Skocz do zawartości

Recommended Posts

To że xc ma 21 cali to ja wiem, nie kupisz xc za niewiele ponad 20 tys zł tylko ponad 30 tys zł trza dac a i awaryjne niestety są - o to mi chodziło

wydakarowane z błota...

A 800-tki to wzór bezawaryjności... ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Dakarowy to wzór cnót wszelakich :-D

wysłano z daleka

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A 800-tki to wzór bezawaryjności... ;-)

Nie, ale bez porównania więcej sztuk na rynku, więcej zdiagnozowanych możliwych usterek, nie czarujmy się XC jest tak jakby swoistym "rarytasem" i egzotykiem na rynku :-P

Sam napisałeś w swoim artykule do gazety :-D że większość awarii F650GS rozwiązałeś za pomocą tego forum, forum 8setki też działa prężnie i w zasadzie o tym motocyklu wiadomo już wszystko, a co powiesz więcej o Tigerze 800XC poza tym, że Paweł napisał że ma świetny silnik? :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem to że jest ich mniej to zaleta, Tiger jest dłużej produkowany niż F800 i można snuć z tego wnioski, że jest bardziej dopracowany ale najlepiej mieć bezpośrednie porównanie tych motków, tu np. wygrywa Tygrys:

http://triumph.net.pl/wiadomosci/50/tygrys-ponownie-wygrywa-test-porownawczy

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, ale bez porównania więcej sztuk na rynku, więcej zdiagnozowanych możliwych usterek, nie czarujmy się XC jest tak jakby swoistym "rarytasem" i egzotykiem na rynku :-P

Sam napisałeś w swoim artykule do gazety :-D że większość awarii F650GS rozwiązałeś za pomocą tego forum, forum 8setki też działa prężnie i w zasadzie o tym motocyklu wiadomo już wszystko, a co powiesz więcej o Tigerze 800XC poza tym, że Paweł napisał że ma świetny silnik? :-P

Napisałem, że wspólne rozwiązywaliśmy problemy, a nie za pomocą :-). Jak pojawiały się pierwsze usterki w moim motocyklu to na tym forum nikt jeszcze nie miał pojęcia co może być przyczyną, pamiętasz temat dotyczący awarii pompy wody? Wszyscy obstawiali awarię uszczelki pod głowicą ;-). Nie chwaląc się, byłem też prekursorem awarii napinacza i łańcucha rozrządu :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Różnica w punktach to ok 9%, więc patrząc tylko z tej strony motki bardzo porównywalne. Ponieważ test jest w jakimś dziwnym języku trudno stwierdzić, jakie parametry były punktowane ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, ale bez porównania więcej sztuk na rynku, więcej zdiagnozowanych możliwych usterek, nie czarujmy się XC jest tak jakby swoistym "rarytasem" i egzotykiem na rynku :-P

Sam napisałeś w swoim artykule do gazety :-D że większość awarii F650GS rozwiązałeś za pomocą tego forum, forum 8setki też działa prężnie i w zasadzie o tym motocyklu wiadomo już wszystko, a co powiesz więcej o Tigerze 800XC poza tym, że Paweł napisał że ma świetny silnik? :-P

Nie twierdzę że silnik 800 jest kiepski ale uważam że trzycylindrowiec z Hinckley jest ciekawszy. Miałem to szczęście i jeździlem zarówno 800XC jak i 800GS.

Pierwsza sprawa to moc przy podobnej masie

wysłano z daleka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... Nie chwaląc się, byłem też prekursorem awarii napinacza i łańcucha rozrządu :lol:

Śmiało możn aprzyznać że byłeś też prekursorem awarii napinacza łańcucha napędowego :lol: :beer:

Nie twierdzę że silnik 800 jest kiepski ale uważam że trzycylindrowiec z Hinckley jest ciekawszy. Miałem to szczęście i jeździlem zarówno 800XC jak i 800GS.

Pierwsza sprawa to moc przy podobnej masie

wysłano z daleka

Masz rację! :-D i daj już spokój :lol: :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, w końcu zaczynasz kleic :-D

wysłano z daleka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś czas temu MTBiker wrzucał fim z testu Tigera i jeździł też trochę 8-setką, ciekawe jak by porównał te dwa motki.. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, że przerywam i napiszę na temat.

Moto obejrzane, wrażenia pozytywne. Jeszcze przejdzie weryfikację "znawcy" i jak tak to tak, jak nie to nie ;-)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jak tak to tak, jak nie to nie ;-)

Nuda :-D

wysłano z daleka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to już skończyłeś o tym XC800?

"On" jest jak płyta winylowa. Niby się skończyła tylko co obrót przeskakuje i wciąż to samo - taką ma w sobie technologię :lol:

:beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie zacząłem ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No przecież, dopiero poniedziałek, nowy tydzień, nowe emocje, stare tematy.............. jedziesz Paweł :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale nie będę przecież pisał jak MT o DL'u że XC najlepszy :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale nie będę przecież pisał jak MT o DL'u że XC najlepszy :-D

XC najlepszy?

Po co pisać - to się wie!

Tylko ci inni nie wiedzą i dlatego warto pisać :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, pisz Paweł, jeszcze trzy lata i mnie namówisz, nie poddawaj się ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Radziu, jak Agawu i Przemekdab pozbędą sie GS to zaliczę Was do mniejszości razem z GSDakarem i Venem :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja i ja :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I Ty tez:-D

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Radziu, jak Agawu i Przemekdab pozbędą sie GS to zaliczę Was do mniejszości razem z GSDakarem i Venem :beer:

Po prostu Ci co mają najlepsze egzemplarze to się ich nie pozbywają! :lol:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu Ci co mają najlepsze egzemplarze to się ich nie pozbywają! :lol:

Nie zgadzam się :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×