Skocz do zawartości
leff

ZŁODZIEJE!!! UWAGA!!!

Recommended Posts

Właśnie trafiłem na informację o kradzieży 6 motocykli.

Rzecz z okolic Torunia, ale może uda się trafić na "zodzieja".

Ofiarą nie padł żaden F650 GS.

Vengosh10 i Krzyżak, to zdaje się Wasze firtle?

http://www.motocykl-online.pl/newsy/poszukiewane-skradzione-sprzety

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh, biedny Radzio (SID). Kiedys kupilem od niego motocykl i dobrze mi sluzyl, a Vengosh serwisowal u niego swego GSa.

Ludzie to swinie!

tak mi sie przypomnialo jak kumplowi ukrdziono wózek dzieciecy z samochodu - podobne sqrwysynstwo. Kiedy sie to skonczy. Czlowiek haruje jak wół, a przyjdzie taki domorosły papudrun i za**bie motór.... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby za kradzież zamiast do więzienia wsadzać ucinali ręce, to może nie byłoby tylu kradzieży :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radek sprowadzał też mojego GS-a, kurde, potrzebne im były przenosiny do tego Górska....:-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obcinać nie tylko ręce !!!

Swoją drogą w.w. wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Części swoją drogą, natomiast kojarze również ludzi którzy nie uważali za coś niestosownego jeździć moto, do którego dopiero organizowali stosowną dokumentację (i wcale nie dlatego, że ją zgubili) :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podrzuciłem link na forum fazer & tundrcat ... niestety te maszyny zmieniły właściciela :)

Tom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można wybaczyć zagotowanie gościa... Bo jak byśmy zareagowali ,jak by to nas tak ktoś przekręcił.

Jakie więzienie, jakie uciąć łapy ?

WYDECH W DU...E I KITA! i po problemie pękł by jak bańka mydlana . :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wspolczuje kolesiowi. Mi kiedys w Rydzykowie (czyt.Torun) okradli autko. Stalo sobie grzecznie na parkingu a ktos wywalil okienko i ukradl radio (kij z tym radiem), torby z ciuchami w tym malego dziecka (rowniez pampersy itp). Na szczescie nie mieli z tego zapewne nic bo nie bylo w torbach zadnej elektroniki ani pieniedzy ale ja mialem problem. Jak jechac z malym dzieckiem (corka miala wtedy 1 rok) z rozbita szyba?? Do tego musialem kupic dzieciakowi wszystko lacznie z pampersami. Moja zona do dzis nienawidzi Torunia (rok wczesniej mialem stluczke podczas powrotu z Torunia) i powiedziala, ze na zlot to sobie moge sam jechac bo ona juz sie tam nie wybiera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W centrum Toronto trzeba uważać jak zostawia się cokolwiek co jeździ. Wybite szyby w samochodach to standard. Sam to przeżyłem - ukradli mi płyty czego nienawidzę bo mam dużo takich, których po prostu w sklepie się nie odkupi :evil: a ten co je ukradł na pewno melomanem nie był i znając życie poszły gdzieś za grosze tudzież za jabola. Od tamtego czasu mam nauczkę i oryginałów nie wożę co i Wam radzę. W kwestii zostawianych samochodów, niektórzy mieszkańcy Torunia są wrażliwi na rejestracje, szczególnie te CB i CBY i potrafią tak dla sportu powybyjać szyby czy uszkodzić auto. Cytat policjanta z Torunia, który przyjechał na wezwanie po włamaniu się do mojego samochodu: "monitoring nie pomoże w ustaleniu sprawcy bo na tych kamerach i tak nic nie widać" :shock:. Sprawę oczywiście umorzono. Dla przyjezdnych chcących zwiedzić starówkę toruńską (wszak to piękne miasto) polecam parkingi strzeżone.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy ojciec dyrektor coś kiepsko pilnuje porządku w swoim mieście... a może to jego sprawka i w ten sposób chce zmusić świeckich do oddaniu mu władzy w mieście :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ukradli mi płyty czego nienawidzę bo mam dużo takich, których po prostu w sklepie się nie odkupi

Daj znać które to... :)

Może mam na mp3 chcociaż.. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mp3 to nie to samo...poza tym większość już odkupiłem :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam Toruń lubię , mimo , że pierogi wam się popsuły.Motocykla mi na szczęście nie ukradli jak kończyłam tam w tym roku sezon , a stał w samiuśkim centrum samiuteńki :? przez dobre cztery godziny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alicja, z tego co widzę ze zdjęć to ul. Żeglarska i Wjechałaś w "strefę" gdzie mogą przemieszczać się tylko pojazdy uprzywilejowane i TAXI :)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To był weekend i całkiem przystojny policjant poinformował mnie , że mogę moto zaparkować.Nie wiem , czy dlatego , że jak twierdził sam ujeżdża jakiś motocykl(nie bmw650gs niestety , więc nie zapamiętałam jaki :) ) , czy była jakaś promocja wówczas w Toruniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl można wepchnąć w strefę zakazaną, a wtedy nie łamiemy przepisów zabraniających wjazdu bądź poruszania się pojazdem mechanicznym. Motorkom i ich Pańciom więcej się wybacza, a w Poznaniu, za parkowanie w "strefie" nie ma opłat od 2 kółek. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Motocykl można wepchnąć w strefę zakazaną, a wtedy nie łamiemy przepisów zabraniających wjazdu bądź poruszania się pojazdem mechanicznym. Motorkom i ich Pańciom więcej się wybacza, a w Poznaniu, za parkowanie w "strefie" nie ma opłat od 2 kółek. :)

To fakt!Historia wprawdzie nie na temat wątku , ale kiedyś tam , kiedy nie miałam jeszcze prawka i zatrzymała mnie drogówka , notabene pod Poznaniem(na pytanie co tutaj robię bez dokumentów-odpowiedziałam wymyśliwszy bajeczkę na poczekaniu, że będe zdawać egzamin na prawko w Poznaniu i byłam tam poćwiczyć przed egzaminem-czym pewnie go rozbawiłam )zapłaciłam wprawdzie mandat za brak dokumentów , ale pan policjant , który wedle prawa nie powinien pozwolić mi dalej jechać powiedział , że jeśli przepchnę motocykl do zatoczki za rogiem , tak , żeby mnie nie widział z radiowozu to on nic nie wie , że tu wogóle byłam i mogę sobie wracać do Gdyni.Dodam , że jeździłam wtedy R1150gs , zakręt był pod górkę i przepchnięcie moto było dla mnie niewykonalne .Reasumując pozdrowienia dla poznańskiej drogówki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadą motocyklem zawsze pozdrawiam chłopaków z Policji. :)

Niektórzy odpowiadają pozdrowieniem, u innych na twarzy ryzuje się zaskoczenie i szereg znaków zapytania :)

Alicjo, rozumiem, że jeździłaś niegdyś boxerem (BMW 1150 GS), teraz twinem. Mając taki zbiór doświadczeń, chcesz wrócić do boxera?

Tę historię mógłbym ując również tak: niegdyś żyła na kocią łapę (nie miałaś prawka) z boxerem (Gołota). Później zdecydowała się pójść w politykę. Potraktowała boxera z buta (komórką w łeb) i związała się z jednym z trzech bliźniaków. :D :lol: :) Obecnie marzy o Tomaszu Adamku (nowy boxer), tylko nie może znaleźć chętnego na smętnego polityka. :beer: :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż , na taką interpretację tej kwestii trudno znaleźć ripostę , ale tak to już jest ze smętnymi politykami , że trudno sie ich pozbyć.W związku z czym pewnie z poczatkiem nowego sezonu przeprosze się do jednego z trzech , włożę cegły do kieszeni i oprę się wiatrowi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uda Alicjio! Trzymaj się Udami! Nie zdmuchnie Cię, nawet gdy będziesz bez cegieł. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×