Skocz do zawartości
Moto Troter

Ciekawe miejsca - rzeka Piva - Czarnogóra

Recommended Posts

Po skierowaniu się na miejscowość Zabljak i przejechaniu przez cudowny Park Durmitor czeka nas prawdziwa uczta dla oczu i duszy - kanion rzeki Pivy. Opuszczając Durmitor wyjeżdżamy drogą w górach i nagle naszym oczom ukazuje się to cudo:

Edytowane przez Moto Troter
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nic nie mówię... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kanion ten sam ale od tej innej strony to nas tam jeszcze nie było. Jest zatem powód żeby jechać jeszcze raz. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co kanion się nie zgadza :) ? Chyba ten sam :)

Kanion się zgadza, tylko to Piwo jakieś takie szmaragdowe ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kanion ten sam ale od tej innej strony to nas tam jeszcze nie było. Jest zatem powód żeby jechać jeszcze raz. ;-)

No ja jestem tego samego zdania. Jak nie wymyślę czegoś lepszego to jadę znowu do Czarnogóry. Przynajmniej wiem gdzie i co tam jest :)

Kanion się zgadza, tylko to Piwo jakieś takie szmaragdowe ;-)

Bardzo ładna nazwa na zielony kolor :) . To od pogody ta woda taka. Ciągle padało. Ale i tak było fajnie :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po skierowaniu się na miejscowość Zabljak i przejechaniu przez cudowny Park Durmitor czeka nas prawdziwa uczta dla oczu i duszy - kanion rzeki Pivy. Opuszczając Durmitor wyjeżdżamy drogą w górach i nagle naszym oczom ukazuje się to cudo:

Piękna traska. Wpisuję ją na TOP10 ;). Fajny relaksacyjny filmik. Daję kciuka w górę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od innej strony :)

Chyba Cię policja goniła. Heheee... Zdążyłeś pooglądać? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często się zatrzymywałem :) . Zresztą tam wszędzie jest tak ładnie, że aż za ładnie. Aż brzydnie z czasem :) . No ale Piva to akurat miejsce, które trzeba zobaczyć jak się tam jest. Tu jest fajny szlak poza asfaltem:

Całość zajmuje jakieś 2-3 godziny (jadąc na luzie). Jest tylko jeden szlak. Na środku jest tylko krótki odcinek gdzie jest trochę kamieni ale idzie się przebić bez problemu. Z jednej strony jest od razu pole namiotowe i kładka na jeziorze, która wyskakuje od razu jak się wpisze Biogradska Gora w google.

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie fajna traska. Gdybyś wcześniej mi powiedział, że można ją pokonać: pieszo, konno lub Garbusem, to bym nie uwierzył :). Bardzo interesująca ta Czarnogóra.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo interesująca ta Czarnogóra.

Czarnogóra mimo, że obszarowo niewielka, to jest zajebista :D!

DSCF5216.JPG

DSCF5225.JPG

2013-06-24-3441.jpg

21.jpg

Tu akurat Tara, a nie Piva ;)

DSCF5086.JPG

I Żabljak ;)

DSCF5097.JPG

Edytowane przez lcoo
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mysle nad pięciodniowym wypadem w maju - powtórka z montenegro tym razem na motocyklu . na razie jest nas dwie sztuki z wrocławia . mały bandit + nc700x .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie w maju może być jeszcze sporo śniegu, prawda Dakarowy :D?!

Co innego pod koniec czerwca ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno się z wami nie zgodzić, jak na razie jedno z najpiękniejszych miejsc jakie udało mi się odwiedzić, i gdzie zapewne będę chciał powrócić ;-)

DSC_0125.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno się z wami nie zgodzić, jak na razie jedno z najpiękniejszych miejsc jakie udało mi się odwiedzić, i gdzie zapewne będę chciał powrócić ;-)

DSC_0125.jpg

Czy to nie jest widok na Tarę za mostem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest wyjazd z Durmitoru (albo wjazd :) ) . Sam północny zachód Czarnogóry. Śmieszne miejsce bo od razu po wyjechaniu jest przejście graniczne tylko, że zjeżdżając z Durmitoru nie wyjeżdża się z Czarnogóry przecież. Czyli de facto dwa razy się do kraju wjeżdża ale ani razu nie wyjeżdża :) . Zaraz za tym przejściem jest kanion Pivy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm to jest widok na Tatę, przy Bośniackiej granicy

Pamiętam tą miejscówkę bo dokładnie na niej łańcuch podciągałem :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×