Skocz do zawartości
zosta

Wasze opinie o owiewkach

Recommended Posts

Nie przesadzam chyba. Po prostu nie pasuje i tyle. A powinna. Buty miały by prawo cisnąć, bo każdy ma inną nogę, ale motocykle to produkcja seryjna, więc łatwo zmierzyć.

Ogólnie jednak jest wszystko w porządku, bo przecież mój czas poświęcony na zmaganie się z ich produktem i jałową z nimi dyskusję jest bez znaczenia...

Kasę zwrócą, bo i co mają zrobić, ale dobrego mojego o nich zdania nie zyskają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie przesadzaj, to że owiewka nie pasuje, bywa. Też zdarzyło mi się kupić u nich osprzęt, który nie pasował tak jak powinien i bez gadania zwrócili kasę. Generalnie mam o nich pozytywną opinię. Spróbuj oddać sprzęt, który próbowałeś gdzieś zamontować w jakimś poslkim sklepie.

Kilkaset euro, o ile dobrze kojarzę, za coś, co trzeba "trochę przygiąć"? To się samo powinno założyć, po czym jeszcze zimne piwo podać i do snu ułożyć.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przesadzaj, to że owiewka nie pasuje, bywa. Też zdarzyło mi się kupić u nich osprzęt, który nie pasował tak jak powinien i bez gadania zwrócili kasę. Generalnie mam o nich pozytywną opinię. Spróbuj oddać sprzęt, który próbowałeś gdzieś zamontować w jakimś poslkim sklepie.

I tutaj muszę zaprotestować. Zakupiłam do mojego Czesława centralkę firmy SW-Motech w motobagaż.pl i okazało się że, żeby ją zamontować MT musiałaby odciąć kawał plastiku (zgodnie zresztą z instrukcją) na co nie mogłam się zgodzić. Odesłałam im, po czym, pieniądze znalazły się na koncie błyskawicznie. Tak jakby przelew był zrobiony tego samego dnia.

Edytowane przez Kropka
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To miło, że u nas też są normalne sklepy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no montaż mojego Ergo screena nie była tak szyba jak u Dave, bo lampę musiałem nawet ściągać i jedną śrubę nacinać, ale wszystko było bardzo poprawnie spasowane i banalne w montażu, chociaż bez instrukcji bym się motał, ale ja jestem wielkim fanem instrukcji, czytam wszystkie!

właściwie to czytam tylko instrukcje i f650gs.pl

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×