Skocz do zawartości
nokian66

Wystawa motocykli (BMW) Manufaktura Łódź

Recommended Posts

Szkoda że taka kolejność, bo w niedziele będę w manufakturze, a wolałbym trafić na BMW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do końca sam nie wiem w jakie dni bądą BMW prezentować, trzeba by do Liberty zadzwonić, ja mam tel. do kier. sprzedaży Daniela ale coś Logan wspominał że Daniela juz tam nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mozesz sie dopytac. W poniedzialek mam mała robotke w Pabianice to bym moze sobie wjechał do manu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do końca sam nie wiem w jakie dni bądą BMW prezentować, trzeba by do Liberty zadzwonić, ja mam tel. do kier. sprzedaży Daniela ale coś Logan wspominał że Daniela juz tam nie ma.

Daniel otworzył własny sklep, teraz za BMW odpowiada Adam Szubka, ale numer pozostał po Danielu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel otworzył własny sklep, teraz za BMW odpowiada Adam Szubka, ale numer pozostał po Danielu ;)

Czym handluje?

Do Pabianic jade jutro bo cisnienie.... Nic jednak straconego bo na pewno bede w Łodzi w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, jestem zawalony pracą, odzyskiwaniem zdrowia i planami ślubno-weselnymi. Daniel prowadzi http://twojmotocykl.eu/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w takiej kolejności?? :beer:

Dokładnie takiej. Praca jest cały czas, bo trzeba nadrobić braki z czasu niezdolności, bieganie po lekarzach i zabiegach jest w pełnym rozkwicie, a najważniejsze "kamienie milowe" dotyczące dnia założenia rodziny też już są za mną.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×