Skocz do zawartości
Pawel

F650GS czarny - 2001 - 8900zł

Recommended Posts

Ogłoszenie jest w gazecie MOTOCYKL numer 12 (grudzien 2010) strona 92, jest jedno zdjęcie, lokalizacja mniej wiećej po środku polski, sprowadzony, możliwy transport.

ps.

Nie mam z tego żadnej kasy, ale mam nadzieje że wzamian "podwyższenia sprzedaży" bedzie wzmianka o naszym majowym zlocie w tej gazecie. Moze nie wszyscy wiedzą o co chodzi ale "starsi" wiedzą na pewno :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za info, to chyba o tego GSa chodzi:

http://otomoto.pl/BMW,F-M2263596.html

Pamiętam, że kiedyś ktoś o nim coś pisał na forum. Prześledziłam dział "Zamierzam kupić" i nic nie znalazłam :)

Możecie coś o nim napisać? Albo linka, gdzie był oceniany na forum?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ReddyS Wam pomoże, bo mieszka niedaleko Ostrowa Wlkp. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moze nie wszyscy wiedzą o co chodzi ale "starsi" wiedzą na pewno :-)

Można się dowiedzieć o co?

Może ReddyS Wam pomoże, bo mieszka niedaleko Ostrowa Wlkp. :)

Widziałem go, bo przymierzałem się też do białego F650. Stan wizualny tragiczny (zresztą widać chyba na fotkach?).

Do tego brak ABSu. Ja jak go widziałem, to wolałem F650 białą za 5600zł.(ciekawe czy jeszcze tam jest?).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem go, bo przymierzałem się też do białego F650. Stan wizualny tragiczny (zresztą widać chyba na fotkach?).

Do tego brak ABSu. Ja jak go widziałem, to wolałem F650 białą za 5600zł.(ciekawe czy jeszcze tam jest?).

No to kicha... znów: tani sprzęt=kiepski sprzęt :)

Searching C.D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to kicha... znów: tani sprzęt=kiepski sprzęt :)

Searching C.D.

Biorąc ceny na allegro i otomoto, przepłaciłem za sprzęta :) Nawet w US dziwnie się patrzyli, że cena wyższa niż w ich cennikach :D no ale za pewność sprzętu się płaci. Chociaż biorąc tu przypadek kolegi z forum, nawet to nie gwarantuje, że sprzęt nas nie zawiedzie :? (puk, puk, puk w niemalowane).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to kicha... znów: tani sprzęt=kiepski sprzęt :)

Searching C.D.

Biorąc ceny na allegro i otomoto, przepłaciłem za sprzęta :) Nawet w US dziwnie się patrzyli, że cena wyższa niż w ich cennikach :D no ale za pewność sprzętu się płaci. Chociaż biorąc tu przypadek kolegi z forum, nawet to nie gwarantuje, że sprzęt nas nie zawiedzie :? (puk, puk, puk w niemalowane).

A utargowałes cos czy tyle ile mowił :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to kicha... znów: tani sprzęt=kiepski sprzęt :)

Searching C.D.

Biorąc ceny na allegro i otomoto, przepłaciłem za sprzęta :) Nawet w US dziwnie się patrzyli, że cena wyższa niż w ich cennikach :D no ale za pewność sprzętu się płaci. Chociaż biorąc tu przypadek kolegi z forum, nawet to nie gwarantuje, że sprzęt nas nie zawiedzie :? (puk, puk, puk w niemalowane).

Reddys, naprawdę nie Masz czego żałować (tzn wydanych pieniędzy) jak sprzęcik chodzi ok. Ja w zeszłym roku kupłem tanio i miałem nauczkę. Nie chodzi tu już nawet o kasę wydaną na naprawy ale o nerwy i czas kiedy nie Możesz jeździć na motocyklu gdy Masz na to ochotę :evil:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorąc ceny na allegro i otomoto, przepłaciłem za sprzęta :) Nawet w US dziwnie się patrzyli, że cena wyższa niż w ich cennikach :D no ale za pewność sprzętu się płaci. Chociaż biorąc tu przypadek kolegi z forum, nawet to nie gwarantuje, że sprzęt nas nie zawiedzie :? (puk, puk, puk w niemalowane).

A utargowałes cos czy tyle ile mowił :?:

Utargowałem, nie lubię nic kupować bez targu :)

Reddys, naprawdę nie Masz czego żałować (tzn wydanych pieniędzy) jak sprzęcik chodzi ok. Ja w zeszłym roku kupłem tanio i miałem nauczkę. Nie chodzi tu już nawet o kasę wydaną na naprawy ale o nerwy i czas kiedy nie Możesz jeździć na motocyklu gdy Masz na to ochotę :evil:

O żałowaniu w tym przypadku nie ma mowy :) Mało mam czasu, ale już ponad 100km zaliczyłem na sprzęcie.

A ogólnie to rzadko czegoś żałuję :lol: . Tzn. mogę kiepsko coś kupi, stracić etc... ale staram się o tym nie myśleć i nie żałować, bo co to da? Tylko zdrowie sobie człowiek popsuje :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×