Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

nie wiem czemu post się wysłał jak przerwałam pisać.. trochę mała wpadka na początek :)

Jest to moje pierwsze forum moto dlatego proszę o wyrozumiałość.

Tak czy inaczej, bardzo się cieszę, że jest taki specjalny zakątek internetu.

Aktualnie od 1,5 sezonu śmigam/śmigałam sobie yamaszką xj 600 S z '97 - jest to moje pierwsze moto,

nie powiem, bardzo się do niej przywiązałam, ale przyszedł czas na zmiany.

I tak poszukuję i chcę zostać posiadaczką F 650 - przymierzałam się już do GSki i myślę, że aktualnie pod każdym względem to coś w sam raz dla mnie.

Dlatego będę ogromnie wdzięczna za wszelką poradę i wsparcie przy planowanym zakupie.

A dylematów jak to bywa przy takich poważnych decyzjach jest wiele.

Nie będzie to dla mnie pierwsze moto, ale świadomie szukałam takiego modelu, który nie będzie za mocny, za to odrobinę lżejszy, a dodatkowo nada się do ruszenia trochę

po bardziej nietypowych trasach...tak czy inaczej do czego zmierzam, nie szukam nowego wybłyskanego moto w ładnym kolorze,

a sprawnej maszyny i jeszcze nie za drogiej, żeby nie było zbyt wielkiego żalu jak ją utopię trochę w błocie ;)

Prawko mam lekko ponad 2 lata i jeszcze wiele umiejętności mi brakuje, a zapału i chęci jest ogrom więc nie powiem - parcie jest duże :)

Także jeśli ktokolwiek widział, wie, sprzedaje proszę dawać znać.

Bardzo też byłabym wdzięczna za poradę w jaki rocznik oscylować czy warto dołożyć i kupić nowszy, tu nie mam na myśli super nowych tylko granica przed i po 2000 roczniku, czy tylko porządnie sprawdzić stan techniczny przed kupnem i się nie zastanawiać bardzo nad różnicą kilku lat?

Jeszcze dobrze się nie rozejrzałam po forum, więc jeśli gdzieś już jest ten temat - to mam nadzieję, że do niego dotrę w razie czego z góry dzięki za odniesienie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

i życzę szerokości w ten piękny słoneczny wiosenny dzień :)

Edytowane przez kuzuki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć.

Przed 2000 to nie GS, więc sprecyzuj co chcesz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mea culpa źle się wysławiam, F 650 z przed 2000 czy F 650 GS. We wszystkich ogłoszeniach i tak dodają gs do tych starszych, stąd i ja się zapędziłam.

Generalnie piszę o tym, ponieważ nie jestem pewna na czym oprzeć swoją decyzję po między jednym a drugim

i bardzo mnie interesuję wszelkie opinie doświadczonych posiadaczy - dla mnie to wiedza bezcenna. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

moim zdaniem lepiej już szukać po 2000 roku, ponieważ są na wtrysku, a to zawsze trochę zaoszczędzonej benzyny lub dalszy zasięg za te same pinionse ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Miło widzieć znowu kogoś z Lublina. Jeśli możesz, to szukaj GS-a. Jest lepszy jakby nie patrzeć. Oczywiście mowa o egzemplarzu w dobrym stanie. Jakby co, służę pomocą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×