Skocz do zawartości

Jaki kolor podswietlania?  

15 głosów

  1. 1. Jaki kolor?

    • Bialy
      7
    • Czerwony
      3
    • Bialo czerwony
      1
    • Zwykla zarowka zolta
      0
    • Inny kolor?
      4


Recommended Posts

Ale to chyba wskazowki musza byc przezroczyste? Nie wiem jak w GS jest.

Już nie pamiętam jak to było w singlu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

raby podswietlenie ledowe czesc z nas już robilo , w tym takze ja :) czesc uzywala taśmy z ledami, czesc punktowo. jak wyszło Bajerowi mozesz zobaczyc w tym wątku http://f650gs.pl/topic/1099-demontaz-licznika/ . czy to duza zabawa, chyba nie skoro nawet ja dałam radę :D meble mam zrobione tymi paskami.

szukalem takiego tematu ale szukajka do bani...

Z tym to sobie dam rade - elektronik amator :P meble mam zrobione tymi paskami w RGB.

Ale po prostu nie jest mi to potrzebne, testy w sezonie i zobaczymy czy cos zmienie w liczniku.

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odkopię temat - sam właśnie robię LEDy i generalnie nie ma problemu, ale jest kłopot z podświetleniem zegarka. Ma ktoś pomysł, jak to ledowym paskiem zrobić?

I drugie pytanie: jak zdjąć wskazówki licznika i obrotomierza? I czy po zdjęciu da się je łatwo założyć w tym samym położeniu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja obkleiłem listwą dookoła i nie widzę, żeby zegarek odstawał..

Nie zdejmowałem wskazówek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Odkopię temat - sam właśnie robię LEDy i generalnie nie ma problemu, ale jest kłopot z podświetleniem zegarka. Ma ktoś pomysł, jak to ledowym paskiem zrobić?

I drugie pytanie: jak zdjąć wskazówki licznika i obrotomierza? I czy po zdjęciu da się je łatwo założyć w tym samym położeniu?

Jeśli chodzi o zegarek (przy f650 st) to myślę, że chyba bezpieczniej wymienić żarówkę na żarówkę Led (widziałem na allegro)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja również pokusiłem się o podświetlenie taśma i wyszło fajnie tylko mam teraz problem z prędkościomierzem... wskazówka od prędkości pomimo wariacji pokazuje o około 20 km więcej niż faktycznie... ktoś ma jakieś pomysły co może być przyczyną?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja również pokusiłem się o podświetlenie taśma i wyszło fajnie tylko mam teraz problem z prędkościomierzem... wskazówka od prędkości pomimo wariacji pokazuje o około 20 km więcej niż faktycznie... ktoś ma jakieś pomysły co może być przyczyną? Odkrecilem linkę ale to nie to raczej...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja obkleiłem listwą dookoła i nie widzę, żeby zegarek odstawał..

Nie zdejmowałem wskazówek

czyli rozciągnąłeś taśmę od prędkościomierza do obrotomierza i puściłeś ją pod zegarkiem?

a o wskazówki pytałem tak na wszelki wypadek - nie planuję zdejmować ani zmieniać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również pokusiłem się o podświetlenie taśma i wyszło fajnie tylko mam teraz problem z prędkościomierzem... wskazówka od prędkości pomimo wariacji pokazuje o około 20 km więcej niż faktycznie...

A opony nie masz czasem za małej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli rozciągnąłeś taśmę od prędkościomierza do obrotomierza i puściłeś ją pod zegarkiem?

a o wskazówki pytałem tak na wszelki wypadek - nie planuję zdejmować ani zmieniać.

Taśmę przykleiłem na ścianie bocznej, na całym obwodzie. Nie trzeba było demontować wskazówek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli rozciągnąłeś taśmę od prędkościomierza do obrotomierza i puściłeś ją pod zegarkiem?

a o wskazówki pytałem tak na wszelki wypadek - nie planuję zdejmować ani zmieniać.

Chłopie, masz fotorelację :beer:

Aaniś Ci pokazała.

http://f650gs.pl/top...dpost__p__36935

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopie, masz fotorelację :beer:

Dzięki, chłopie, za fotorelację z tego samego problemu :) zegarek jest niedoświetlony.

Taśmę przykleiłem na ścianie bocznej, na całym obwodzie. Nie trzeba było demontować wskazówek.

czyli kleiłeś nie do przezroczystego plastiku tylko do tej jasnej beżowej obudowy?

Edytowane przez wilku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, chłopie, za fotorelację z tego samego problemu :) zegarek jest niedoświetlony.

a po grzyba Ci zegarek :?: Szczęśliwi czasu nie liczą :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a po grzyba Ci zegarek :?: Szczęśliwi czasu nie liczą :lol:

O to, to, to :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w zasadzie sam zegarek to do niczego. irytuje mnie tylko, że jest ciemniejszy niż licznik kilometrów...

dzisiaj powinienem skończyć i będę miał gotowe oświetlenie dla całości.

EDIT:

21089105200_eb09434807.jpg

licznik by Greg, on Flickr

Edytowane przez wilku
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanko po latach użytkowania. Jak sprawdziły się paski led? Ciekaw jestem jak warunki atmosferyczne wpłynęły na ich żywotność. Osobiście mam kiepskie doświadczenie z ledami na szczęście nie w moto.

Bedę wdzięczny za info osób, które zrobiły i używają lub używały.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×