Skocz do zawartości
bastiisalsa

Handbary

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie nowicjusza. Zakupiłem do mojego GS'a orginalne, używane handbary, których nie miałem wcześniej. Facet wysłał mi z Alledrogo owe cudeńka. Niestety chyba brakuje paru części. Po pierwsze w oby dwu jest taki, hm...kawałek blachy (jak do łączenia rur), przypuszczam że na kierownicę, bo tylko tutaj pasuje. Nie mam niestety drugiej połowy tejże blachy w połowie wyprofilowanej na okrągło. Ale luz - kupiłem w Liroyu - Merlinie i pasi, mniej wiecej. Pytanie mam takie. Jak przymocować handbary do kierownicy od str ciężarków? Trzeba odkręcić je całkowicie? Czy może inne śruby potrzebne - bo nie ogarniam. Może jakaś szeroka podkładka? Czy długość tych orginalnych śrub w kierownicy wystarczy, żeby połączyć się z handbarem? Dzięki za odpowiedz. Wczoraj wymieniłem olej, płyny i filtry. Największy problem był z wymianą napędu. Z serca dziękuje za pomocne posty :-) Szerokości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/32_1222-oslona-dloni/i51605

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śruby dokupisz bez problemu w "sklepie metalowym", a podkładki są do dostania w serwisie też za rozsądne pieniądze. Ostatnio kupowałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×