Skocz do zawartości

Recommended Posts

Radzio oglądałem go kilka razy, ale na zdjęciach, z nich niewiele wynika, wygląda dobrze, nie ma jakichś widocznych wad czy braków, cena niska, wisi już jakiś czas, przebieg wiadomo - raczej bym jemu nie ufał, z drugiej strony widziałem ostatnio silnik z 8setki z przebiegiem ponad 100 tys km i wyglądał całkiem dobrze, troche rdzy nie zawadzi w motocyklu enduro :-D więc wystarczy chyba na żywo obejrzeć i posłuchać, nie jest totalnym golasem jak jeden taki na allegro od dłuższego czasu wystawiany za 19900 zł z przebiegiem koło 80 tyś km, ogólnie ja bym sie nim zainteresował. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro mają jechać obejrzeć. Jak nic ich w oczy nie zakoli to będą brać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze byłoby jakby pojechali z kimś kto 8setkę ma... nie wiem z Jezierem jakimś może :roll: :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taki plan, Jezier jeszcze nie wie o tym :-D Jak moto będzie wart zainteresowania, to się Jezierowi zad zawróci. Zresztą nie może się teraz wykręcać, bo to on nakręcił koleżkę na 8sete (cały wieczór w sobotę my mendził ;-) )

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja choruję na 8setkę, chwila czasu i też sobie kupię :-) no ale najpierwej trzeba dudków uzbierać, bo X-a też chcę zostawić, a ceny 8setek w końcu muszą pójść w dół :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczekaj jeszcze 10 lat i będą za grosze.

Radosławie ale czy jeszcze Daniel będzie ? to jest pytanie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radosławie ale czy jeszcze Daniel będzie ? to jest pytanie

Będzie, będzie złego licho nie bierze . Tylko od piwska będzie miał wielki "bęben" i rozglądał się za K1200 :-D

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten egzemplarz wyglada ok, pytanie jaka jest historia motocykla. Motoszklarnia chyba handluje sprowadzanymi motocyklami wiec trzeba sprawdzic czy byl rozbity czy nie.

+ za komfortowe siedzenie :)

Dla poszukujacych 800tki, moj egzemplarz jest nadal na sprzedaz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla poszukujacych 800tki, moj egzemplarz jest nadal na sprzedaz :)

Wystawiałeś gdzieś, jakieś ogłoszenie, żeby poczytać, po oglądać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja oglądałem tam maxi skuter zanim kupiłem GSa - nie bardzo widziały mi się te motocykle - jak wszystkie u tego typu sprzedawców w okolicach Warszawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co przekreślać z góry, obejrzeć trzeba, tym bardziej że daleko nie jest ;-) no a cena jest pewnie w pewnym sensie wypadkową stanu faktycznego, mimo to ja bym ją szczerze obejrzał ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co przekreślać z góry, obejrzeć trzeba, tym bardziej że daleko nie jest ;-) no a cena jest pewnie w pewnym sensie wypadkową stanu faktycznego, mimo to ja bym ją szczerze obejrzał ;-)

Nie przekreślam, a jedynie wyrażam swoje zdanie na temat sprzętów jakie stały tam 4 lata temu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze byłoby jakby pojechali z kimś ....

.... ja bym ją szczerze obejrzał ;-)

Wiedziałem, że czekasz, aż ktoś poprosi - poczekaj cierpliwie, a może ktoś poprosi :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystawiałeś gdzieś, jakieś ogłoszenie, żeby poczytać, po oglądać.

Oczywiscie :) Nawet 1 jest na tej stronie na ktorej teraz jestes :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem latem w motoszklarni oglądać moto na prośbę kolegi z forum f800gs i powiem tak cudo to nie jest, po przygodzie na pewno, książki serwisowej brak jeden kluczyk silnik pracuje ładnie, ale sumując widziałem gorsze moto z Francji. Ja osobiście bym nie kupił.

Edytowane przez mario282

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystawiałeś gdzieś, jakieś ogłoszenie, żeby poczytać, po oglądać.

Szanowny Radosławie specjalnie dla Ciebie

1. http://f650gs.pl/topic/7708-sprzedam-bmw-f800gs-13-2012r-35800km/

2. http://f650gs.pl/topic/7804-sprzedam-f800gs-salon-gw-doinwestowany/

3. http://f650gs.pl/topic/6291-sprzedam-moje-f800gs/page__st__20

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Radzio oglądałem go kilka razy, ale na zdjęciach, z nich niewiele wynika, wygląda dobrze, nie ma jakichś widocznych wad czy braków, cena niska, wisi już jakiś czas, przebieg wiadomo - raczej bym jemu nie ufał, z drugiej strony widziałem ostatnio silnik z 8setki z przebiegiem ponad 100 tys km i wyglądał całkiem dobrze, troche rdzy nie zawadzi w motocyklu enduro :-D więc wystarczy chyba na żywo obejrzeć i posłuchać, nie jest totalnym golasem jak jeden taki na allegro od dłuższego czasu wystawiany za 19900 zł z przebiegiem koło 80 tyś km, ogólnie ja bym sie nim zainteresował. ;-)

To jest dobra cena?!

Wolałbym Triumph'a 800XC, za tą kwotę myślę że byłby młodszy

wysłano z daleka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A propos Triumpha 800 XC jest jeden do sprzedania/kupienia od motocyklisty (kolega kolegi : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest dobra cena?!

Wolałbym Triumph'a 800XC, za tą kwotę myślę że byłby młodszy

wysłano z daleka

To że jesteś zboczony to wszyscy wiemy, a to że nie znasz się na motocyklach to się dopiero teraz dowiedzieliśmy :-D :beer:

Żeby to g. chociaz szprychy miało i 21 cali, bo taki to nie kosztuje dwadzieścia parę, a trzydzieści parę i sa wadliwe, jakbys poczytał w necie to byś tu nie błyskał Pawełku :-D :drinkbeer: :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no 800XC to wlasnie wersja z 21" oraz szprychami :) chyba ze cos sie porobilo innego teraz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To że xc ma 21 cali to ja wiem, nie kupisz xc za niewiele ponad 20 tys zł tylko ponad 30 tys zł trza dac a i awaryjne niestety są - o to mi chodziło

wydakarowane z błota...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×