Skocz do zawartości
Bishop

Litr? Nie - 0,7 - czyli w poszukiwaniu 6-go biegu...

Recommended Posts

No, właśnie wczoraj słyszałem o kawie...że trzeba co chwila coś dłubać i poprawiać, bo po każdej jeździe coś się odkręca... :)

Znam te opinie. Podobno honda nigdy się nie psuje, yamaha jest bez polotu, BMW - będziesz miał wydatki a włoskie bajki to w ogóle należy omijać szerokim łukiem. Gdybym słuchał takich pierdów, to jeździłbym rowerem lub komunikacją miejską. Zanim kupiłem kawę miałem Yamahę WR250F, przed nią Motorhispania Enduro 125, dużo wcześniej CZ 175, PZL a na początku Rometa Kadeta, moi różni znajomi mają przeróżne bajki i zasada jest jedna: masz takie, jak dbasz. Nawet jeśli kupisz słabo, to zawsze można doprowadzić sprzęt do stanu b.dobrego i go szanować. A do kupna versysa przekonały mnie opinie, ale te spoza PL - UK, Autralia i USA - tam jest to bardzo popularne moto a kawa ma świetne opinie.

A wracając po wątku - u mnie nic się nie odkręca, ale mimo to zawsze przed jazdą sprawdzam podstawowe elementy, co każdemu szczerze polecam.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bishop, gratulacje i bezpiecznego latania.

Pierwsza jazda na moto po dwudziestoparoletniej przerwie daje dreszczyk emocji, miałem dokładnie to samo jednak by wsiąść i się przejechać to raczej nie zapomina się ale jeździć znów bezpiecznie i na pewniaka to już trochę km trzeba przeturlać. Nawet po zmianie motka z Efki na 1200GS potrzebuję czasu by poznać zachowanie maszyny.

Szerokości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsza jazda zaliczona bez strat własnych :)

Jednak tego się nie zapomina... :D

Aż nie chciało się zsiadać z siodła.

A że turlałem się po wsi (gdzie go parkuję) bez kasku, to tylko parę pętelek zrobiłem i do garażu...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I co można ? :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biszkopt jaką będziesz miał ksywę jak sprzedasz Łondę? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A trzeba będzie zmieniać?? ;)

To po co zmieniłeś? jak nie trzeba :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje :)

Czarny nie jest najszybszy , ale kupuj kask i znajdz 6 tryb :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To po co zmieniłeś? jak nie trzeba :-P

Zmieniłem już w styczniu po operacji i nie z powodu zakupu moto :) , bo wtedy jeszcze nie było pewności, czy jest sens cokolwiek planować...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W "dobre sklepy motocyklowe" jest jeszcze dość ciekawa oferta promocyjna - na kaski także - myślę, że warto tam zajrzeć, bo kask (czyli głowa) to podstawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×