Skocz do zawartości
Krzysiek75

R1200GS krajowy

Recommended Posts

W związku z problemami z moim kręgosłupem dostałem rozkaz sprzedaży motocykla. Wynegocjowałem zakup mniejszej maszyny do wyjazdów lokalnych.

Sprawy wyglądają tak, że w 2014roku przejechałem nim 12k km w tym 10k solo, spokojnie mogę obejść się mniejszym sprzętem.

Salon Polska 2007, poprzedni właściciel kupił go w Salonie BMW Fota Gdynia, obecny przebieg 70200 rośnie , w tym tyg. pierwsze jazdy dwa razy po 100km koło komina. Motocykl kupiłem w 2013 roku od doświadczonego kierownika, rocznik 58 (z przebiegiem58k km, po serwisie na 57k km BMW Zdunek) , który będąc na serwisie podpalił się na nowy model i natychmiast go kupił. W książkę miał wbite sześć serwisów i całe tony faktur , zlecenia i jakaś akcję serwisową. Ubezpieczenie płaciłem na początku lutego, przegląd będzie latem.

Ja osobiście na początku 2014r 60k km wymieniłem opony (Metzeler Tourance Next 40% zużyłem) w lecie wymieniłem olej z filtrem, świece, filtr powietrza (K&N taki do mycia) przy 67k km , ale to w małym lokalnym warsztacie. Obecnie motocykl przekroczył 70k km więc dobrze było by zrobić serwis, zostawiam to nowemu właścicielowi, żeby miał pewność że wykonano wszystkie czynności, jeżeli nie zdążę sprzedać wstawię go na obsługę , ale poza siecią dilerską (w moto nic się nie dzieje, a ja nie mam na to kasy i nawet na forum BMW są pewniejsi fachowcy od ASO :) ).

Motocykl bez wypadkowy - z grubsza :

-podgrzewane manetki

-komputer pokładowy

-alarm bmw

-koła szprychowe

-abs

-gmole H&B

-komplet kufrów

-jakaś blacha pod zegary

-dwa gniazda zapalniczki (jedno pod kanapą)

- osłony cylindrów

-filtr pow. K&N

-podwyższenie kierownicy

-trzy kluczyki (jeden serwisowy)

WB10307A07ZS99806 Cena 32500PLN , Interesuje mnie również zamiana , na mniejszego turystyka nawet z moją dopłatą. Jeżeli ktoś chce taniej to spoko się da, ale trzeba coś odkręcić.

https://onedrive.live.com/?cid=166d94b85316ecb0&id=166D94B85316ECB0%2113676&action=Share

Mam również Rallye 3 czarną 52 do zamiany na 48 max 50, sporo schudłem od lata .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×