Skocz do zawartości
matsch6

F650GS proszę zerknąć

Recommended Posts

Cena dość atrakcyjna. Siedzenie jakieś "cerowane", przy 42kkm nie powinno się powycierać, choć może wcale nie to było przyczyną tylko kaprys właściciela. Płyta pod silnikiem malowana.

Po mojemu wart zainteresowania. Ale trzeba zaczekać na "psa gończego" Motumbo ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, no to czekam i liczę na dobre wieści. Ta cena jest bardzo, że tak powiem atrakcyjna i ciężko mi było znaleźć poniżej 10 tyś godnego uwagi i w dodatku ten rocznik 2004 po lifcie, jak to się mówi okazje nie istnieją . Zobaczymy, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silnik jest w barwie oryginalnej, płyta też. Taki cymes to raczej nie może być bo z tego co kojarzę stoi na allegro dość długo ale Gniezno słynie z egzemplarzy, na które trzeba uważać

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trochę to jest jak loteria. Cena atrakcyjna i nawet w razie niedużej wtopy coś tam można doinwestować.

Czujnym trzeba być bo za ładny jakiś. Oby nie był krzywy... Kanapa szyta, ale to jeszcze o niczym nie świadczy.

A co do okazji? Najlepiej docenisz okazję kiedy przejdzie koło nosa...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisze Vengosh, on wisi długo, bardzo długo z tego co kojarzę na portalach aukcyjnych, podobnie jak jedna Efka z Gniezna, może to ten sam koleś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Wy też macie tak, że jak widzicie Gniezno to naciskacie Alt + F4? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pacze, pacze i nic specjalnego nie widze... Swieci sie jak psu jajca. Wszedzie plak. Poza ta kanapa z bardzo dziwnymi przeszyciami - miejsce tragiczne bo tam akurat bedziesz siedział. Moze przeszkadzac w przesuwaniu tylka chociaz to nie motur do offu. Jesli jednak to zakup innej kanapy nie bedzie specjalnie kosztowny. Mysle, ze porownywalny z kosztem tapicera. Z dodatkow handbary, centralka i uchwyty na Vario. Brak ABS. Przypalone tlumiki ale niektore typy tak maja. Gdybys ogladal zwroc uwage jak bardzo i czy jest szansa, zeby to spolerowac (pasta daje rade). Gumy na podnozkach styrane ale sa. Ciezko mi sie odniesc do zuzycia wzgledem przebiegu bo jezdzilem bez gumek :). Sa naklejki na wahaczu :). Cena wydaje sie uczciwa. Reszta to detale.

Czemu tak dlugo stoi? Moze to czego nie widac na fotkach widac w realu albo co gorsza slychac. Jesli nie musisz jechac przez pol Polski mysle, ze warto go obejrzec.

Ps z Gnieznem nie mialem do czynienia ale w Swieciu probowano mi wmowic, ze motocykl nie musi jechac prosto. Chyba przysypiali na fizyce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silnik jest w barwie oryginalnej, płyta też. Taki cymes to raczej nie może być bo z tego co kojarzę stoi na allegro dość długo ale Gniezno słynie z egzemplarzy, na które trzeba uważać

Ciezko bardzo powiedziec bo zdjecie w sloncu. Naprawde to bedzie mozna ocenic w realu. Mysle jednak ze sa w oryginale. Jedna ze srub pokrywki od filtra oleju jest jakas dziwna. Na zdjeciu nie widac dokladnie co i jak.

Tylne boczki nie powinny miec naklejek? Jakos nie moge ich dojrzec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta dziwna śruba z tego co wiem, to taka zewnętrzna masa. Na zdjęciach wygląda super. O ile to nadal jednoślad i serce bije jak trzeba, to reszta, to pierdoły.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem motek długo się sprzedaje bo wszyscy go skreślają bo z Gniezna i bo długo stoi :-D Bez oględzin bym nie rezygnował.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że w przyszłym tygodniu, najpóźniej za dwa będę przez Gniezno przejeżdżał, mogę looknąć jakbyś chciał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kierunki po lifcie to nie powinny być białe?

Nie. Te biale to akcesoryjne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak szukałem, to sie nim zainteresowałem, ale gdzieś w tym dziale czytałem, że ktoś go oglądał i że to straszny strucel, więc jak byłem w Gnieźnie to nawet do gościa nie dzwoniłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że w przyszłym tygodniu, najpóźniej za dwa będę przez Gniezno przejeżdżał, mogę looknąć jakbyś chciał.

Nie ma sęsu ( sprzedający pisze " Stan techniczny i wizualny bardzo dobry" --- jego poczucie estetyczbe grubo odbiega od normy, drażnią mnie tacy ludzie )

Moto obejrzane , jedno z wielu ogłoszeń gdzie po zetknięciu z rzeczywistością czar pryska , ogólnie w moim odczuciu sprzęt zajechany

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma sęsu ( sprzedający pisze " Stan techniczny i wizualny bardzo dobry" --- jego poczucie estetyczbe grubo odbiega od normy, drażnią mnie tacy ludzie )

Moto obejrzane , jedno z wielu ogłoszeń gdzie po zetknięciu z rzeczywistością czar pryska , ogólnie w moim odczuciu sprzęt zajechany

Ale może chociaż jest sens? ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma sęsu ( sprzedający pisze " Stan techniczny i wizualny bardzo dobry" --- jego poczucie estetyczbe grubo odbiega od normy, drażnią mnie tacy ludzie )

Moto obejrzane , jedno z wielu ogłoszeń gdzie po zetknięciu z rzeczywistością czar pryska , ogólnie w moim odczuciu sprzęt zajechany

Możesz dodać coś nieco więcej dlaczego piszesz, że sprzęt jest zajechany? Też się nim interesowałem, a mam dużo za daleko, by ryzykować jazdę po nic

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz dodać coś nieco więcej dlaczego piszesz, że sprzęt jest zajechany? Też się nim interesowałem, a mam dużo za daleko, by ryzykować jazdę po nic

Oglądałam go razem z mężem, który się zna na motocyklach. Nie jest mechanikiem ale sam jeździ już od kilku lat i wie na co zwrócić uwagę. Ja sama szukam moto dla mnie i uwież mi ,nie kupiłabym go, więc może taka rekomendacja Cię przekona. Dla nas mocno poobijany , tarcze za mocno zjechane jak na taki "niby przebieg " po zatym całe porowkowane , opony może na jeden sezon ja bym musiała raczej wymienić , niepokojące widoczne ślady (niedoczyszczone) wycieków przy silniku . Oczywiście jak chcesz to możesz podjechać, ale według mnie to szkoda kasy i czasu. W Gnieźnie jest jeszcze jeden GS 650 w MOTOREKSIE, czerwony ale to też porażka. Rocznik 2002, lakier wyblakły, wycieki oleju, opona z przodu zużyta, brak osłony na rurę wydechową, obdrapany , ślady korozji, mocno starte gumy. Ogólnie zaniedbany i zajechany.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl z Wloch, ale poza tarczami i oponami co jeszcze go dyskwalifikuje?

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałam go razem z mężem, który się zna na motocyklach. Nie jest mechanikiem ale sam jeździ już od kilku lat i wie na co zwrócić uwagę. Ja sama szukam moto dla mnie i uwież mi ,nie kupiłabym go, więc może taka rekomendacja Cię przekona. Dla nas mocno poobijany , tarcze za mocno zjechane jak na taki "niby przebieg " po zatym całe porowkowane , opony może na jeden sezon ja bym musiała raczej wymienić , niepokojące widoczne ślady (niedoczyszczone) wycieków przy silniku . Oczywiście jak chcesz to możesz podjechać, ale według mnie to szkoda kasy i czasu. W Gnieźnie jest jeszcze jeden GS 650 w MOTOREKSIE, czerwony ale to też porażka. Rocznik 2002, lakier wyblakły, wycieki oleju, opona z przodu zużyta, brak osłony na rurę wydechową, obdrapany , ślady korozji, mocno starte gumy. Ogólnie zaniedbany i zajechany.

Dzięki. Jednak nie będę ryzykował przejażdżki żeby oglądać zabytki, chociaż Katedrę chętnie bym zobaczył, ale to może przy innej okazji, już własnym motkiem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×