Skocz do zawartości
ex1

to będzie nieco dziwne! :) SPRZEDAM MOTOCYKL BMW! :)

Recommended Posts

Trochę się ukrywałem.. :) Sprzedam BMW K1200R (2005), które posiadam od 2011 roku. Motocykl Jest Świetnie wyposażony min. Tłumik końcowy TYTANOWY LASER, Dodatkowa owiewka, grzane Manetki, ABS, Elektroniczna regulacja ustawień zawieszenia ESA. trip master, wyświetlacz biegów, Lotka na ogonie. Przebieg: ok. 31 tys km. i wciąż pomału sobie rośnie :) Zintegrowany system hamulcowy.

Motocykl powala mocą, motocykl ma 163 KM!! , niewątpliwą zaletą tego silnika jest sposób oddawania mocy, w dolnym zakresie obrotów prowadzi się bardzo delikatnie i spokojnie co bardzo ułatwia jazdę miejską i manewry przy małych prędkościach w górnym zaś zakresie, zabija mocą! Ciągnie jak rakieta, Świetnie się prowadzi dzięki zastosowaniu paralewera w przednim zawieszeniu, przy nawet ostrym hamowaniu motocykl nie nurkuje. Hamulce to najwyższa liga Mało który motocykl może poszczycić sie taką siłą hamowania. Niesamowity sprzęt.

MOTOCYKL KUPUJESZ OD MOTOCYKLISTY NIE OD HANDLARZA!

Stan techniczny jak i wizualny b.dobry - sprzęt oryginalny i bezwypadkowy.

Jestem jego drugim właścicielem. Moto regularnie serwisowany, nie wymaga wkładu finansowego.

W ostatnim czasie wymienione m.in.: w serwisie BMW w Berlinie oraz w Szczecinie, opony, akumulator, wymieniony napinacz rozrządu na nowego typu, klocki, olej itd.. na wszystko faktury i rachunki. Przygotowany do kolejnego sezonu. Po prostu wsiadać i jeździć!!!

Użytkowany sporadycznie - Zapraszam na oględziny oraz jazdę próbną, oczywiście istnieje możliwość sprawdzenia kondycji sprzętu w dowolnie wybranym warsztacie. Więcej informacji udzielę na tel. 505 531 520 lub e-mail. exuno@me.com Polecam.

Cena rozsądna i przystępna: 21.900 zł

IMG_0556.JPG

IMG_0557.JPG

IMG_0559.JPG

IMG_0561.JPG

IMG_0578.JPG

IMG_0579.JPG

http://allegro.pl/sh...item=5111090314

Edytowane przez ex1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to faktycznie dałeś czadu!

KTM, off-road, tralalala.... a tu taka maszyna :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To niemożliwe, Ty nie byłbyś w stanie w takich superlatywach opisać jakiegokolwiek motocyklla BMW ex! :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heheh.. no dobra.. nie lubię oszukiwać, za bardzo was lubię Wrogowie ;) ... :D moto jest na mnie od 2011, ale latał kolega, za wiele nie nalatał.. i trzeba go sprzedać bo mi w garażu miejsce zajmuje niepotrzebnie.. :D może ktoś szuka naprawdę POWER Nakeda. to się polecam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od zawsze mi się ten motocykl podobał. Jak będę duży i dorosnę umiejętnościami do takiej maszyny, to sobie kupię :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo wszyscy chcą mieć lub maja KTM a jeżdżą na BMW, ot co! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzizas, a ja właśnie zanabyłem 650tkę...

I jeszcze ze Szczecina. Nie mogłeś tydzień-dwa temu?! ;)

Pozdrowienia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to Icoo mamy podobnie :-)

mówię na niego Batmobil, choć nie jestem fanem kreskówek

ten mroczny pojazd zawsze działał mi na podświadomość

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mała aktualizacja.. motocykl stoi w garażu i kusi... :)

wiosna coraz bliżej

zatem idziemy z nową ceną 20.900 zł :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×