner combat hiker 9W 360 zl jakby co.

Edytowane przez willard

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz IDENTYCZNY obwód głowy, biorę UVEXA jak jeszcze dostępny :beer:

Edit:

Oczywiście na PW prosze o dane do przelewu i takie tam ;-)

Edytowane przez Radecki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym kupić ochraniacze kolan acerbisa. Czy są jeszcze dostępne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 i 16 sprzedane do "gilby"

uvex do radeckiego

torba do szefciunia

ochraniacez zeszly jako pierwsze na advrider, ale jak wroca do sprzedazy to vengosh jestes w kolejce

dla wszystkich dane do wplaty:

55 1140 2004 0000 3802 1590 7401

paweł syrek

wysylka na dane z przelewu, jak na inny to piszcie wyraznie na PW - co kupiliscie i dokad wyslac. podawajcie tez nick zebym mogl pokojarzyc zakupy.

do wplaty doliczcie prosze + kurier 16zl lub odbior osobisty

nastepni chetni spojrzcie wpierw na: http://advrider.pl/v...hp?f=12&t=15896 zeby zobaczyc co zeszlo bo idzie to dynamicznie.

Edytowane przez willard

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wlasnie poszla zbroja. szczesliwy nabywca to jasinek.

Zeszczuplał nam, jogi babu. ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbroja doszła i nawet się w nią mieszczę ;-) :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbroja doszła i nawet się w nią mieszczę ;-) :-D

Troche mi trudno uwierzyc, ze ta Mka lezy dobrze. Gabaryty masz z tego co kojarze wieksze niz moje :).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co robisz z brzuchem ;-)

Jak to co, chudnę w oczach :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×